تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

انواع مدل های شیر آب روشویی

مدل های شیر آب روشویی

مدل های شیر آب روشویی موجب زیاتر شدن دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خواهد شد، قیمت و نصب شیر آب روشویی برای  فضاهای مختلف با طراحی داخلی متفاوت است..

در طراحی داخلی فضای حمام یا سرویس بهداشتی، جزئیات ساده وتاثیر گذاری وجود دارد که مدل های شیر آب روشویی می تواند با دوام و کیفیت ماندگار، کاربردی و لوکس باشد.

برای انتخاب مناسب در بین انواع شیر آب روشویی به جنس ان توجه کنید که شامل دو بخش عمده یعنی پوسته داخلی، پایه اصلی و پوشش خارجی هستند.

در ساخت شیر آب روشویی معمولا از آلیاژ برنج یا سرب خشک استفاده می شود. هرچند رعایت نکات بهداشتی سرب خشک را بی استفاده کرده است، چون بدون آبکاری خوب، به مرور زمان با آب حل شده، آلودگی‌های خطرناکی برای افراد ایجاد می‌ کند.

پوشش خارجی شیرآلات از فلزاتی مانند برنج، برنز، مس یا استیل استفاده می‌ شود که رایج ترین آنها، آبکاری استیل است و دیگر فلزات برای سفارش‌های خاص و منحصربه ‌فرد استفاده می ‌شود. بهترین نوع آبکاری PVD نام دارد.

مدل های شیر آب روشویی

نصب شیر آب روشویی

نصب شیر آب روشویی یکی از نکات مهمی است که باید زمان خرید شیرآلات به آن توجه کنید و بهتر است علاوه بر کیفیت و زیبایی ظاهری، قابلیت نصب آسان داشته باشد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

 نصب شیر آب اگر آسان باشد، شما به راحتی می توانید به این کار اقدام کنید. در نصب آسان تعداد به جای تعداد زیادی پیچ و مهره که شما را سردرگم خواهد کرد، از قطعه ای به نام مُشتی که شبیه به واشری بزرگ است استفاده می شود.

برای نصب شیر آب روشویی به ابزارهایی مانند انبر قفلی، آچار قابل تنظیم، نوار تفلون، چسب سیلیکون و آچار نیاز دارید. سپس باید با توجه به مدل های شیر آب روشویی راهنمای نصب آنها را در نظر بگیرید.

اغلب شیرهای تک دسته روی یک حفره نصب می شوند، اگر سینک دارای سه حفره باشد، حفره های کناری توسط صفحه فلزی شیر روشویی پوشانده می شوند.

شیر آب روشویی  مدل دو دسته که تکنولوژی مهر و موم کردن ندارند، نوار تفلون را دور آن بپیچید و سپس شیرآب و دسته ها را در حفره های روی سینک قرار دهید.

نصب شیر آب روشویی

قیمت شیر آب روشویی

قیمت شیر آب روشویی به انواع مختلف آن بستگی دارد و با دسته های متفاوتی براساس کاربرد  و از جنس خاصی با شکل و طراحی متنوع ساخته شده اند.

انواع شیرآلات اهرمی، شیرآلات ایستاده مناسب برای آشپزخانه، شیرآلات چشمی برای صرفه جویی در مصرف آب، شیرآلات پدالی، شیرآلات پیسوار مناسب برای سیفون ها و شیرآلات آسان نصب شو هرکدام با کاربری های گوناگون، تعیین کننده قیمت شیر آب روشویی است.

قیمت شیر آب روشویی پایه بلند  بسته به اینکه مدرن باشد یا کلاسیک، متفاوت است. این مدل شیر برای نصب در کنار سینک های روشویی فانتزی و سینک هایی که روی آنها محلی برای نصب شیرآلات وجود ندارد، مناسب است.

مدل شیر روشویی توکار دیواری برای سینک روشویی فانتزی یا روی کابینتی کاربرد دارد که در این صورت، سه سوراخ روی دیوار مورد نیاز است. دو عدد برای دستگیره های شیرآلات و یکی برای علم آن و از فضای اطراف سینک  می توان استفاده بهینه کرد.

   قیمت شیر آب روشویی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.