تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون داخلی ارزان

خلاقیت در خانه

شلوغی و به هم ریختگی خانه همیشه آزاردهنده است به ویژه در خانه‌های کوچک که با قرار نداشتن حتی یک وسیله، بسیار نامرتب به نظر می‌رسد و خانم‌های خانه بیشتر وقت خود را صرف مرتب کردن و جمع‌آوری خرده ریزها می کنند.

یکی از این دغدغه ها، شلوغی خانه با بطری ها و وسایل ریز آشپزخانه است که البته با کمی ابتکار می‌توانید مکانی مناسب برای جمع آوری این اشیا تهیه کنید.

خلاقیت در خانه را با چیدمان مناسب برای خود و خانواده به نمایش بگذارید.

تغییر در خانهدکوراسیون ساده

با استفاده از بطری های قدیمی و بدون استفاده می‌توانید برای گل هایتان، گلدان های مناسبی تهیه و از آنها در تزئینات خانه استفاده کنید.

ساخت این نوع گلدان ها ایده و خلاقیت ارزان و زیبایی است که می‌توانید به راحتی در خانه اجرا کنید و فضای آرام و دلنشینی بسازید.

تغییر در فضای خانه همیشه موجب شادی و داشتن حس خوب است به خصوص در آشپزخانه که محل خلق هنر آشپزی است.

همه ما شیشه ها و بطری های ساده ای در آشپزخانه داریم که گاهی از سادگی آنها خسته می شویم، تغییر ساده ای به آنها بدهید.

می‌توانید شیشه ها را به شکل های مختلف و با انواع وسایل تزئینی، تور و روبان تزئین کرده و فرم جدید و زیبایی به آنها ببخشید.

چیدمان آشپزخانه

برای چیدمان آشپزخانه اگر می خواهید ایده ای متفاوت داشته و دکوراسیون آن از سطح بالاتری برخوردار باشد، ظروف توکار در یک کشو، گزینه بسیار خوبی است.

ظروف استوانه ای نه تنها قاشق های چوبی، انبرها و کفگیرها را مرتب نگه می دارند، بلکه دسترسی به این ابزارها و برداشتن آن ها را آسان می کند.

یک قطعه ساده به شکل طبقات به در کابینت متصل شده که می تواند دسترسی به وسایل را برای شما آسان کند.

وسیله ای که به در کابینت نصب می شود، به عنوان اکسسوری، برای نگهداری سینی و تخته های برش بسیار مناسب است.

باغچه‌های آویزان

اگر از آن دسته افرادی هستید که به طبیعت، درخت و گل و سبزه بسیار علاقمندید، دکوپارتمان برایتان پیشنهادهای خوبی دارد.

می‌توانید با صرف هزینه‌های کم و همچنین اندکی خلاقیت، باغچه های زیبایی در خانه داشته باشید.

با درنظر گرفتن فضای خانه می‌توانید شکل باغچه خود را انتخاب کنید. خانه‌هایی که فضای باز مانند حیاط یا بالکن دارند، فضای مناسب‌تری برای خلق ایده های نو هستند.

فضای خالی و بی استفاده در خانه را می‌توان با آویزان کردن چندین گلدان با گل‌های آپارتمانی سبز به باغچه ای بی نظیر تبدیل کرد.

با استفاده از نردبان و چهارپایه‌ای که کهنه و مستعمل است باغچه سیار درست کنید و آن را در هرکجای خانه که دلتان می خواهد قرار دهید.

در فضای داخل خانه و آپارتمان، مثلا روی دیوار اتاق را با سبزه و گیاه تزئین کنید، برای این کار می توانید چند بطری شیشه‌ای را پر از خاک کرده و گلدان های شفاف درست کنید.

باغچه های دیواری

باغچه دیواری

نصب این گلدان ها روی دیوار فضای کمی از خانه را اشغال می‌کند بنابراین نگران کمبود جا نباشید و با این کار طراوت را به خود و خانه تان هدیه کنید.

برای درست کردن باغچه دیواری و آویزان کردن گلدان می‌توانید زمینه های مختلفی با چوب ایجاد کنید. البته نیاز نیست هزینه زیادی صرف این کار کنید. چند قطعه چوب ام دی اف به دیوار اتاق نصب و گلدان ها را به آن پیچ کنید.

اگر به فضای هنری و نمای چوبی علاقه مندید می‌توانید با به کار بردن تکه‌های چوب یک سطح چوبی برجسته ایجاد کرده و گیاهان رونده را در بین آن قرار دهید.

با این کار از دو عنصر چوب و گیاه که طبیعی است استفاده کرده اید و با بوی چوب، خاک و گیاه در خانه، فضای جنگل را تداعی خواهید کرد.

باغچه آویزان

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.