تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی در تاریخ 9 تا 12 تیر ماه  در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه بار دیگر بزرگان این صنعت از سراسر کشور گرد هم می آیند تا آخرین دستاوردهای خود را در حوزه کاشی، سرامیک و چینی آلات بهداشتی به اشتراک بگذارند.

این نمایشگاه تفاوت زیادی با سال های پیش دارد، چون تولیدکنندگان برجسته داخلی در سال های اخیر با افزایش کیفیت و ارتقای صنعت کاشی و سرامیک کشور به معرفی و ارائه محصولات خود پرداخته اند.

در این نمایشگاه سطح رقابت بسیار بالاست و تولیدکنندگان و پیشتازان این صنعت برای به نمایش گذاشتن طرح ها و محصولات جدید خود، حضور فعالی خواهند داشت.

بهره‌ گیری از نیروهای مجرب و کارآزموده  و به کارگیری فناوری های نوین و همگام شدن با صنعت روز دنیا عوامل موفقیت و ارتقای این صنعت به شمار می رود و مصرف کنندگان می توانند با توجه به سطح کیفی این نمایشگاه بازدید خوبی داشته باشند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۰

رقابت شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی 

این نمایشگاه، رویدادی تخصصی و معتبر در حوزه کاشی و سرامیک است و هر سال با حضور تولیدکنندگان و فعالان این صنعت برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه از کشورهای ایران، ایتالیا، آلمان، هلند، اسپانیا، بلغارستان، جمهوری چک، چین و کره جنوبی هستند.

همچنین در این نمایشگاه جدیدترین تولیدات، تجهیزات  و دستاوردهای خود را ارائه کرده و در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار می دهند.

برگزاری نشست های تخصصی و کارگاه های علمی در این نمایشگاه با حضور استادان، کارشناسان و صنعتگران حوزه کاشی و سرامیک با حضور هیات های اقتصادی و بازرگانی از کشورهای خاورمیانه انجام می شود.

کاشی و سرامیک رایج ترین مصالح برای پوشش کف ساختمان ها محسوب می شود و افزایش تقاضا برای این محصول و توجه و حساسیت مصرف کنندگان نسبت به کیفیت محصولات، موجب رقابت بیشتر در بین  تولید کنندگان شده و سطح کیفی نمایشگاه را بالا برده است.

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی در بیست و ششمین دوره برگزاری، فرصت مناسبی ایجاد می کند تا فعالان این حوزه با یکدیگر به رقابت پرداخته و برای جلب رضایت مشتریان زیرساخت های مناسب برای تولید محصولات با کیفیت تر را فراهم کنند.

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.