تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون خانه مدرن کوچک چه ویژگی هایی دارد؟

دکوراسیون خانه مدرن

دکوراسیون خانه مدرن کوچک شامل موارد متعددی است که می توان به مواردی از جمله رنگ آمیزی، نصب نورهای مخفی و طراحی سقف بلند اشاره کرد. با مبلمان نورپردازی و طراحی داخلی در دکوراسیون خانه مدرن آشنا شوید.

برای تغییر دکوراسیون خانه سنتی می توانید به طراحی و نورپردازی سقف یک اتاق نشیمن در دکوراسیون خانه مدرن بپردازید.

نصب لوستر یا چراغ آویزهای بزرگ و پرنور در دکوراسیون خانه کمتر به کار گرفته می ‌شوند. نور با تجهیزات خاص و هوشمند تأمین می‌ شود.

معمولا برای دکوراسیون خانه در بخش های مختلف، نورپردازی مخفی بوده و استفاده از خطوط شکسته و رعایت نظم محسوس در طراحی ویژگی های مشخصی هستند.

نوع طراحی و متریال مورد استفاده در دکوراسیون خانه کاملا متفاوت است. نورهای غیر مستقیم سفید و بسیار روشن و سقف ‌هایی با طراحی منظم و ساده.

دکوراسیون-خانه-مدرن

دکوراسیون خانه مدرن کوچک

رنگ، کاغذ دیواری و دیوارپوش در دکوراسیون خانه مدرن کوچک تاثیرگذارند. پارتیشن با طرح و مدل ‌های خلاقانه، دیوارهایی برای جداسازی اتاق‌ ها به کار می رود.

در دکوراسیون خانه کوچک رنگ باید خنثی و روشن باشد تا فضا را بزرگتر نشان بدهند. اگر از رنگ ‌های تیره برای دیوار، سقف و کف استفاده شود، لوازم خانه با رنگ روشن چیدمان جذابتری ایجاد می کند.

رنگ‌ های مات در دکوراسیون مدرن خانه کوچک کاربرد دارد، چون نیازی به انعکاس نور نیست. به طور کلی رنگ مورد استفاده نباید با رنگ ‌های کلی دکوراسیون در تضاد باشد.

لوازم دکوری نقش موثری در دکوراسیون خانه کوچک مدرن دارند. شومینه‌ به عنوان وسیله گرمایشی نوعی  کالای دکوراتیو و تزئینی در اتاق نشیمن محسوب می شود.

دکوراسیون خانه مدرن کوچک

 مبلمان در دکوراسیون خانه مدرن

انواع مدل های پرده‌ ها که به صورت برقی باز و بسته می‌شوند درواقع مبلمان در دکوراسیون خانه به شمار می روند و با طرح ها و رنگ های متنوع هماهنگ با سایر لوازم خانه هستند.

علاوه بر کفپوش که با طرح، رنگ و انواع گوناگون وجود دارند، برای مبلمان در دکوراسیون خانه می توان از فرش ‌هایی با پرزهای بلند، نرم و لطیف استفاده کرد.

مبلمان در دکوراسیون خانه را با فرش تک رنگ که هم رنگ با کل دکوراسیون باشد، تکمیل کنید، بهتر است تضاد زیادی بین کف، دیوارها و سقف به وجود نیاورید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۸۷

کاناپه ‌ای ساده با رنگی خنثی، مبل هایی ظریف بدون خطوط خمیده یا پیچیدگی و جزئیات اضافه، مبلمان در دکوراسیون خانه مدرن به شمار رود.

تختخواب، پاتختی، پاف، میز توالت و صندلی در اتاق خواب و مبلمان در دکوراسیون خانه هستند که با مدل های متفاوت و رنگ های متنوع انتخاب می شوند.

مبلمان در دکوراسیون خانه مدرن

نورپردازی در دکوراسیون خانه 

نورهای مخفی و هالوژن ‌ها یا ال ای دی ها و لامپ‌ های جزیره‌ای برای نورپردازی در دکوراسیون خانه مدرن کاربرد دارند.

روش های مختلف نورپردازی در دکوراسیون خانه وجود دارد، برای تو رفتگی سقف و دیوار پشت تلویزیون از نور مخفی و لامپ های هالوژنی استفاده می شود.

چراغ های تزئینی، توکار، ریلی، آباژور و چراغ های دست ساز برای نورپردازی در دکوراسیون خانه استفاده می شود که بسیار جذاب و زیبا هستند.

بد نیست برای نورپردازی در دکوراسیون خانه به ویژه در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی، از نورهایی که قابل تنظیم هستند استفاده کنید.

برای هر بخش از خانه مانند اتاق خواب، اتاق پذیرایی یا آشپزخانه، می توانید نورپردازی در دکوراسیون خانه را با روش های مناسب، کاملا متفاوت و مجزا انجام دهید.

نورپردازی-در-دکوراسیون-خانه-مدرن

طراحی داخلی در دکوراسیون خانه 

طراحی داخلی در دکوراسیون خانه همراه با خلاقیت و اغلب کاربردی است. برای بخش های مختلف خانه شرایط خاصی در نظر گرفته می شود تا به بهترین شکل از تمام فضا استفاده شود.

طراحی داخلی در دکوراسیون خانه باید طبق اصول اولیه انجام شود. یعنی هماهنگی بین قسمت های مختلف خانه برقرار باشد و  اتاق های نشیمن و پذیرایی دارای طراحی و چیدمانی یکسان باشند.

استفاده از پنجره های بزرگ یا به کارگیری برخی عناصر مانند پارتیشن، شیرآلات و لوازم مدرن برای اجرای طراحی داخلی در دکوراسیون خانه می تواند کاربردی و موثر باشد.

برای تغییر سبک زندگی می‌توانید سبک چیدمان منزل را تغییر داده و برای طراحی داخلی در دکوراسیون خانه همه بخش های خانه را در نظر بگیرید.

تمامی نقاط منزل از ورودی گرفته تا سرویس بهداشتی می تواند دکوراسیون و چیدمانی خاص داشته باشد، ایجاد حس آرامش، کاربردی بودن و زیبایی برای طراحی داخلی در دکوراسیون خانه مهم است.

طراحی-داخلی-در-دکوراسیون-خانه-مدرن

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.