تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بازسازی اتاق خواب قدیمی و راهکارهای خلاقانه

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب قدیمی برای بزرگسالان، کودکان و دختران و پسران جوان با چیدمان و طراحی متفاوت و براساس سلیقه و روحیات و علائق فرد انجام می شود. بازسازی اتاق خواب مدرن با نصب دیوارپوش کفپوش و سقف کاذب انجام می شود.

برای دکور کردن اتاق خواب کودک معمولا از رنگ های روشن و شاد استفاده می شود و بهتر است برای ایمنی پنجره از انواع مناسب بازشوی قفل دار استفاده کنید.

در خانه های قدیمی معمولا کمد دیواری با چوب و شیشه طراحی و نصب می شد، برای بازسازی می توانید از مدل ها و طرح های مدرن درب شیشه ای یا آینه ای ریلی استفاده کنید.

بازسازی اتاق خواب در خانه

در نوسازی اتاق خواب از کمد دیواری های ام دی اف با قطر بسیار کم و مقاومت بالا استفاده می شود و براساس ابعاد و طراحی فضای مورد نظر شکل می گیرد.

محل قرارگیری و ابعاد کمد دیواری درنوسازی اتاق خواب مطابق با اندازه و متراژ تختخواب انتخاب می شود. رنگ، جنس و طرح کمد باید با سایر مبلمان هماهنگ باشد.

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب قدیمی

راهکار خلاقانه برای تغییر دکوراسیون و نوسازی اتاق خواب قدیمی می تواند براساس هزینه کم، با تغییر جزئیات در خانه انجام شود.

تعویض دستگیره درب یا یراق آلات کمد، میزآرایش، تختخواب یا دراور راهکارهای مناسب و ارزانی هستند تا بازسازی را به شکل خوبی انجام دهید.

می توانید به جای خرید و تعویض میز، صندلی  یا دراور، آن ها را رنگ کنید و با این کار جلوه جدید و جذابی در بازسازی اتاق خواب ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۸۷

بازسازی اتاق خواب قدیمی

رنگ آمیزی چارچوب داخلی پنجره و جا به جا کردن مبلمان در بازسازی اتاق خواب به طور شگفت انگیزی تغییر ایجاد می کند. وسایل اضافه و قدیمی را از اتاق خارج کنید.

رنگ کردن درب ایده ساده و سریع برای تغییر دکوراسیون و بازسازی اتاق خواب قدیمی است. می توانید دیوارهای ساده و بی رنگ را با رنگ آمیزی مناسب یا کاغذ دیواری زیبا و چشم نواز کنید.

بازسازی اتاق خواب قدیمی خانه

اتاق خواب مدرن

یک تغییر اساسی در دکوراسیون منزل، پهن کردن قالیچه ای از کنف یا مدل های پرزدار است و گزینه ای ایده آل برای بازسازی اتاق خواب مدرن محسوب می شود.

در دکوراسیون خانه‌ خود از گیاهان تزیینی و آپارتمانی استفاده کنید تا حسی متفاوت در فضا جریان داشته باشد. بازسازی اتاق خواب مدرن همراه با احساس سرزندگی و نزدیکی به طبیعت همواره ایده آل است.

داشتن گیاه در دکوراسیون خانه باعث زیبایی خانه می‌شود، قرار دادن گلدان در کف اتاق یا روی پایه های بلند و کوتاه می تواند فضایی جالب توجه در بازسازی اتاق مدرن ایجاد کند.

بازسازی اتاق خواب سبک مدرن

قرار دادن گلدان روی سطوح مختلفی مانند میز تحریر، میز غذاخوری، میز عسلی، کابینت، روی کمد، طاقچه، شلف، داخل کتابخانه و سایر عناصر موجود چیدمانی متفاوت خلق می کند.

یکی از راهکارهای خلاقانه دکوراسیون خانه آویزهای قلاب بافی، فلزی، چوبی یا چرمی برای آویختن گلدان به سقف یا دیوار است. گلدان ها را با روش‌ های متنوع هنری و زیبا روی دیوار نصب کنید.

گل‌ های آپارتمانی ریز یا تعویض کلید پریزها می توانند تحولی چشمگیر در فضای خانه ایجاد کنند و نوسازی اتاق خواب مدرن و شیک را تکمیل می کنند.

بازسازی اتاق خواب مدرن

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.