تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب مدرن

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دارای اهمیت است، چون این فضا یکی از خصوصی ترین بخش های خانه است، کاغذ دیواری اتاق پسرانه و دخترانه و کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک مدرن دارای اهمیت بسیار بالایی است.

کاغذ دیواری اتاق به جنس، رنگ و نوع قابل شستشو یا غیر شستشو توجه کنید و براساس نیاز و سبک دکوراسیون اتاق طراحی کرده و تصمیم بگیرید.

شما برای فضای خواب نیاز به آرامش دارید، بنابراین در انتخاب و خرید کاغذ دیواری به نکاتی ازجمله طرح ساده یا گل دار و زرق و برق آن در نظر داشته باشید.

استفاده از رنگ های گرم یا سرد، مات یا براق بودن کاغذ دیواری و همچنین هارمونی آن با سایر عناصر دکوراسیونی، می تواند فضایی گرم، صمیمی و پر از آرامش ایجاد کند.

انتخاب کاغذ-دیواری-اتاق-خواب

کاغذ دیواری را با در نظر گرفتن سلائق شخصی، از طرح های شاد مانند شاخ و برگ درختان یا طرح های فانتزی گل هایی با رنگ سفید، زرد، سیاه و تم خردلی مایل به قهوه ای یا زرد، فضایی زیبا و آرام خلق می کنید.

استفاده از رنگ های آرام بخش یا رنگ های گرم و شاد ترکیب خوبی به وجود بیاورید. می توانید یک دیوار را به عنوان دیوار اصلی طرح دار و سایر دیوارها را با کاغذ دیواری ساده بپوشانید.

از رنگ و طرح کوسن ها یا کالای خواب، طرح دار، گل دار، ساده یا راه راه، می توانید کاغذ دیواری را هماهنگ کنید و در دکوراسیون داخلی دقت کافی کرد.

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح براق

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق پسرانه با انواع دخترانه، از نظر رنگ و طرح، متفاوت است و در سنین مختلف نیز تغییر می کند.

برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق پسرانه بیشتر از کاغذ دیواری با رنگ شاد و استیکرها و تصاویر شخصیت های محبوب کارتونی آنها استفاده می شود.

برخی طرح های خاص و خلاقانه برای اتاق خواب پسرانه تصاویری از خیابان، نوشته های لاتین، تصاویر ماشین یا شخصیت های معروف هنرپیشه، ورزشکار، هنرمند مورد علاقه شان استفاده می شود.

طرح هایی مانند طرح های فوتبالی، کاراکترهای بازی های کامپیوتری و کارتونی، برای زیباسازی کاغذ دیواری اتاق پسرانه که با طرح های گل دار یا ساده همخوانی داشته باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه جوان

انتخاب کاغذ دیواری اتاق پسرانه با طراحی های رنگی ساده و کاغذ دیواری با طرح های ریز و کوچک مانند طرح های ستاره ایده های جذابی هستند.

کاغذ دیواری اتاق پسرانه دارای طرح ابر در اشکال متفاوت، برای اتاق خواب  گزینه زیبایی است و طرح ابر و آسمان را می توان با یک کاغذ دیواری ساده یا یک کاغذ دیواری طرح دار دیگر ست کرد.

برای تزئین دیوار اتاق خواب پسران جوان، می توانید از کاغذ دیواری سه بعدی، پوستری و قاب عکس هایی که مورد علاقه فرزندتان باشد، استفاده کنید.

انتخاب کاغذ-دیواری-اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب دخترانه

برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه سلیقه، جنسیت، سن و سبک دکوراسیونی در نظر گرفته می شود و می تواند آن را از سایر بخش های خانه متمایز کند.

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه معمولا از رنگ های شاد و ملایم استفاده می شود. کاغذ دیواری ها با رنگ صورتی، قرمز، آبی، زرد، نارنجی و بنفش که با افزایش سن دختران تغییر می کند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

برای کاغذ دیواری اتاق دخترانه جوان می توانید از انواع کاغذ دیواری با طرح های گل یا طرح های هندسی خاص استفاده کنید.

