تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون با آینه کاری در منزل

آینه کاری در منزل

آینه کاری در منزل یکی از روش های مناسب و جذاب برای طراحی دیوارهای خانه متناسب با هر سبک دکوراسیونی است. شما می توانید آینه کاری در راهرو آینه کاری در پذیرایی آینه کاری در راه پله  و آینه کاری در دیوار را برای تزئین خانه انجام بدهید.

آینه کاری از زمان های قدیم به شکل سنتی وجود داشت و به مرور زمان آینه کاری مدرن جایگزین آینه کاری سنتی شد که تفاوت‌هایی را با هم دارند.

آینه کاری سنتی در منزل با قطعات کوچک که اشکال هندسی دارند، انجام می ‌شود وهمه این قطعات توسط دست برش داده و نوعی هنر دست محسوب می ‌شود، به همین دلیل گران و پرهزینه است.

آینه-کاری-در-منزل-در-دیوار-و-سقف

آینه کاری مدرن با قطعات بزرگ آینه‌ در اشکال مختلف طراحی و تولید می ‌شود. تمامی قطعات آینه با دستگاه طراحی و برش می ‌شود؛ هر چه قطعات در آینه کاری مدرن کمتر باشد، طرح نهایی بهتری ایجاد خواهد شد.

آینه کاری برای بخش های مختلف مانند اتاق نشیمن، دیوار پشت تلویزیون، راهرو یا ورودی خانه، دیوار فضای غذاخوری یا حتی به عنوان دیوار جدا کننده در قالب پارتیشن قابل اجراست.

کاربری آینه کاری در منزل فقط برای دیدن خودتان و آراستن نیست، درواقع عنصری دکوراتیو محسوب می شود و برای تزئین و چشمگیر شدن دکوراسیون خانه به کار می رود.

آینه کاری در منزل

آینه کاری در دیوار منزل

آینه کاری در دیوار می تواند در بخش های مختلف خانه اجرا شود، سالن غذاخوری یکی از این فضاهاست که می توانید با تزئین آن یک فضای متفاوت و زیبا خلق کنید.

اگر سالن غذاخوری شما کوچک است یا دکوراسیون خسته کننده ای دارد، برای زیبایی بیشتر و بزرگتر نشان دادن آن، آینه کاری در دیوار با آینه های ابزار خورده را اجرا کنید.

آینه کاری در دیوار که عنصر اصلی اتاق غذاخوری است جلوه خاصی به این فضا می دهد و بزرگ تر نشان داده می شود. با این کار می توانید روشنایی و نور را نیز به شکل قابل توجهی افزایش دهید.

آینه کاری در دیوار آشپزخانه می توان از قطعات کوچک ابزار خورده آینه به جای کاشی استفاده کرد. برخی از کاشی ها دقیقا به شکل آینه طراحی شده و با قرار گرفتن در کنار هم یک سطح آینه ای چشم نوازی تشکیل می دهند.

حمام یکی از فضاهایی است که می تواند با آینه کاری در دیوار به شکل ابزار خورده، به محیطی لوکس و متفاوت تبدیل شود. یکی از روش های طراحی و تزئین دکوراسیون حمام است.

هر فضایی با وجود نورپردازی مناسب و آینه بزرگ تر از آنچه هست به نظر می رسد. شاید بهتر باشد به جای کاشی از آینه کاری دیوار منزل برای پوشش بخشی از حمام استفاده کنید.

آینه-کاری-در-دیوار

آینه کاری در راهرو 

آینه کاری در راهرو منزل یکی از راهکارهای خاص برای تزئین راهرو  و ورودی هستند که این فضا را از یکنواختی و سادگی در می آورند. قرار دادن یک کنسول و طراحی متفاوت و خلاقانه آینه مدرن، فضای راهرو و ورودی خانه را جذاب می کند.

آینه کاری در راهرو با آینه های ابزار خورده، ظاهری متفاوت و دلخواه ایجاد می کند و همراه با سایر عناصر دکوراتیو، دکوراسیون ورودی خانه را شیک و لوکس می کند و فضای ورودی را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهد.

