تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

با انواع کلید پریز مدرن لمسی و تایمر دار آشنا شوید

انواع کلید پریز مدرن

انواع کلید پریز مدرن با طرح، رنگ و کاربری در بخش های مختلف خانه استفاده می شوند، کلید پریز لمسی و تایمر دار با عملکرد متناسب انتخاب افراد برای خانه های مدرن یا کلاسیک است.

کلید سنسوردار موجب بهینه سازی مصرف انرژی برق می شود، چون در صورتی روشن می شوند که فردی در مکان مورد نظر حاضر باشد و پس از مدتی خاموش می شود.

هماهنگ کردن رنگ و طرح کلید پریز جدید که دارای تنوع فراوانی است، با دیوارها یا مبلمان محل مورد نظرتان زیبایی فضا را چندین برابر می کند.

انواع کلید پریز مدرن یا کلاسیک روی دیوار قرار می گیرند، بنابراین به طرح، رنگ و نوع دیوارپوش باید توجه داشت و براساس آن باید رنگ طرح و سبک هماهنگی را انتخاب کرد.

برای فضاهای بیرونی خانه از کلید پریزهای ضد آب و برای طراحی داخلی از انواع کلید پریز با قاب های کریستال و شیک استفاده می شود.

انواع کلید پریز مدرن

انواع کلید پریز لمسی

کلید لمسی یا تاچ نوعی کلید مدرن است که در خانه های هوشمند کاربرد بیشتری دارد، این کلید نسبت به حرارت دست حساس بوده و خاموش و روشن می شود.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

کلید پریز لمسی از نظر ظاهری نسبت به مدل های قدیمی زیباتر است و گزینه خوبی برای تغییر دکوراسیون و بازسازی خانه به شمار می رود.

علاوه بر زیبایی، کارایی و رنگ، باید به استاندارد ایمنی کلید پریز اهمیت داد. کلید لمسی هوشمند معمولا در بخش هایی مانند راهروها یا پارکینگ خانه کاربرد دارد.

با نصب انواع کلید پریز لمسی با یک اشاره لامپ  و روشنایی های خانه خاموش یا روشن می شود، کلید لمسی معمولا دارای یک ال ای دی یا چراغ است که می توان در محیط تاریک، محل قرار گیری دقیق کلید را به شما نشان دهد.

قاب یا فریم شیشه ای یا کریستالی شفاف و رنگ بدنه متفاوت زیبایی این کلید را دوچندان می کند، هماهنگ با رنگ دیوار یا کاغذ دیواری رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

انواع کلید پریز لمسی

کلید پریز تایمر دار

کلید تایمر دار برای فضاهایی مانند حیاط و راه پله که لامپ ها نباید مدام روشن بمانند نصب می شود، می توان زمان خاموش یا روشن کردن این نوع کلید را تنظیم کرد.

کلید لمسی دارای انواع کلید یک پل، کلید دوپل، کلید سه پل، کلید چهارپل، کلید کولر است، انواع پریزهای RF دار برای خانه هوشمند مناسب است که ریموت دارند و کنترل آنها از راه دور انجام می شود.

انواع کلید پریز تایمر دار لوکس با طراحی زیبای کلاسیک و آنتیک این روزها به دکوراسیون خانه جلوه و شکوه خاصی می بخشد و سبکی متفاوت ایجاد می کنند.

برای لوازم برقی پرمصرف یا وسایلی که لازم نیست دائم به برق وصل باشند، با پریز تایمر دار می توانید زمان های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به صورت اتوماتیک جریان برق قطع و وصل شود.

انواع کلید پریز تایمر دار

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.