تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

آینه کنسول چوبی دیواری و کاربرد آن

آینه کنسول چوبی

آینه کنسول چوبی دیواری یا ایستاده و همچنین مدل رومیزی برای سبک های مختلف دکوراسیونی خانه انتخاب خوبی است تا شما بتوانید مثلا با آینه کنسول ساده و آینه کنسول سلطنتی یا آینه کنسول اسپرت خانه را تزئین کنید.

برای تغییر متفاوت و زیبا در دکوراسیون و نوسازی خانه از مدل های متنوع آینه کنسول چوبی براساس ابعاد خانه و فضایی که می خواهید آن را قرار بدهید، استفاده کنید.

انواع مدل های آینه کنسول چوبی را می توانید در بخش های مختلف خانه مانند راهرو، اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام قرار بدهید و دکوراسیون داخلی را زیباتر کنید.

رنگ های سفید، مشکی، طلایی و نقره ای برای مدل های آینه کنسول چوبی در خانه هایی با سبک مدرن یا کلاسیک، مناسب است و منطبق با مبلمان و لوازم دکوری خانه انتخاب می شود.

آینه-کنسول-چوبی

برخی مدل های آینه کنسول چوبی به شکل کمد ساخته می شود و دارای درب و کشو برای نگهداری برخی لوازم و وسائل است و نظم بخشی در دکوراسیون خانه را انجام می دهد.

کنسول کمد دار یا کابینتی با مدل های پایه کوتاه و پایه بلند وجود دارد و براساس متریال به کار رفته در آن، مات یا براق مدل های اسپرت و سلطنتی است.

برای تکمیل دکوراسیون خانه، از مدل های آینه کنسول چوبی استفاده کنید و با قرار دادن لوازم دکوری و تزئینی مانند گلدان، ظروف قدیمی یا قاب عکس های خانوادگی روی آن می توانید فضایی متفاوت و شیک ایجاد کنید.

آینه کنسول چوبی در راهروی خانه

آینه کنسول اسپرت چوبی

برای خانه ای با سبک دکوراسیون مدرن، آینه کنسول اسپرت مناسب است و گزینه خوبی برای تغییر دکوراسیون خانه است. بهتر است برای انتخاب و خرید میز آینه و کنسول سبک دکوراسیون داخلی خانه خود را در نظر بگیرید.

اگر سبک دکوراسیون خانه شما کلاسیک است، بد نیست مدل ‌های کار شده، سنتی یا سلطنتی را به کار ببرید. این نوع آینه کنسول در خانه های بزرگ، مجلل و باشکوه کاربرد دارد.

آینه کنسول اسپرت مشکی در عین سادگی  برای دکوراسیون‌ مدرن و ساده، گزینه خوبی به شمار  می رود، چون رنگ مشکی در دکوراسیون مدرن رنگ شیک و منحصر به فردی است و با مدل های خاص برای هر نوع سبک دکوراسیونی مناسب است.

آینه کنسول اسپرت

آینه کنسول اسپرت با مدل های متنوع و داشتن یک کمد دکوری برای زیباسازی فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کنسول اسپرت کمدی برای  نگهداری وسایل پذیرایی، مدل میز ثابت یا متحرک، برای زیبایی و تزئین در بخش های مختلف خانه کاربرد دارد.

کنسول به شکل میز توالت در اتاق خواب به عنوان میزآرایش و کنسول کمدی برای اتاق کار به عنوان میز مطالعه و کنسول دکوری برای طراحی راهروی ورودی و جاکفشی مورد استفاده قرار می گیرد.

آینه کنسول اسپرت در کنار میز غذاخوری یا مبل ال در اتاق نشیمن یا پذیرایی، دکوراسیون خانه را زیباتر می کند و با قاب هایی با مدل های فانتزی یا ساده و تم رنگی مانند سیاه یا سفید، ایده مناسبی است.

آینه کنسول اسپرت در اتاق نشیمن

آینه کنسول ساده

آینه کنسول‌ ساده با متریال چوبی در حین سادگی، زیبایی خاصی دارد و در کنار مبلمان و سایر لوازم چوبی خانه، ظاهری دلنشین ایجاد کرده و فضایی یکدست و گرم ایجاد می کند.

چوب احساس آرامش در فضا به وجود می آورد و شما بخشی از خانه که آینه کنسول‌ ساده در آن قرار داده اید، فضایی دنج ایجاد می شود، چون عناصر طبیعی همواره شادابی ایجاد می کنند.

