تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بهترین مدل های کمد لباس دیواری و کمد چوبی اتاق خواب

بهترین مدل های کمد لباس دیواری

بهترین مدل های کمد لباس دیواری باید با ابعاد اتاق و دیوار متناسب باشد، چون بخش بزرگی از فضا را به خود اختصاص می دهد. کمد لباس چوبی اتاق خواب و مدل های دستگیره کمد لباس دخترانه عامل تعیین کننده ای در دکوراسیون داخلی هستند.

نوع رنگ دیوار مانند رنگ روغنی یا آکریلیک و جنس کمد لباس دیواری چوبی یا ام دی اف می تواند نقش مهمی روی فضای داخلی اتاق خواب داشته باشد.

طرح و رنگ کمد لباس دیواری مناسب در یک اتاق، از پارامترهای قابل توجه برای خرید یا اجاره خانه است و مدل های ریلی، کشویی با ابعاد متفاوت کاربرد گسترده ای در خانه های کوچک دارد.

کمد لباس دیواری ریلی برای باز شدن درب فضایی اشغال نمی کند و با متریال های مختلف مثل ام دی اف، ممبران، هایگلاس و چوب ساخته می شود که در بخش های مختلف کاربردهای مختلف دارد.

کمد لباس دیواری از اهمیت بیشتری برخوردار است و فقط به جنبه کاربردی آن توجه نمی شود و به عنوان یک عنصر دکوراسیونی ظاهر و نمای آن نیز مهم است و در بخش های مختلف خانه فضای قابل توجهی در خانه و اتاق ها نیاز دارد.

انتخاب رنگ کمد لباس دیواری و درب آن باید براساس سن انجام شود، مثلا برای اتاق کودک یا اتاق دخترانه با رنگ های فانتزی و شاد یا ترکیب دو یا سه رنگ فضای شاد و پرهیجان ایجاد کنید.

  مدل های کمد لباس دیواری

بهترین مدل های کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب فقط برای نگهداری لباس نیست، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، رختخواب را نیز در آن قرار می دهند که با مدل ها و طرح های متنوع وجود دارد.

برای کاربری بیشتر و استفاده بیشتر از فضای داخل کمد دیواری اتاق خواب نیاز به طراحی و جانمایی رگال لباس، کشو و طبقات کیف و کفش دارد که ابعاد و تعداد کشوها، رگال و قفسه ها، براساس نیاز افراد در نظر گرفته می شود.

کمد دیواری اتاق خواب در رنگ ها و طرح های مختلف می تواند از جنس چوبی، نئوپان، ام دی اف باشد، یراق آلات، دستگیره و درب آن نیز براساس سلیقه و اندازه اتاق ریلی یا لولایی انتخاب می شود.

کمد دیواری اتاق خواب

برای خانه های کوچک با کمی خلاقیت می توانید روی درب کمد دیواری اتاق خواب یک آینه نصب کرده، برای آرایش، تعویض لباس و مرتب کردن ظاهر خود از این فضا بهترین استفاده را کنید.

طراحی کمد دیواری اتاق خواب با استفاده از درب ریلی یا لولایی برای سبک های مدرن و کلاسیک قابل اجرا بوده، محدودیتی ندارد و نصب آینه بازتاب نور و ایجاد فضای بزرگتر و جذابتری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

برای انتخاب رنگ کمد دیواری اتاق خواب بهتر است به هارمونی رنگ دیوار و سایر عناصر دکوراسیونی توجه کنید و از دو دسته اصلی براق یا مات استفاده کنید.

مدل های کمد دیواری اتاق خواب

بهترین مدل های کمد لباس دیواری چوبی

در ساخت بسیاری از مدل های کمد لباس چوبی از چوب های گلاس یا ام دی اف استفاده می شود. این نوع کمدها ظریف و سبک بوده، دارای ظاهری بسیار زیبا و در برابر رطوبت مقاوم هستند.

طراحی مدل های کمد لباس چوبی با چوب هایی به رنگ تیره در اندازه های مختلفی ساخته شوند و دربهای ریلی یا کشویی با متریال های مختلف مانند آینه یا شیشه مات یا ترکیب چوب و شیشه باشند.

