تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

جاکفشی تو دیواری یا آینه دار کجای خانه باشد؟

جاکفشی تو دیواری

جاکفشی تو دیواری عنصر مناسبی برای ذخیره سازی و مراقبت از کفش هاست، اینکه انواع آینه دار ام دی اف ایستاده یا سایر مدل ها را در کجای خانه قرار بدهیم  دغدغه مهمی است.

بهتر است از جاکفشی تو دیواری درب دار استفاده کنید، چون کفش های شما در قفسه یا طبقات بدون درب قرار بگیرد، جریان هوا در اطراف آنها گرد و غبار ریز و بوی نامطبوع در محیط پخش می کند.

جاکفشی تو دیواری درب دار باعث می شود چیدمان نامرتب و ظاهر نامرتب و کثیف کفش ها پنهان بماند و نمای زیباتری را برای دکوراسیون شما به وجود بیاورد.

انواع جاکفشی در طرح، رنگ و سبک های مختلف وجود دارد، شما برای طراحی مدل تو دیواری بهتر است مدلی را انتخاب کنید که از نظر رنگ و سبک با سایر عناصر و المان های دکوراسیون خانه هماهنگی لازم را داشته باشد.

جاکفشی دیواری به دلیل معلق بودن در هوا برای خانه های کوچک مناسبند و محیط را بزرگتر جلوه می دهند، انتخاب جاکفشی تو دیواری براساس ابعاد و موقعیت فضای خانه گزینه مناسبی است تا دکوراسیون را باشکوه تر و بزرگتر جلوه دهد.

جاکفشی تو دیواری

جاکفشی ام دی اف

برخی خانه ها بسیار کوچک بوده، برای قرار دادن جاکفشی ام دی اف کمد دار فضای کافی ندارند، هرچند ورودی خانه بهترین مکان برای قرارگیری جاکفشی است.

جاکفشی در ورودی خانه باعث جلوگیری از به هم ریختگی و بی نظمی می شود و زیبایی خاصی به خانه می دهد، جاکفشی ام دی اف که قابلیت نگهداری از لباس، کیف، چتر و … را دارد، کاربردی تر و شیک تر است.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

در خانه هایی که ورودی وجود ندارد، برای پیدا کردن جای مناسب جاکفشی شما باید به دنبال ایده های خاص و خلاقیت باشید، متناسب با ابعاد فضا از مدل های کاربردی و متفاوت استفاده کنید.

اگر ورودی خانه یا جلوی درب آپارتمان دیوار یا فضای پرت وجود دارد، می توانید با کمی خلاقیت جاکفشی ام دی اف مناسب و زیبایی را طراحی کنید و دکوراسیون منحصر به فردی داشته باشید.

جاکفشی تو دیواری فضای زیادی اشغال نمی کند، جاکفشی را در فضاهای باز و بدون سایبان قرار ندهید، تابش نورخورشید و رطوبت برف و باران  به ویژه مدل های ام دی اف چوبی، پلاستیکی و حتی فلزی را تخریب می کند.

جاکفشی آپارتمانی -ام-دی-اف

جاکفشی تو دیواری آینه دار

جاکفشی با مدل ها و اندازه های متفاوتی تولید می شود و در دکوراسیون داخلی خانه اولین عنصری است که دیده می شود، قرار دادن لوازمی مانند واکس، کفی و تمیزکننده های کفش در آن فضایی مرتب و تمیز ایجاد می کند.

با توجه به متراژ خانه و تعداد افراد می توان از مدل های جاکفشی آینه دار یا دارای چوب لباسی استفاده کرد و فضایی برای چندین کاربرد در خانه فراهم شود.

جاکفشی آینه دار محبوبیت زیادی بین افراد دارد، چون آینه روی درب جاکفشی، علاوه بر بزرگتر نشان دادن ورودی خانه و فضای مورد نظر، زمان بیرون رفتن، برای مرتب کردن ظاهر و آرایش کاربرد مفیدی دارد.

اگر جاکفشی آینه دار را در ورودی خانه قرار می دهید، می توانید از جالباسی با متریال، رنگ و سبک هماهنگ با آن استفاده کنید و فضایی یکپارچه و لوکس ایجاد کنید.

برخی مدل های جاکفشی آینه دار همراه با کمد و کشو از جنس چوب، ملامینه یا ام دی اف ساخته می شود و دارای فضای کافی و یراق آلات فلزی زیبا می باشد.

جاکفشی آینه دار

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.