مدل های آینه کنسول ساده یا کنسول اسپرت چوبی ایده های مناسبی برای دکوراسیون مدرن هستند. هرچند عنصر فلز نیز دکوراسیون خانه شما را به سبک دکوراسیونی مدرن نزدیک‌ تر می کند، مدل فانتزی فلزی آینه کنسول انتخاب خوبی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید
۱ از ۸۷

آینه کنسول ساده در سرویس بهداشتی

اگر به دنبال رنگ سفید نیستید و می خواهید فضای خانه را بزرگتر و دلبازتر نشان بدهید، از رنگ های روشن برای انتخاب آینه کنسول ساده استفاده کنید.

آینه کنسول‌ ساده برای اتاق نشیمن خلوت و مدرن مناسب است و اگر همراه با نیمکت یا کاناپه چوبی رنگ روشن همراه باشد، فضایی زیبا و جذاب خواهید داشت.

برای دکوراسیون مرتب در اتاق مطالعه، از آینه کنسول‌ ساده می توانید استفاده کنید. مدل های متنوع کمدی یا میز برای کاربری بیشتر در سبک های مختلف دکوراسیون جذاب خواهد بود.

آینه-کنسول-ساده-در-خانه

آینه کنسول دیواری 

آینه کنسول دیواری یکی از مدل های پرطرفدار به ویژه برای خانه های کوچک است. این روزها با خلاقیت در طراحی آینه مدل های فانتزی، خاص و زیبا را در خانه نصب کنید.

شما می توانید در راهرو یا ورودی خانه خود از آینه کنسول دیواری که روی دیوار نصب می شود، استفاده کنید و دکوراسیونی متفاوت  ایجاد کنید.

قرار دادن یک گلدان گل و دکوراسیون با گل های طبیعی در کنار آینه کنسول دیواری برای همه افراد شادابی به همراه دارد و می توان به عنوان کنسول دکوری از آن استفاده کرد.

آینه کنسول دیواری در ورودی خانه

اگر ورودی خانه تاریک است و پنجره و نور کافی طبیعی وجود ندارد، با قرار دادن یک آینه شیک در ابعاد مناسب به روشن کردن و دلباز نشان دادن فضا کمک فراوانی می کند.

اگر در رودی خانه پنجره بزرگ و مناسب قرار دارد، با قرار دادن یک آینه بزرگ قدی می توانید این بخش از خانه را زیباتر کرده و عنصر دکوری مناسبی مانند آینه کنسول دیواری کاربرد بهتری خواهد داشت.

برای دکوراسیون ورودی خانه و ایجاد فضایی با طراحی مدرن یا معاصر در خانه های کلاسیک و سنتی را با قرار دادن آینه کنسول چوبی دیواری پر نقش و نگار و جزئیات زیاد، طراحی می کنند.

آینه کنسول دیواری

آینه کنسول چوبی سلطنتی

آینه کنسول سلطنتی اغلب از جنس چوب و دارای طرح های ظریف و زیبای دستی است. حکاکی روی پایه ها، بدنه و قاب آینه برای خانه هایی با سبک دکوراسیون سنتی مناسب است.

انواع مختلفی از آینه کنسول سلطنتی  در رنگ‌ها و شکل‌های مختلفی وجود دارند که طراحان و سازندگان در ساخت آنها خلاقیت زیادی به خرج داده و براساس هر نوع چیدمانی طراحی کرده اند.

شما می توانید این روزها صدها شکل مختلف از آینه‌ کنسول سلطنتی را پیدا کنید که براساس سلیقه و  سبک دکوراسیون دلخواهتان و همچنین نوع مبلمان خانه انتخاب شود.

آینه-کنسول-سلطنتی-در-اتاق-خواب

مهم ‌ترین ویژگی آینه کنسول سلطنتی طرح هایی است که در قالب منبت کاری می توانید در قاب یا کلاف آن ببینید که به دکوراسیون داخلی خانه شما فضایی کلاسیک می ‌دهد.

بهتر است این فضای سلطنتی و کلاسیک را در تمامی وسایل موجود در خانه  داشته باشید. اگر مبلمان و سایر وسایل خانه در دکوراسیون داخلی، از نوع کلاسیک و سنتی باشند، باید آینه کنسول سلطنتی یا کلاسیک انتخاب شود.

بهتر است برای فضای کوچک از مدل‌های میز کنسول کم عرض، کوچک و ظریف برای آینه کنسول سلطنتی استفاده کنید. نوع دیواری فضای کمتری اشغال می کند.

قرار دادن آینه کنسول چوبی سلطنتی روبه روی پنجره یا فضایی که نور کافی داشته باشد، موجب بازتاب نور شده و فضا را بزرگتر و دلبازتر خواهد کرد.

آینه-کنسول-سلطنتی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.