انتخاب کاغذ-دیواری-اتاق خواب دخترانه

طرح هایی که شامل تصاویر عروسکی یا شخصیت های مشهور کارتونی که مورد علاقه دختران است گزینه های خوبی برای کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه است.

کاغذ دیواری اتاق دخترانه با رنگ های ملایم و روشن مانند صورتی، قرمز، قهوه ای و کرم  برای دکوراسیون اتاق خواب، می توانند ایده مناسب و متفاوتی باشند.

اگر به فکر تغییر دکور اتاق دخترتان هستید و می خواهید حال و هوای اتاقش را بهتر کنید، به مهمترین عنصر یعنی طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق دخترانه توجه کنید و همیشه در ذهنتان تم صورتی را ایجاد نکنید.

کاغذ-دیواری-اتاق-خواب-دخترانه-جوان

کاغذ دیواری اتاق خواب مدرن

سبک کاغذ دیواری اتاق مدرن معمولا طرح هایی ساده و خلوت است که متناسب با سایر عناصر دکوراسیونی و طراحی داخلی  است.

استفاده از خطوط راه راه سایه و سفید یا خاکستری و طرح هایی با اشکال هندسی در کاغذ دیواری اتاق خواب مدرن کاربرد بیشتری دارد.

کاغذ دیواری اتاق مدرن معمولا با رنگ های خنثی یا مات که براساس تم رنگی لوازم دیگر اتاق از سبک مدرن پیروی می کنند.

انتخاب کاغذ-دیواری-اتاق-خواب-مدرن

استفاده از رنگ های بژ، قهوه ای، کرم، نقره ای و سفید بیشتر از سایر رنگ ها در دیوارپوش اتاق به چشم می خورد و محیطی دلگرم کننده، آرام بخش و گرم شده است.

کنتراست بین رنگ ها و طرح های متنوع عمودی یا زاویه دار مانند کاغذ دیواری سه بعدی موجب بلندتر به نظر رسیدن سقف شده و فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان می دهد.

کاغذ دیواری اتاق مدرن مدل و طرح ساده و تک رنگ یا طرح دار و برجسته برای پوشاندن دیوارها با دکوراسیون مینیمال انتخابی مناسب محسوب می شوند.

کاغذ-دیواری-اتاق-خواب-با-سبک-مدرن

اتاق خواب کوچک

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک برای برخی از افراد که ساده پسند هستند، بهتر است به طور کامل از کاغذ دیواری ساده استفاده شود.

برای انتخاب کاغذ دیواری فضای کوچک براساس ایده طراحان، می توان یک دیوار رنگی با طرحی متمایز طراحی شود و بنابر سلیقه شخصی سایر دیوارها طرح و رنگ دلخواه داشته باشد.

استفاده از تم رنگی گرم مثل کرم و قهوه ای یا ترکیب و تلفیق رنگ های دلخواهتان در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک می تواند به یک دیوار ساده در اتاق خواب منتهی شود.

انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک طرح دار

به روش هایی مانند بازی با رنگ های متنوع، جنس و بافت دیوارپوش و کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک باید توجه داشت که این ایجاد تنوع نباید به از دست رفتن هارمونی کاغذ دیواری با دیگر لوازم منجر شود.

ایجاد تضاد بین دیوار اصلی و دیگر دیوارها با استفاده از رنگ کاغذ دیواری تنوع خوبی ایجاد می کند و روش مناسبی برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کوچک است.

کاغذ دیواری فضای کوچک  را بهتر است از بین رنگ های روشن انتخاب کنید تا فضای اتاق خواب دلباز و روشن تر به نظر برسد.

طرح های ساده و براق گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری اتاق کوچک است، به شرطی که با رنگ و طرح و سبک تختخواب، مبلمان و سایر لوازم دکوری هماهنگ باشد.

کاغذ-دیواری-اتاق-خواب-کوچک

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.