تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

اکسسوری سرویس بهداشتی کوچک مدرن

اکسسوری سرویس بهداشتی

اکسسوری سرویس بهداشتی کوچک مدرن مانند قفسه لباس و اکسسوری حمام از جمله وسایلی است که برای هر نوع سبک دکوراسیونی در ابعاد کوچک یا بزرگ، وجودشان ضروری است.

وسایلی مانند حوله، صابون، شامپو، مسواک، خمیر دندان و سایر لوازم، نیاز به لوازم جانبی و اکسسوری سرویس بهداشتی که مدل ها و طرح های متنوعی دارند و در داشتن سرویس بهداشتی زیبا و راحت کمک می کنند.

برای انتخاب اکسسوری سرویس بهداشتی علاوه بر زیبایی، به سبک چیدمان و هماهنگی بین سایر لوازم موجود در حمام برای قرار دادن وسایل شخصی و مرتب سازی آنها کاربرد بسیاری دارند.

قرار دادن چینی بهداشتی که با سبک چیدمان و مدل های اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن شما هماهنگ است، در زیباتر جلوه دادن فضا موثر است.

با توجه به اندازه حمام، بهترین گزینه را برای تهیه چینی بهداشتی و اکسسوری سرویس بهداشتی و حمام انتخاب کنید تا علاوه بر کارآیی درست آن، حال و هوایی مناسب با فصل ایجاد کنید.

اکسسوری-سرویس-بهداشتی

اکسسوری سرویس بهداشتی کوچک

در طراحی فضای حمام و سرویس بهداشتی می توانید با ترکیب متریال ها و استفاده از عناصر و بافت های متفاوت اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن دکوراسیونی منحصر به فرد ایجاد کنید.

اکسسوری سرویس بهداشتی کوچک می ‌تواند فضای دکوراسیون مدرن شما را کمی شلوغ و به‌ هم‌ ریخته نشان دهد. بهترین راهکار برای جذابیت دکوراسیون، ست کردن پرده، مبلمان و تزئینات و دکوری ها با دیوار، وان، روشویی و فرنگی است.

پرده حمام، یکی از زیباترین ایده ها و نوعی اکسسوری سرویس بهداشتی کوچک است که به آسانی با سایر لوازم دکوراسیون ست می‌ شود و فضای مورد نظر شما را یکپارچه و یکدست نشان می‌ دهد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

کمد برای نگهداری وسایلی از قبیل مواد شوینده، حوله و لباس اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن کوچک مطابق با سلیقه و نیاز شما دکوراسیونی شیک و مرتب ایجاد می کند.

قفسه بالای روشویی ایده مناسبی برای ایجاد یک فضای ذخیره سازی و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی کوچک بسیار ساده و ارزان است.

شلف های مثلثی شکل می توانند با نصب در گوشه ها مفید واقع شوند و استفاده فضای زیر روشویی اکسسوری سرویس بهداشتی کاربردی و مفید هستند.

 اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن

 اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن

اکسسوری سرویس بهداشتی کمک می کند لوله کردن حوله ها و قرار دادن در سبد یا طبقه، آویزان کردن، تا کردن و چیدن آنها روی هم ایده هایی برای چیدمان حوله هاست.

اگر در حمام یا دستشویی فضایی برای آویزان کردن حوله ندارید و با محدودیت فضا روبرو هستید، می توانید اکسسوری سرویس بهداشتی میله آویزهایی برای نصب پشت درب حمام است.

اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن شامل سبدهای حصیری با طرح و رنگی متناسب با دکوراسیون به درون قفسه ها نظم بیشتری می دهد.

با توجه به ابعاد فضا، با نصب دستگیره هایی پشت درب یا قفسه های کشویی اکسسوری سرویس بهداشتی که به عنوان آویز حوله  است، کاربرد دارد.

استفاده از قفسه های دیواری نظم دهنده اکسسوری سرویس بهداشتی که در ابعاد، اندازه ها و اشکال مختلف متناسب با سبک دکوراسیون داخلی می تواند به کار برده شود.

انواع شمع با رنگ، مدل متنوع و بوی خوش، گل و گلدان‌، فلزات طلایی ‌رنگ اکسسوری سرویس بهداشتی فضای شما را زیبا، جذاب و خاص کرده و مناسب برای دکوراسیون رنگ های روشن یا تیره است.

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.