اغلب مدل های کمد لباس چوبی روی دیوار نصب می شوند و بخش زیادی از دیوار اتاق را به خود اختصاص می دهند، بنابراین انتخاب طرح و رنگ آن باید با توجه به رنگ و اندازه اتاق مورد نظر انجام شود.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

کمد لباس چوبی

کمد لباس چوبی علاوه بر ایجاد فضای نگهداری وسایل در اتاق های خانه، دکوراسیونی شیک و متفاوت ایجاد می کند. کمد دیواری با رنگ روشن برای اتاق های کوچک باعث بزرگتر به نظر رسیدن آنها می شود.

در اتاق ها با ابعاد بزرگ تر می توانید از کمد لباس چوبی با رنگ های تیره استفاده کنید یا براساس سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی خانه ترکیبی از رنگ های سرد و گرم را انتخاب کنید.

مدل های کمد لباس چوبی را می توانید با درب لولایی انتخاب کنید که یکی از پرکاربردترین نوع کمد لباس است، چون به راحتی با همه سبک های دکوراسیونی هماهنگ می شود.

مدل-های-کمد-لباس-چوبی

بهترین مدل های کمد لباس دیواری دخترانه

کمد لباس دخترانه مدرن با رنگ بندی سرد یا مدل بسیار ساده همراه با یک آینه روی درب می تواند کاربردی بوده، اتاق فرزند شما را مرتب و زیباتر کند.

رنگ بندی شاد برای ساخت کمد لباس دخترانه پیشنهاد ایده آلی است ولی رنگ های ترکیبی مانند صورتی و طوسی یا سفید و نارنجی هم می تواند انتخاب مناسبی باشد.

یک مدل خلاقانه و خاص کمد لباس دخترانه است که درب آن ترکیبی از درب شیشه ای و درب آکاردئونی است و ظاهری دوست داشتنی به چیدمان اتاق می دهد.

بهترین-مدل-های-کمد-لباس-دیواری-دخترانه اگر براساس سبک دکوراسیون خانه تمایل به سبک کلاسیک دارید، کمد لباس دخترانه را با تعداد زیادی کشو بزرگ و جادار به شکل غیر دیواری انتخاب کنید.

رنگ سفید می تواند برای ایجاد فضای ساده و دلنشین گزینه خوبی باشد و کمد لباس دخترانه شیک و زیبایی باشد. اگر بدون درب و با قفسه های باز ساخته شود.

برای فرزندتان داشتن یک کمد لباس دخترانه دیواری که درب ریلی دارد و برای آویزان کردن لباس ها جای کافی داشته باشد بسیار دلنشین و کاربردی است.

مدل کمد لباس دخترانه با درب چوبی یا درب پارچه ای هم به زیبایی دیوار کمک می کند و هم براساس روحیات فرزندتان با رنگ دلخواه انتخاب شود.

مدل های دستگیره کمد لباس

مدل های دستگیره کمد لباس از این جهت مهم هستند چون برای باز و بسته کردن درب کمد، ابزاری ضروری و اساسی محسوب می شوند.

دستگیره کمد لباس دارای طرح و مدل های مختلف است و برای نوسازی یا تغییر در دکوراسیون خانه می توان با انواع لاکچری و خاص ظاهری متفاوت در اتاق ایجاد کرد.

دستگیره کمد لباس با رنگ، طرح و متریال های متنوع تا حدودی جنبه تزئینی دارد و در جذابیت و زیباتر شدن کمد بسیار تاثیرگذار است.

دستگیره کمد لباس از نظر کاربرد و شکل ظاهری به گروهای مختلفی مانند دستگیره ساده، دستگیره کلاسیک، دستگیره نگین دار، دستگیره کودک، دستگیره کمد ریلی و دستگیره سرامیکی تقسیم بندی می شود.

دستگیره کمد لباس اتاق

دستگیره کمد لباس کلاسیک با طرح و نقش های ظریف و زیاد زیبایی کمد را بیشتر به نمایش می گذارد و دکوراسیون اتاق را باشکوه تر جلوه می دهد.

بهتر است طرح و مدل دستگیره کمد لباس را با توجه به مدل کمد انتخاب کنید. دستگیره های کمد اگرچه کوچک هستند ولی تغییرات قابل توجهی روی جذابیت و جلوه طرح و مدل کمد ایجاد می کنند.

مدل های دستگیره کمد لباس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.