تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

انواع جاجورابی در خانه

انواع جاجورابی در کمد

انواع جاجورابی در کمد و جاجورابی پشت دری به شکل آویز می تواند در کمد دیواری یا کمد معمولی با طراحی ساده و کاربردی برای نظم بخشی و زیبایی بیشتر دکوراسیون خانه را تکمیل می کند.

فضاهای نگهدارنده در کمد صرفا برای قرار دادن جوراب نیست، بلکه شما می توانید از این اکسسوری برای نگهداری  کفش یا لباس کودک یا لوازم و خرده ریزهایتان استفاده کنید.

با استفاده و نصب جاجورابی در کمد علاوه بر اینکه به لوازم داخل کمد نظم و ترتیب می دهید، دسترسی سریع و آسان به جوراب یا سایر لوازم کوچک داخل کمد برای شما فراهم می شود.

جاجورابی در کمد یا داخل کشو، به شکل باکس و نگهدارنده در طرح ها و رنگ های متنوع وجود دارد و برای نگهداری جوراب یا سایر لباس های کوچک تر کاربرد دارد.

این اکسسوری با متریال های گوناگونی وجود دارد، این اکسسوری از جنس پارچه و محفظه پلاستیکی در رنگ های متنوع به سادگی قابلیت نصب یا آویز شدن در بخش های مختلف خانه را داشته، فضای کمی از کمد را اشغال می کند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

انواع جاجورابی در کمد

انواع جاجورابی پشت دری

جاجورابی پشت دری در ابعاد مناسب و وزن سبک، گزینه خوبی است تا دکوراسیون خانه خود را مرتب و تمیز نگه دارید و قابلیت جابه جایی آن موجب می شود هر زمان و هر کجا که نیاز باشد، آن را نصب کرده استفاده کنید.

دسترسی سریع  و آسان برای افرادی که برخی وسائل کوچک و جوراب هایشان را گم می کنند، ویژگی مهمی است که با جاجورابی پشت دری این معضل حل می شود.

جاجورابی پشت دری معمولا فضای کمی اشغال می کند و ایده خوبی برای خانه های کوچک است تا تعداد زیادی جوراب را که کوچک هستند و گاهی گم شده یا نامرتب در میان لباس ها قرار می گیرند و دسترسی به آن ها سخت می شود.

برای تزئین و زیبایی اتاق می توان از انواع پشت دری که در مدل ها و طرح های فانتزی وجود دارد، استفاده کرد و ظاهری دلنشین برای اتاق کودک یا نوجوان ایجاد کرد.

این کالا با متریال های گوناگون مانند مدل نمدی، پارچه ای با طراحی و شکل های متنوع به طور مثال جاجورابی عروسکی کاربردهای فراوانی دارد.

انواع جاجورابی پشت دری

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.