تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بازسازی آپارتمان و همه نکاتی که باید بدانید

بازسازی آپارتمان

برای بازسازی آپارتمان قدیمی کوچک ابتدا باید بدانید چه نوع بازسازی نیاز دارید و براساس نوع و میزان خرابی و آسیب سازه مانند دیوارها، نما یا تاسیسات، باید اجرا شود.

اگر از عمر ساختمان شما زیاد گذشته و بسیار فرسوده و قدیمی شده است، به فکر نوسازی و مقاوم سازی باشید و برای بازسازی داخلی خانه نیز اقدام هایی بکنید.

از خانه قدیمی خود خسته شده اید و برای داشتن دکوراسیون مدرن و متفاوت به دنبال راهکار مناسب هستید، از فضای مورد نظر خود عکس برداری کرده برای دکوپارتمان ارسال کنید.

نوسازی آپارتمان قدیمی

پس از بررسی دقیق و نیازسنجی، برآورد هزینه  بازسازی خانه شما با متریال های متنوع و طراحی های به روز در اختیارتان گذاشته می شود.

دکوپارتمان با استفاده از دانش و خلاقیت مهندسان کارآزموده به بهترین شکل و با کمترین هزینه، براساس بودجه مورد نظر، سلیقه و سبک دلخواهتان و همچنین مصالح مناسب، بازسازی خانه شما را به عهده می گیرند.

بازسازی-آپارتمان

بازسازی آپارتمان قدیمی

برای بازسازی آپارتمان قدیمی خود می توانید به خرابی دیوار، سقف یا لوله کشی آب و فاضلاب توجه کنید و با توجه به این موارد مشاوره درست بگیرید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

گاهی نیاز است دیواری را بردارید، سرویس بهداشتی را تغییر دهید یا حمام جدید در اتاق خواب طراحی کنید، با توجه به خواسته های خود اطلاعات دقیق به مشاوران و مهندسان دکوپارتمان بدهید و اجرای صفر تا صد بازسازی آپارتمان قدیمی خود را به آنها بسپارید.

اگر طراحی داخلی و تغییرات سطحی در دکوراسیون و مبلمان خانه را می خواهید، بازسازی آپارتمان قدیمی را با لوازم دکوری و اکسسوری و طراحی مدرن انجام دهید.

بازسازی تراس یا بالکن، کابینت های آشپزخانه، تغییر دیوارپوش، کفپوش و همچنین نورپردازی با روش های مدرن و تجهیزات روشنایی لاکچری، دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد ایجاد می کند.

استفاده از فضاهای بی مصرف مانند راهرو، انباری یا تراس در بازسازی آپارتمان قدیمی بهترین راهککار است تا شما دکوراسیونی جذاب، زیبا و کاربردی داشته باشید.

بازسازی آپارتمان قدیمی

نوسازی آپارتمان کوچک

پارتیشن بندی، تفکیک مناسب و کاربردی، یکی از روش های ایده آل برای بازسازی آپارتمان کوچک است و با توجه به سبک دکوراسیونی مینیمال که دارای چیدمانی خلوت است.

گچ گاری و گچبری روی دیوار، سقف و ستون های خانه، اجرای اختلاف سطح با طراحی پله و نرده گرد و مارپیچ و متریال های چوب، شیشه، سنگ، تغییر یراق آلات، کلید و پریزها، تعویض درب و پنجره موارد مهم در بازسازی آپارتمان کوچک است.

نکته قابل توجه در نوسازی آپارتمان عایق بندی است و در کف سازی یا تزئین دیوارها موثر است. رنگ آمیزی روش سده و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون به ویژه خانه های کوچک است.

برای چیدمان زیبا و کاربردی که بتوانید در بازسازی آپارتمان کوچک حداکثر استفاده را ببرید، کمدها و شلف های دیواری، مبل تختخواب شو و انواع میز و صندلی تاشو گزینه های مناسبی هستند.

برخی لوازم و اکسسوری ها در دکوراسیون می تواند کمبود فضا را جبران کند، کمی خلاقیت مانند رنگ های روشن، به کارگیری آینه یا نورگیرهای سقفی می تواند فضا را بزرگتر نشان دهد.

بازسازی آپارتمان کوچک

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.