تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بهترین مدل های پارتیشن شیشه ای

مدل های پارتیشن شیشه ای

مدل های پارتیشن شیشه ای کیفیت و ظاهری زیبا داشته،  اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی فضای خانه شما را شیک ،مدرن و جذاب خواهند کرد. پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن شیشه ای اتاق خواب فضای شما را بزرگتر نشان می ‌دهد و ورود نور طبیعی بیشتر می‌ شود.

این روزها افرادی که به دنبال دکوراسیون مدرن و خاص هستند، جداسازی و ایجاد فضایی خصوصی و دنج را در خانه نیاز دارند، استفاده از مدل های پارتیشن شیشه ای روش مناسبی برای کاهش صدا هم می باشد.

انعطاف در سبک، طراحی و روش های گوناگون نصب مدل های پارتیشن موجب می شود  براساس سلیقه و نیاز خود دکوراسیونی منحصر به فرد در خانه ایجاد کنید.

این نوع پارتیشن از شیشه سکوریت تشکیل شده و برای اجرای طرح دلخواهتان، بنابر ضرورت و کاربری که از این عنصر دکوراسیونی در هر بخش از خانه می خواهید، مدل های چند جداره ساده، دو جداره یا فریم لس قابل اجراست.

برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای مناسب، ابتدا فضای مورد نظر را در نظر بگیرید و براساس متراژ خانه، رنگ، ضخامت، طرح و سبک مورد نیاز را انتخاب کنید.

فریم آلومینیومی و یراق آلات به کار رفته در مدل های پارتیشن شیشه ای گزینه های مناسبی هستند و نوع و ضخامت و تنوع فراوان در رنگ روی دکوراسیون داخلی تاثیرگذار خواهد بود.

مدل-های-پارتیشن-شیشه-ای

اجرای پارتیشن شیشه ای

اجرای مدل های پارتیشن شیشه ای برای جداسازی هر بخش از خانه به شما این امکان را می دهد که دیواری زیبا، دکوراسیونی چشمگیر و چیدمانی مرتب و تمیز داشته باشید.

ویژگی اجرای پارتیشن شیشه ای این است که دکوراسیون جذاب و شیک ایجاد می کند، عایق خوب صدا بوده و رنگ‌ های متنوع شیشه و فریم هماهنگی با سایر عناصر دکوراسیونی را فراهم می کند.

از دیگر مزایای اجرای پارتیشن شیشه ای طراحی های گوناگون با ارتفاع استاندارد یا با ارتفاع کامل که می تواند متصل به کف، متصل به سقف یا متصل به هر دو باشد.

اجرای پارتیشن شیشه ای به شکل ثابت، دارای نصب سریع بوده و مدل های متحرک آن با شیشه های رنگی و طرح دار یا فریم هایی با متریال چوب دکوراسیون خانه شما را دگرگون می کند.

اجرای پارتیشن شیشه ای متحرک  و ساخت فضاهای موقت  در خانه، جذابیت و زیبایی را دوچندان می کند و شما به راحتی با تنظیماتی که روی آن انجام می دهید می توانید  به هرجا دلتان خواست آن را منتقل کنید.

پارتیشن شیشه ای متحرک شامل تعدادی پنل شیشه ای است که با بست های مخصوص به کف پنل متصل می شوند، آخرین پنل مانند درب آزادانه روی پاشنه می چرخد و با این ویژگی، قابلیت اجرا  برای جام بالکن را خواهد داشت.

اجرای-پارتیشن-شیشه-ای

مدل های پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس نسبت به پارتیشن شیشه ای فریم دار جذابیت و زیبایی بیشتری دارد، چون مانع و جدا کننده ای در بین شیشه ها  وجود ندارد و شما سطحی هموار و شفاف دارید.

قیمت مناسب و به صرفه بودن پارتیشن شیشه ای فریم لس موجب شده که طراحان و دکوراتورها بیشتر به این نوع پاراوان روی بیاورند.

شیشه یکی از اجزای مهم پارتیشن شیشه ای فریم لس است و ترکیب شیشه و یراق آلات خاص و فانتزی، دیوار زیبای متحرک یا ثابت برای فضاسازی و جداسازی در بخش های مختلف خانه برای شما به وجود می آورد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۸۷

یکی از نکات قابل توجه در اجرای پارتیشن فریم لس این است که فضای پرت کمتر و سطح مفید بیشتری خواهید داشت و دلیل آن نبود فریم در ساختار آن است.

پارتیشن شیشه ای فریم لس انعطاف پذیر بوده، به راحتی می توان آن را در بخش های مختلف خانه نصب کرد و از زیبایی و ظرافت آن لذت برد. هرچند نداشتن فریم به آن ظاهری شکننده  می دهد، ولی استحکام بسیار بالایی دارد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

مدل های پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای رنگی از شیشه های رنگی دکوراتیو تشکیل می شود و برای افزایش زیبایی این پارتیشن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر می خواهید فضای دلنشین و شاد در خانه ایجاد کنید، می توانید از پارتیشن شیشه ای رنگی  استفاده کنید، چون امکان انتخاب طیف دلخواه رنگ شیشه را دارید.

کاربرد پارتیشن شیشه ای رنگی در حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب و هر بخش از خانه که شما بخواهید فضاسازی خاصی ایجاد کنید، مناسب و دلنشین خواهد بود.

برخی افراد ترجیح می دهند برای اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی از تک رنگ استفاده کنند و رنگ هایی مانند دودی، برنز و رفلکس برای آنها انتخاب های ایده آلی هستند.

استفاده از شیشه های رنگی برای داشتن پارتیشن شیشه ای رنگی صرفا برای محدود کردن دید و جداسازی محیط نیست، بلکه برای جذابیت و زیبایی بیشتر در فضا است.

شما می توانید از ترکیب شیشه های رنگی و استیکر در اجرا و نصب مدل های پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده کنید و از طرح های بی نظیر و خلاقانه در این زمینه بهره ببرید.

برای ساخت پارتیشن شیشه ای رنگی گاهی می توان آلومینیوم یا ام دی اف یا استیل را با شیشه به رنگ دلخواه ترکیب کرده، دکوراسیون منحصر به فرد و مدرن ایجاد  کرد.

پارتیشن-شیشه-ای-رنگی

پارتیشن شیشه ای اتاق خواب

در برخی فضاهای بزرگ برای تقسیم بندی مناسب و استفاده بهینه از مساحت مورد نظر، مثلا استفاده از پارتیشن شیشه ای اتاق خواب

گزینه بسیار خوبی است.

برای خانه بزرگ یا کوچک، تغییر در دکوراسیون و جداسازی فضای داخلی را با پارتیشن شیشه ای اتاق خواب می توانید به راحتی، سریع و ارزان انجام بدهید.

این روزها برای جداسازی فضاهای مختلف در خانه، به دیوارهای ساده چوبی و شیشه ای با مدل و طرح قدیمی نیازی نیست، بلکه پارتیشن شیشه ای اتاق خواب یک کالای تزیینی و دکوراتیو است و تقسیم بندی فضا را نیز انجام می دهد.

برای جداسازی فضا و ایجاد دکوراسیون مدرن و چشمگیر، می توانید از پارتیشن شیشه ای اتاق خواب مستر استفاده و یک ایده مناسب را اجرا کنید.

مدل های پارتیشن شیشه ای اتاق خواب می تواند به شکل کشویی یا ریلی یا به صورت تاشو به کار رود. شما می توانید براساس ابعاد فضای مورد نظر انتخاب مناسبی داشته باشید.

پارتیشن شیشه ای اتاق خواب

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.