تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

با پارتیشن ام دی اف اتاق کودک خود را متفاوت بچینید

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف و چوبی مثل دیوار برخی از قسمت های منزل را جدا می کنند و برای اتاق کودک اپن آشپزخانه و سایر فضاهای مورد نیاز کاربرد دارند.

پارتیشن ها با متریال ها و طرح های متنوعی وجود دارند و یکی از عناصر تزئینی و کاربردی در خانه های کوچک و بزرگ با هر سبک دکوراسیونی محسوب می شوند.

اگر قصد دارید تغییر جذاب و شگفت انگیزی در دکوراسیون خانه ایجاد کنید روش کم هزینه و مدرن مانند قرار دادن پارتیشن در فضای مورد نظر است.

با پارتیشن چوبی می توانید ورودی منزل را از سایر بخش های خانه جدا کنید، اتاق غذاخوری و پذیرایی، اتاق نشیمن و پذیرایی را تفکیک یا در اتاق خواب های بزرگ فضاسازی کنید.

گاهی لازم است برای پنهان سازی ریخت و پاش در خانه از پارتیشن دکوری استفاده کنید و در هر بخش از خانه که نیاز باشد زیبایی دکوراسیون منزل را در نظر گرفته، پاراوان با رنگ، جنس و فرم دلخواهتان را انتخاب کنید.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف اتاق کودک

بهتر است پارتیشن اتاق کودک را متحرک انتخاب کنید، چون این عنصر می تواند برای چیدمان اتاق فرزندتان تنوع ایجاد کرده و کاربری های لازم را فراهم کند.

بد نیست پارتیشن اتاق کودک و تقسیم کردن فضای بازی، خواب و انجام تکالیف فرزندتان را با قفسه‌ کتاب انجام دهید، قابلیت ذخیره ‌سازی برای وسائل و کتاب ویژگی مناسبی است.

اگر از پارتیشن چرخ دار در اتاق کودک استفاده کنید امکانی را فراهم می کنید تا به راحتی جداکننده را حرکت داده و در صورت لزوم فضای مناسب تری ایجاد کنید.

با خلاقیت و طراحی کاربردی در چیدمان اتاق کودک می توانید پارتیشن فانتزی که از سقف آویزان می شود یا پارتیشن ام دی اف با طرح های هندسی را به کار ببرید.

پارتیشن اتاق کودک علاوه بر زیبایی و جذابیت، باید سبک و با دوام باشد، معمولا این پارتیشن ها قابل شستشو و دارای رنگ های شاد هستند و به آسانی جمع و باز شوند.

پارتیشن اتاق-کودک

پارتیشن ام دی اف آشپزخانه

برای فضاسازی مناسب و استفاده مفید از محیط آشپزخانه می توانید از پارتیشن ام دی اف یا متریال های دیگر با طرح ها و رنگ های متنوع استفاده کنید.

برخی افراد تمایل دارند آشپزخانه اپن را نیز به روش دلخواه خودشان دکور کنند و برای این کار از پارتیشن استفاده می کنند تا آشپزخانه کمتر در معرض دید باشد.

با قرار دادن پارتیشن ام دی اف آشپزخانه به هم ریختگی و شلوغی فضا کمتر به چشم می آید و نیاز نیست مدام در حال تمیزکاری و مرتب کردن وسائل باشید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

برای ایجاد احساس راحتی در انجام کارها با حضور مهمان و جلوگیری از انتشار بوی غذا در سایر بخش های خانه پیشنهاد می شود از پارتیشن ام دی اف آشپزخانه استفاده کنید.

المان هایی مانند شومینه یا آکواریوم و پارتیشن دکوراتیو گزینه های جذاب و مدرن به شمار می روند تا فضای آشپزخانه و اتاق نشیمن یا پذیرایی را از یکنواختی خارج کنند.

پارتیشن ام دی اف آشپزخانه

پارتیشن اپن آشپزخانه

پارتیشن اپن آشپزخانه به شکل پنجره یا درب تاشو یا کشویی می تواند فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی را از آشپزخانه جدا کند و بوی غذا یا نامرتب بودن این فضا را پنهان کند.

برای داشتن نور کافی و گرمای یکنواختی که در خانه وجود دارد مانعی ایجاد نکنید و از پارتیشن اپن آشپزخانه با متریال شیشه استفاده کنید.

پنجره های آکاردئونی به عنوان پارتیشن اپن آشپزخانه جای کمی اشغال کرده، محیط آشپزخانه شما را در زمان های مورد نظر حفظ می کنند و از دلگیر و تاریک شدن فضای کوچک جلوگیری می کنند.

پارتیشن اپن آشپزخانه

یکی از روش های ایده آل برای طبیعتدوستان استفاده از پارتیشن اپن آشپزخانه به شکل گل و گیاه سبز یا تزئینی است و می توان شادابی و طراوت را با این کار به خانه آورد.

استفاده از پرده با طرح و جنس خاص نوعی پارتیشن اپن آشپزخانه است و به راحتی جمع و باز شده و نور و دید کافی از اتاق نشیمن یا پذیرایی برای شما فراهم می کند تا با حضور مهمان فضای صمیمانه تری داشته باشید.

پارتیشن اپن آشپزخانه چوبیپارتیشن ام دی اف منزل

استفاده از پارتیشن ام دی اف یا چوبی منزل گزینه بسیار مناسبی در اتاق خواب است که می ‌تواند علاوه بر فضاسازی، زیبایی دکوراسیون را دوچندان کند و مانع ورود نور و گرما به فضای اتاق نباشد.

در آپارتمان ها و خانه های کوچک باید از پارتیشن منزل که دارای فضایی برای ذخیره کردن یا قرار دادن وسایل و لوازم دکوری است، استفاده کرد.

پارتیشن منزل

برای بازسازی و تغییر فضای خانه می توان از پارتیشن منزل به شکل کتابخانه استفاده کرد و دکوراسیون خانه را مدرن تر یا بزرگتر جلوه داد.

پارتیشن ام دی اف منزل می تواند نقش بسیار مهمی در نمای داخلی داشته باشد، علاوه بر اندازه و مدل، باید به رنگ و جنس آن نیز توجه کنید تا با معماری داخلی منزل شما هماهنگی داشته باشد.

با استفاده از پارتیش منزل و دیوار متحرک چوبی یا پانل های آماده از جنس چوب می توان اتاق پذیرایی را از نشیمن یا حتی اتاق خواب جدا کرد.

پارتیشن چوبی یا ام دی اف منزل

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.