تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بازسازی سرویس بهداشتی خانه قدیمی کوچک

بازسازی سرویس بهداشتی خانه

بازسازی سرویس بهداشتی خانه قدیمی کوچک شامل لوازم و عناصر ثابت می شود که از درجه اهمیت بالایی قرار دارند.هزینه مراحل بازسازی سرویس بهداشتی با توجه به بودجه شما در نظر گرفته می شود.

اگر کاسه توالت، روشویی و وان حمام کهنه و فرسوده شده است، می توانید از مدل های مدرن و امکانات متنوع با رنگ ها و طرح های گوناگون در ابعاد دلخواه استفاده کنید.

برای بازسازی عناصری مانند کف، سقف و دیوار نیاز به تغییر دارند که می توانید از انواع دیوارپوش وکفپوش از جمله سنگ، سرامیک، کاشی یا پانل های ضدآب استفاده کنید.

نورپردازی و تامین روشنایی برای بازسازی یکی از موارد قابل توجه است که می تواند فضای مورد نظرتان را درخشان و لوکس کند، این کار را با تجهیزات روشنایی مدرن و مناسب انجام دهید.

بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی کوچک

برای نگهداری لوازم و وسائل مورد نیاز در سرویس بهداشتی از کابینت یا کمد مخصوص، شلف یا اکسسوری های مناسب بهره ببرید و فضای مرتب و لوکس ایجاد کنید.

بهترین انتخاب برای بازسازی کفپوش سرامیکی است، چون شستشو و موارد بهداشتی آن ها آسان است و دارای طول عمر بیشتر در محیط نمناک و مرطوب هستند.

در نوسازی سرویس بهداشتی سعی کنید از کفپوش های شیار دار استفاده کنید و با این انتخاب، مانع سرخوردن در حمام شوید. انتخاب سرامیک با سایز کوچک و متوسط بهترین انتخاب  برای کف سرویس بهداشتی شیب داراست.

در بازسازی نصب حوله خشک کن و رادیاتور یا تهویه مطبوع برای فضاهایی که هواکش و پنجره ندارند متناسب با ابعاد سرویس بهداشتی گزینه های کاربردی هستند.

بازسازی-سرویس-بهداشتی-خانه

بازسازی سرویس بهداشتی خانه قدیمی

اگر به دکوراسیون مدرن علاقه مندید، برای بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی و بهتر کردن این فضا، بازسازی و تعمیر لوله کشی ها، عایق بندی دیوار و کف، از موارد مهم است.

برای نوسازی سرویس بهداشتی قدیمی به این نکته توجه کنید که جا به جایی و تغییر وسایل بزرگ و قدیمی کار دشواری است و اغلب جایگزینی برای آنها پیدا نخواهید کرد.

بهتر است برای تغییر در دکوراسیون سرویس بهداشتی قدیمی کمی خلاقیت و سلیقه به خرج دهید تا به بهترین شکل با همان لوازم قدیمی زیبایی و جذابیت ایجاد کنید.

یکی دیگر از گزینه های کاربردی برای نوسازی سرویس بهداشتی قدیمی تعویض دستگیره های قدیمی با دستگیره های مدرن و لوکس است.

در نوسازی سرویس بهداشتی قدیمی به کار بردن اکسسوری های کاربردی یا تعویض برخی لوازم مانند آویز حوله، صابون ریز، سطل زباله ، آینه و سایر عناصر می تواند در زیباتر شدن و جذابیت این فضا بسیار مؤثر باشد.

برای نوسازی سرویس بهداشتی قدیمی انتخاب وان مناسب که در مقابل رطوبت مقاوم باشد، استفاده از شیرآلات مناسب و ضد زنگ  و متناسب با سبک کلی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی باشد.

بازسازی-سرویس-بهداشتی-قدیمی

سرویس بهداشتی خانه کوچک

استفاده از رنگ های روشن مانند کرم یا شیری برای بازسازی سرویس بهداشتی کوچک تأثیر زیادی در افزایش فضا و بزرگتر به نظر رسیدن آن دارد. علاوه بر این، استفاده از این رنگ ها موجب می شود تا آلودگی ها و کثیفی ها زودتر پیدا شود.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

یکی از روش های ایده آل برای نوسازی سرویس بهداشتی کوچک استفاده از آینه است و شما می توانید آینه قدیمی سرویس بهداشتی را با یک آینه بزرگ تعویض کنید و این کار می تواند فضا را بزرگتر و زیباتر نشان دهد.