با آینه کاری در راهرو می توان این فضا را زیباتر نشان داد، معمولا راهرو محل رفت و آمد و کوچک است، اگر فضای کافی برای قرار دادن مجسمه یا گلدان وجود نداشته باشد، لوازم دکوری دیواری مانند قاب عکس، تابلوی نقاشی، دیوارکوب و آینه ایده آل هستند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

آینه-کاری-در-راهرو-منزل

اگر در راهرو منزل از لوسترهای شیک استفاده کنید، یک دکوراسیون خاص و منحصر به فرد خواهید داشت و روشی مناسب برای نورپردازی است.

برخی خانه ها راهروهای تاریک و بلااستفاده دارند، بهتر است از آینه کاری در راهرو منزل و انعکاس نور، فضای روشن و مناسبی ایجاد کنید تا کاربری جدیدی برای این بخش از خانه تعریف کنید.

 آینه کاری در راهرو با طراحی های خاص و مدل های متنوع از اشکال آینه، علاوه بر افزایش نور و بزرگتر نشان دادن این فضا، دکوراسیون مدرن ایجاد خواهد کرد.

آینه-کاری-در-راهرو

آینه کاری در پذیرایی منزل

آینه کاری در پذیرایی منزل فقط شامل تزئین دیوار نیست، سقف نیز از عناصر مهمی است که با این روش می تواند فضای زیباتری در خانه ایجاد کند.

برش آینه ‌ها برای آینه کاری در پذیرایی منزل و دیوار پشت تلویزیون یا اطراف شومینه با توجه به سلیقه و نیازتان و همچنین اشکال و خطوط مورد نظر با دکوراسیون داخلی هماهنگ می شود.

آینه کاری در پذیرایی منزل اگر دارای فرم دکوری و با اجرای تکنیک های مختلف برش باشد، می تواند دکوراسیون خانه را دگرگون کند.

آینه-کاری-در-پذیرایی

آینه های ابزار خورده در ابعاد بزرگ و نقش های متنوع برای پوشش دادن دیوارهای پذیرایی مناسب هستند و با انعکاس نور به دلبازتر به نظر رسیدن فضا نیز کمک می کنند.

با آینه کاری در پذیرایی منزل و بازتاب آینه ها، باعث درخشش نور در فضا  و افزایش روشنایی خانه می شوید و به دلیل انعکاسی که از محیط اطراف ایجاد خواهد شد، فضای منزل بزرگتر و باشکوه تر خواهد شد.

برای داشتن دکوراسیون به سبک سنتی و کلاسیک، می توانید از آینه کاری در پذیرایی منزل استفاده کنید و فضا را با گچبری های دستی و مبلمان کلاسیک سلطنتی و باشکوه جلوه دهید.

آینه کاری در پذیرایی منزل

آینه کاری در راه پله

آینه کاری در راه پله راهی است برای این که رفت و آمد در این فضا را از یکنواختی در بیاورید که یکی از سخت ترین کارهاست و معمولا زیباسازی فضای راه پله مانند دکور کردن فضاهای دیگر نیست.

از آنجا که راه پله فضای چندان زیادی ندارد و وسایل دکوری زیادی برای چنین فضایی مناسب نیست، شما می توانید با آینه کاری در راه پله زیبایی خاصی به این بخش از خانه بدهید.

استفاده از آینه های تراش خورده با فرم های مختلف که بتوانید به شکل و ترکیب مناسبی کنار هم قرار بدهید، براساس سلیقه و طرح مورد نظرتان، آینه کاری در راه پله و دکوراسیون این فضا را شکل می دهد.

آینه کاری در راه پله

برای بازسازی و نوسازی خانه، یکی از بهترین روش های ایجاد جذابیت برای نمای کلی و تغییر اساسی در طراحی داخلی خانه آینه کاری در راه پله منزل می تواند باشد.

دیوار کنار راه پله فضای مناسب و خوبی برای استفاده از آینه کاری است که با این کار راه پله را بزرگتر جلوه می دهید، تصویر و نمای کلی خانه و فضاهای اطراف در آینه بازتاب می شود.

آینه کاری در راه پله منزل به خصوص در خانه های کوچک دوبلکس یا نیمه دوبلکس و همچنین راهرو و ورودی های باریک و تاریک راهکاری بسیار مناسب است.

آینه کاری در راه پله منزل

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.