تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون خانه با انواع آکواریوم

دکوراسیون خانه با آکواریوم

دکوراسیون خانه با آکواریوم ایده خوبی است اگر شما این روزها به فکر تغییر اساسی و چیدمانی متفاوت هستید، به فکر قرار دادن کمد و کابینت آکواریوم زیر تلویزیون در اتاق نشیمن، پذیرایی، آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و حتی حمام باشید.

یکی از لوازم تزئینی و دکوری بسیار تاثیرگذار در چیدمان خانه، مدل ها و طرح های متنوع آکواریوم است که شما می توانید مدل های متنوعی را براساس ابعاد و طراحی داخلی خانه انتخاب کرده، تحولی خاص در دکوراسیون ایجاد کنید.

برای تزئین آکواریوم و فضایی زیبا و جذاب، از انواع گیاهان داخل آب، سنگ های زیبا و ماهی های رنگارنگ  استفاده کنید و سعی کنید همیشه آب داخل آکواریوم را تمیز نگه دارید. قرار دادن آکواریوم روی میز پاتختی کنار تختخواب ایده خوبی است.

برای دکوراسیون خانه با آکواریوم می توانید از مدل های ایستاده، رومیزی و دیواری که به شکل پیش ساخته و آماده موجود هستند استفاده کنید یا براساس فضای مورد نظرتان طرحی که دوست دارید را بسازید.

این روزها برای دکوراسیون خانه با آکواریوم از خلاقیت و مدل های بی شماری استفاده می شود که بستگی به محل قرارگیری آن دارد.

مثلا جای خالی بین ستون، دیوارها، فضای کابینت در آشپزخانه، سرویس یهداشتی و حمام و سایر بخش های خانه که به نظر می رسد می تواند جذابیت بیشتری برایتان داشته باشد.

دکوراسیون-خانه-با-آکواریوم

دکوراسیون خانه با کمد آکواریوم

یکی از مواردی که می توان در دکوراسیون با آکواریوم به آن توجه کرد، استفاده از کمد آکواریوم و جداسازی فضای خانه است.

روش مناسب و زیبایی که می تواند دو منظوره بوده، هم دکوراسیون زیبایی ایجاد کند و هم فضاسازی و جدا کردن بخش های خانه را به بهترین شکل انجام دهید.

استفاده از پارتیشن چوبی، حصیری یا هر متریال دیگری به شما این امکان را می دهد که بتوانید بخشی از اتاق نشیمن یا پذیرایی خانه را جدا کنید. این کار را می توانید با طراحی مدل های مدرن و زیبای کمد آکواریوم هم انجام دهید.

کمد آکواریوم های آماده معمولا دردسر و هزینه کمتری نسبت به مدل های سفارشی جاسازی شده و ثابت دارند و برای افرادی که امکان جاسازی آکواریوم در معماری و دیواره های خانه را ندارند، مناسبند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۱

کمد آکواریوم

آکواریوم زیر تلویزیون

آکواریوم زیر تلویزیون یا بالای شومینه مدل های مناسبی برای خانه های کوچک هستند که باید در دکوراسیون و چیدمان آنها از تمام فضا استفاده بهینه کرد.

استفاده خاصی از فضای زیر تلویزیون و بالای شومینه نمی شود و طراحی و اجرای این مدل آکواریوم ها در مراحل ساخت خانه  انجام می شود و باید ایده های خوب برای آن داشته باشید تا خانه ای شیک بچینید.

یک اتاقک شیشه ای در هر بخش از خانه می تواند ماهیان زیبا و دوست داشتنی را برای شما به نمایش بگذارد و از تماشای آنها لذت ببرید، آکواریوم زیر تلویزیون مدل منحصر به فردی است و می تواند دکوراسیون خانه شما را زیباتر کرده و آرامش بیشتری به محیط ببخشد.

مدل های متنوع و بسیار جذابی برای دکوراسیون با آکواریوم زیر تلویزیون وجود دارد و شما می توانید براساس سبک و سلیقه دلخواهتان آنها را انتخاب کنید. بهتر است اندازه آن را براساس فضای اتاق نشیمن در نظر بگیرید.

آکواریوم زیر تلویزیون

دکوراسیون خانه با کابینت آکواریوم

اگر از سبک جزیره برای طراحی کابینت آشپزخانه استفاده کرده اید، می توانید بخش زیر کابینت را به یک آکواریوم اختصاص بدهید و فضای منحصر به فردی را ایجاد کنید.

کابینت آکواریوم را می توانید زیر اجاق گاز یا حتی سینک ظرفشویی قرار دهید و از دیدن ماهی های زیبا و دکوراسیون خاص آشپزخانه خود لذت ببرید.

برای انتخاب محل مناسب قرار دادن آکواریوم، به وزن شیشه، آب، سنگ و شن توجه داشته باشید و این نکته که نمی توانید به آسانی آن را جا به جا کنید.

همچنین فضای رفت و آمد در خانه و روشنایی محیط را در نظر بگیرید. پس از انتخاب محل مناسب برای قرار دادن آکواریوم، می توانید پایه و درپوش آن را انتخاب کنید. کابینت آکواریوم را می توانید خودتان درست کنید.

اگر بخواهید با دیوار خاصی بخشی از آشپزخانه را جدا کنید، می توانید از دکوراسیون با کابینت آکواریوم کمک بگیرید و این جداسازی را با دیوار شیشه ای شفاف و زیبا که پر از ماهی، سنگ و گیاهان دریایی است، انجام بدهید.

در اغلب خانه ها آشپزخانه کنار اتاق نشیمن قرار دارد، بنابراین اگر پیشخوان یا میز اپن را با یک آکواریوم طراحی کنید، زیبایی خانه را دوچندان کرده و فضای پرطراوتی خواهید داشت.

کابینت آکواریوم

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.