تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

انواع سیستم حفاظتی و امنیتی خانه

انواع سیستم حفاظتی

انواع سیستم حفاظتی برای امنیت محیط خانه شما بهتر است نصب شود، نصب سیستم امنیتی و دزدگیر برای محیط داخلی و سیستم هایی برای محیط خارجی خانه وجود دارد.

شما می توانید انواع سیستم های امنیتی را با توجه به نوع نیاز خود انتخاب و نصب کنید، برای محافظت از خانه و تامین امنیت خود و خانواده اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

سیستم های امنیت خانگی در حقیقت برای رصد کردن حرکات و رفتارهای افراد نصب می شود و هر کدام از آنها مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند.

سیستم های امنیتی شامل دزدگیرها و تجهیزات زنگ دار، انواع دوربین های مداربسته، انواع چراغ هایی که مخصوص نصب در محیط خارجی هستند.

برخی انواع سیستم حفاظتی خانگی دارای قیمت بالایی بوده و براساس نوع تجهیزات و کارآیی که دارد دسته بندی می شود. آنچه اهمیت دارد تامین امنیت  خانه به بهترین شکل است.

انواع سیستم حفاظتی

سیستم امنیتی خانه

با نصب سیستم امنیتی در خانه می توانید نظارت خانه را خودتان به عهده بگیرید و هزینه آن به نوع نصب و نوع سیستم مورد نظر شما بستگی دارد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

سیستم امنیتی زنگ هشدار شامل کیت استارتر و هاب، صفحه کلید، آشکار ساز حرکت و سنسور تماس است که شما می توانید باز و بسته شدن پنجره، زنگ درب خانه و دوربین های مدار بسته را تحت کنترل داشته باشید.

نوع دیگری از سیستم امنیتی دستگاهی همراه با یک صفحه کلید، مانیتور هشدار دهنده، آژیر، سنسور حرکت، زلزله، آتش سوزی، سیل و سایر موارد اضطراری است.

یکی از جالب ترین انواع سیستم حفاظتی قفل هوشمند درب است، با استفاده از این دستگاه خیلی راحت می توان از ورود و خروج افراد اطلاع پیدا کرد.

قفل هوشمند را می توان با استفاده از یک برنامه تلفن همراه، باز و بسته کرد و وقتی کسی درب را قفل یا باز کند، یک اعلان ارسال می کند.

سیستم دزدگیر خانه

انواع سیستم حفاظتی دزدگیر خانه

سیستم دزدگیر خانه می ‌تواند به یک مرکز پشتیبانی و نظارت متصل باشد یا برای اعضای خانه خیلی ساده فقط هشدار و آلارم به صدا درآورد.

سیستم‌ دزدگیر هشدار ‌دهنده بدون پشتیبانی که به هیچ مرکز پشتیبانی وصل نیست و به همین دلیل خیلی ارزانتر است، این سیستم در ‌صورت دریافت سیگنال ورود فرد مزاحم به خانه، مستقیم با کلانتری محل تماس می ‌گیرد.

سیستم امنیتی دزدگیر بیسیم فرستنده‌های رادیویی دارد که وقتی فعال می ‌شود سیگنال را به مرکز کنترل دستگاه می ‌فرستد، ضریب اطمینان کمتری دارد، اما نصب و راه ‌اندازی آن خیلی راحت‌تر است.

انواع سیستم حفاظتی مجهز به تجهیزات سیستم تشخیص صداست که شوک ناشی از امواج صوتی مثل شکستن شیشه را شناسایی و به سیگنال الکتریکی تبدیل و چراغ ‌های بیرون خانه را روشن کرده و آژیر خطر را به صدا در‌می ‌آورد.

سیستم امنیتی خانه

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.