تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بازسازی حمام قدیمی و ایده های کاربردی طراحی

بازسازی حمام قدیمی

بازسازی حمام و طراحی حمام قدیمی کوچک و تغییر دکوراسیون آن باید با توجه به نیازهای شما انجام شود، هزینه بازسازی و نوسازی حمام با توجه به تجهیزات و مصالح متفاوت است.

برای تغییر سبک دکوراسیون حمام می توانید به تغییر و تعویض سینک روشویی، سینک کابینت دار، دوش، وان و سایر عناصر فکر کنید.

طراحی سقف، کف، دیوار و نورپردازی مهمترین مواردی هستند که می توانید برای بازسازی و طراحی حمام در نظر بگیرید، با دکوپارتمان تماس بگیرید و با مشاوره رایگان از تخصص مهندسان حرفه ای برخوردار شوید.

استفاده از لوازم دکوری، آینه، اکسسوری های مدرن و سایر ایده های کاربردی برای طراحی حمام می تواند فضای خسته کننده و قدیمی را به محیطی دلنشین و آرامش بخش بدل کند.

برای طراحی حمام ممکن است نیاز به تخریب دیوارها، کف یا تعویض لوله ها و شیرآلات داشته باشید، بنابراین به هزینه مواردی مانند خرید دوش، کابین دوش یا اجرای سونا جکوزی هم فکر کنید.

بازسازی حمام

نوسازی حمام

نوسازی حمام قدیمی و تبدیل آن به فضای مدرن و لاکچری شامل خرید و تعویض برخی تجهیزات و امکانات می شود که باید براساس سبک و سلیقه دلخواهتان باشد.

یکی از موارد مهم در بازسازی حمام انتخاب رنگ است، براساس رنگ مورد نظر، می توانید متریال مورد نظر و چیدمان دلخواهتان را انتخاب کنید.

اگر سرامیک، کاشی یا روشویی، وان و شیرآلات دارای کیفیت بالا و نمونه های لاکچری باشند، در طراحی حمام دکوراسیون زیباتری خواهید داشت و هزینه بازسازی حمام قدیمی افزایش خواهد داشت.

رنگ کاشی و سرامیک یا سنگ در کف و دیوار و همچنین رنگ روشویی و اکسسوری های حمام مانند پرده، آویز حوله، قفسه و کابین و یراق آلات می تواند تاثیر شگفت انگیزی در نوسازی حمام ایجاد کند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

نوسازی حمام

طراحی حمام قدیمی کوچک

انتخاب آینه مناسب، وان، کابین دوش شیشه ای، سنگ لوکس و همچنین نورپردازی اصولی می تواند در طراحی حمام قدیمی کوچک تاثیرگذار باشد.

برای محاسبه هزینه بازسازی حمام هرچه کیفیت متریالی که کار می رود بالاتر باشد، هزینه ای که صرف می کنید نیز بیش تر می شود.

رنگ روشن و شاد برای دیوار و کف می تواند فضا را بزرگتر و روشن تر کند، برای طراحی حمام قدیمی کوچک به انتخاب درست اکسسوری هم فکر کنید.

به عایق بندی، جلوگیری از نم و رطوبت در حمام توجه داشته باشید، در صورتی که شیرآلات و اتصال لوله ها نیاز به تعویض و تغییر دارند، باید نصب و اجرای تاسیسات را مد نظر قرار دهید.

بازسازی حمام قدیمی کوچک

هزینه بازسازی حمام

هزینه بازسازی حمام شامل متریال، تجهیزات و شیرآلاتی که انتخاب می کنید و همچنین دستمزد نصب و اجرای آنها می شود، براساس بودجه خود تصمیم بگیرید که چه مواردی اولویت دارند.

از فضای دیوار برای نصب شلف دیواری و قفسه های باز استفاده کنید تا لوازم مورد نیاز را مرتب بچینید و محیطی جذاب و زیبا داشته باشید.

طراحی و نوسازی حمام با رنگ های روشن و ملایم فضا را رویایی و رمانتیک می کند و فرصتی را برای داشتن دقایقی آرام و ریلکس کردن فراهم می کند.

از آنجا که سرویس بهداشتی و حمام جزء موارد آخر در تغییر دکوراسیون خانه به شمار می آیند، برای افراد محاسبه هزینه بازسازی حمام بسیار اهمیت دارد و سعی می شود کمترین مبلغ را برای این کار در نظر بگیرند.

هزینه-بازسازی-حمام

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.