تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

از سبک دکوراسیون خانه خسته نشوید

هماهنگی در چیدمان خانه

اگر از سبک های مختلف دکوراسیونی بیشتر بدانید هماهنگی و ترکیب سبک ها را بهتر انجام می دهید و فضای دلنشین تری برای استراحت، سرگرمی و غذا خوردن در خانه ایجاد می کنید.

دکوپارتمان شما را با سبک اکلکتیک یا التقاطی آشنا می کند تا بتوانید بدون دردسر و به راحتی چیدمان خانه خود را تغییر بدهید.

چیدمان خانه

سبک اکلکتیک

سبک اکلکتیک ترکیبی از سبک‌های مختلف، رنگ‌ها، بافت‌‌ها و طرح‌های مختلف است و هماهنگی میان عناصر مختلف از سبک‌های متفاوت است تا دکوراسیونی یکنواخت خلق کنید.

محدودیتی در این نوع سبک وجود ندارد و سلیقه شما تعیین می‌کند از چه چیزهایی در دکوراسیون استفاده کنید.

از آن جا که این سبک، ترکیب موارد مختلف در یک اتاق یا یک خانه است، اشیا و وسایل دکوراتیو باید هماهنگی مناسبی با هم داشته یا تضاد خوبی ایجاد کنند.

سبک اکلکتیک

دکوراسیون جورواجور

این سبک خسته‌کننده  نبوده و محدودیت ندارد، از این رو دکوراتور ها در اجرای آن کاملا قدرت مانور دارند و کافی است عناصری که جور در می آیند کنار هم بچینند.

دکوراسیونی که شامل اجزای جورواجور است و در میان این سبک درهم  و برهمی مرزی وجود دارد که این مرز درواقع سازگاری و هماهنگی است.

دکوراسیون جورواجور

سبک ترکیبی

سبک اکلکتیک هماهنگی میان تضادهاست، با کمک رنگ، طرح و مرکز توجه، همه چیز را به هم گره زده، این سبک را در خانه خود تجربه کنید.

در خانه خود فضایی ایجاد کنید از ترکیب دوره‌ها و فرهنگ‌ ها که با رنگ‌های مکمل، الگو و بافت گره بخورند.

برای اینکه چشمان بیننده را خیره کنید به عناصر اصلی؛ خط، رنگ، بافت، حجم و فرم دقت کنید و اتاقی که می‌خواهید به این سبک طراحی کنید را به عنوان اثری هنری در نظر بگیرید.

سبک ترکیبی

دکوراسیون خاص

دوستداران این سبک کسانی هستند که به دنبال دکوراسیون خاص بوده، علائق خود را آزاد می‌گذارند. سبک اکلکتیک برای افراد تنوع‌طلب گزینه مناسبی است، اگر شلوغی سبک آسیایی و آرامش سبک معاصر را دوست دارید، این دو را ادغام و سبک خاص خود را به‌وجود آورید.

می توانید مبلمان جدید با طراحی خاص را کنار عناصر سنتی قرار داده یا  اشیای آنتیک را با کالاهای لوکس و مدرن در یک فضا قرار دهید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.