تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل یا ایران هومکس در تاریخ 15 تا 18 مرداد ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه که یکی از نمایشگاه های خوب و قابل توجه محسوب می شود، انواع مبلمان و محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی خانه توسط کشورهای مختلف به نمایش گذاشته می شود.

ایران هومکس دارای جایگاه و فضای تجاری خاصی است و به همین دلیل با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان مواجه خواهد شد.

این نمایشگاه بسیار پرمخاطب و معتبر در زمینه صنعت مبلمان است و تولیدکنندگان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه به مدت 4 روز خدمات و محصولات خود را ارائه می کنند.

این نمایشگاه فرصت مناسبی است برای بازدیدکنندگان، علاقه مندان و فعالان این صنعت تا فرصتی برای جذب مشتری داخلی و آشنایی با رقبا در خارج کشور و همچنین حضور در بازار بین المللی داشته باشند.

برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل رقابت در بازار بین المللی است و فضایی است تا تولیدکنندگان برای افزایش تنوع و ارتقای کیفیت محصولات خود براساس استانداردهای بین المللی  ترغیب و تشویق شوند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

حضور در این نمایشگاه بین المللی معرفی توانمندی‌ها و ارائه محصولات در سطح گسترده و بین المللی، برقراری ارتباط مستقیم و شناخت نیازهای مشتریان است.

برگزاری نمایشگاه فرصتی برای به‌ روز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت مبلمان و همچنین زمینه ای برای مراودات تجاری و انعقاد قراردادهای متعدد داخلی و خارجی است.

با توجه به اهمیت و کاربردی بودن صنعت مبلمان، برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل و ارائه دستاوردهای جدید و کاربردی به بازدید کنندگان، یک ضرورت به شمار می آید.

مزایای نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

شناخت و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه‌ های رقبا و فرصت جذب سرمایه‌ گذار و توسعه فعالیت واحد صنعتی یکی دیگر از مزایای این نمایشگاه است.

از مزایای این نمایشگاه این است که تولیدکنندگان و فعالان حوزه مبلمان با مشارکت و غرفه سازی در این نمایشگاه، جایگاهی ویژه برای خود ایجاد کرده و جدیدترین دستاوردها و تجهیزات را نیز به نمایش بگذارند.

بازدید کنندگان نمایشگاه برای بازدید از جدیدترین محصولات و دستاوردها به غرفه های گوناگون نمایشگاه مراجعه کرده، با شرکت های تولید کننده آشنا می شوند که از مزایای برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل است.

شرکت کنندگان در بیست و هشتمین نمایشگاه ایران هومکس با طراحی غرفه نمایشگاهی و حضور پر رنگ خود می توانند با تبادل اطلاعات تجاری، با صنایع داخلی و بین المللی رقابت موفقی داشته و زمینه رونق و پیشرفت اقتصادی را فراهم کنند.

بیست-و-هشتمین-نمایشگاه-بین-المللی-مبلمان-منزل

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.