برای بازسازی سرویس بهداشتی کوچک بهتر است از فضای مورد نظر استفاده بهینه داشته باشید، شما می توانید انواع شوینده ها و وسایل اضافی را داخل کمد قرار دهید تا با نظم بخشی و خلوت کردن دکوراسیون کمک کنید.

نصب شلف یا طبقات معلق روی دیوار، گزینه خوبی است برای بازسازی سرویس بهداشتی کوچک که فضای زیادی را اشغال نمی کند و بسیار کاربردی و مفید است.

در نوسازی سرویس بهداشتی کوچک برای داشتن چیدمانی منحصر به فرد و متفاوت شما می توانید روی قفسه ها از شمع های کوچک تزئینی در کنار سایر وسایل مورد نیازتان در این فضا استفاده کنید.

شما می توانید در قفسه های دیواری وسایل کوچک تزئینی قرار بدهید. در نوسازی سرویس بهداشتی کوچک با استفاده از جالباسی کوچک و کم حجم  مدل های پشت دری برای تعویض لباس و آویختن حوله از فضا بیشتر بهره بگیرید.

در بازسازی سرویس بهداشتی کوچک با استفاده از نورهای سفید مخفی برای نورپردازی این فضا به بزرگتر شدن و داشتن دکوراسیون درخشان و زیبا کمک می کنید.

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین مراحل بازسازی سرویس بهداشتی تاسیسات، تجهیزات لوله کشی، نصب وان، دوش، کاسه توالت، روشویی و شیرآلات دوش است که باید براساس سبک دکوراسیون داخلی و نیازتان انتخاب شود.

مراحل نوسازی سرویس بهداشتی شامل تغییرات کلی و اساسی یا تغییرات داخلی مانند نصب دیوارپوش و کفپوش جدید، مانند نصب سنگ، کاشی یا سرامیک، تغییر محل نصب تجهیزات بهداشتی مانند روشویی، دوش و شیرآلات است.

تغییررنگ، اجرای سقف کاذب، تغییر و تعویض دوش حمام، توالت و نصب شیرآلات مدرن و هوشمند با امکانات بیشتر یا نصب سونا و جکوزی نراحل بازسازی سرویس بهداشتی هستند.

موارد دیگری مانند آب بندی و عایق ‌بندی یا قیرگونی کف از مراحل نوسازی سرویس بهداشتی به شمار می آیند و در صورت نیاز باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود.

یکی از جذاب ترین مراحل نوسازی سرویس بهداشتی قدیمی برداشتن توالت ایرانی و نصب توالت فرنگی است که هزینه خاص خودش را دارد چون لوله کشی جدید برای تامین آب، فاضلاب مورد نیاز، عایق بندی نیازخواهد داشت.

یکی از مراحل نوسازی سرویس بهداشتی تعویض درب و پنجره چوبی قدیمی و جایگزینی با درب های ضدآب و ضد رطوبت است که از جنس پی وی سی یا سایر متریال ها با طرح و رنگ متنوع و دارای طول عمر بالا هستند.

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی خانه

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

بیشترین هزینه بازسازی سرویس بهداشتی و حمام مربوط به جا به جا کردن لوازم جانبی لوله کشی است به خصوص زمانی که بخواهید آنها را از دیواری به دیوار دیگر منتقل کنید.

برای پایین آوردن هزینه بازسازی سرویس بهداشتی و نصب شیرآلات جدید وعایق‌ بندی، قیرگونی و جلوگیری از نم و رطوبت احتمالی باید از قبل برای انتخاب و خرید مشاوره بگیرید.

مواردی مثل تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و تعویض و جایگزینی شیرآلات مدرن با شیرآلات قدیمی، تاثیر زیادی در هزینه بازسازی سرویس بهداشتی است.

مواردی که مربوط به بنایی و نصب تجهیزات بهداشتی می شود هر کدام در افزایش هزینه بازسازی سرویس بهداشتی تاثیر دارد.

خرید کاشی، سرامیک یا سایر مصالح مورد نیاز برای نصب و دستمزد نصاب  به طور کلی هزینه نوسازی سرویس بهداشتی را بالا خواهد برد.

اگر قصد دارید کاشی های قدیمی را با کاشی مدرن و زیباتر عوض کنید برای کاهش هزینه نوسازی سرویس بهداشتی می توانید از کاشی های چسبی استفاده کنید که با رنگ و طرح دلخواهتان فضایی خاص ایجاد کنید.

استفاده از کاغذ دیواری قابل شستشو روش مناسبی برای کاهش هزینه نوسازی سرویس بهداشتی است. طرح های ساده و عمودی سقف این فضا را بلندتر و در نتیجه فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی خانه

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.