تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

انواع دست خشک کن اتوماتیک برقی

انواع دست خشک کن اتوماتیک

انواع دست خشک کن اتوماتیک برقی و دستی برای خشک کردن دست کاربرد دارند، با نصب و قیمت دست خشک کن به عنوان یک اکسسوری کاربردی در سرویس بهداشتی  آشنا شوید.

دست خشک کن ها از نظر دسته بندی سرعت خشک کردن به سه دسته دست خشک کن سوپرجت، دست خشک کن جت و دست خشک کن کلاسیک تقسیم می شوند.

با نصب دست خشک کن اتوماتیک در سرویس بهداشتی یا آشپزخانه، دیگر احتیاجی به حوله ندارید، از نظر بهداشتی حوله‌هایی که توسط چند نفر استفاده می ‌شوند تایید نمی شوند.

دست خشک کن اتوماتیک روی دیوار نصب می ‌شود و توسط یک چشمی الکترونیکی کار می ‌کند. وقتی دست زیر آن قرار بگیرد شروع به کار می ‌کند.

این اکسسوری وسیله‌ای مناسب برای کاهش هزینه‌های خرید دستمال ‌کاغذی و صرفه‌ جویی در مصرف است و در بین طرفداران و دوستداران محیط زیست بسیار محبوب می باشد.

انواع دست خشک کن اتوماتیک

دست خشک کن برقی

برای انتخاب و خرید دست خشک کن برقی باید به برخی نکات توجه کنید، چون این وسیله در فضای سرویس‌ بهداشتی نصب می ‌شود، دقت کنید تا در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد.

از نظر ظاهری نیز به رنگ و مدل دست خشک کن برقی توجه داشته باشید تا براساس لوازم دکوری و اکسسوری های دیگر انتخاب شده هماهنگی با سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی را داشته باشد.

دست خشک کن برقی باید از استحکام مناسب برخوردار باشند، هرچند این روزها مدل های متنوع با بدنه‌های پلاستیکی مقاوم در رنگ‌های سفید، نقره ای، استیل و طلایی برای هماهنگی با سایر عناصر وجود دارند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۸۷

انواع دست خشک ‌کن برقی دارای سنسور قطع برق هستند برای زمانی که دستگاه دچار اختلال شده است. برای انتخاب مناسب کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش آن را در نظر بگیرید.

انواع دست خشک کن

انواع دست خشک ‌کن را به‌ طور کلی به دو دسته تقسیم می کنند؛ دست خشک کن دستی و دست خشک کن اتوماتیک که می توانید براساس سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید.

انواع دست خشک ‌کن دستی توسط یک دکمه روشن شده، با خروج باد گرم دست‌ها را خشک می‌ کند، برای برخی از این مدل ها، امکان استفاده از چشمی الکترونیک برای روشن شدن اتوماتیک وجود ندارد.

انواع دست خشک ‌کن اتوماتیک دارای چشمی الکترونیکی در دستگاه است که با نزدیک شدن دست‌ روشن و با دور شدن دست‌ از خاموش می ‌شود.

انواع دست خشک کن

انواع دست خشک کن با بدنه پلی اتیلن مقاوم ABS، بسیار کم صدا، دارای طراحی ساده، ابعاد کوچک و نصب آسان در سرویس های بهداشتی کوچک است.

قیمت دست خشک کن برقی با موتور سوپر جت دارای سرعت بالا، نصب آسان، طراحی متنوع، بدنه پلی اتیلن فشرده ABS ضد سوختگی با چشمی حساس، کارکرد اتوماتیک و تایمر قابلیت نصب در هر فضا را دارد.

قیمت دست خشک کن به عواملی مانند متریال بدنه، نوع کارکرد، قدرت موتور، طرح و مدل بستگی دارد. براساس کاربری و توان مصرفی بالا قیمت آن افزایش می یابد.

قیمت دست خشک کن

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.