تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون داخلی از مد افتاده ۲۰۱۸

۷ مورد دکوراسیونی از مد افتاده

دکوپارتمان مواردی را به شما  معرفی می کند که در سال ۲۰۱۸ جایی در دکوراسیون نداشتند:

رنگ هایی که تن لایت صورتی دارند، کابینت های دو رنگ و لوازم دکوری برنجی همگی در سال ۲۰۱۸ به کمک  دکوراسیون آمدند و مورد استقبال طراحان قرار گرفتند.

لامپ های کلاسیک

لامپ های با طرح کلاسیک در طول سال های اخیر از بزرگترین مدهای نور پردازی بود اما دیگر زمان آن رسیده که استفاده از آنها را کنار بگذارید.

شاید شما هم دوست دارید از وسایل قدیمی که رنگ و بوی کلاسیک را به دکوراسیون خانه منتقل می کنند، استفاده کنید اما استفاده از این لامپ ها بیش از حد  انجام شده، وقتش رسیده که متفاوت باشید.

دکوراسیون از مد افتاده

کوارتز جایگزین گرانیت

در طراحی آشپزخانه، متریال کانتر در بیشتر خانه ها سنگ و جنس آنها از کوارتز بود، برخی شروع به استفاده از عناصر کم هزینه و با دوام مانند کوارتز کردند، اما گرانیت بسیار با دوام تر است این را نمی توان انکار کرد اما زیبایی کوارتز را ندارد.

کوارتز در کانتر

کف از جنس بامبو

تاریخ مصرف کف از جنس بامبو گذشته است، دوام این جنس بسیار پایین و در صنعت دکوراسیون بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است.

بامبو انتخابی مناسب برای محیط زیست به حساب می آمد اما به تازگی گفته می شود این گیاه تاثیر منفی روی تنوع زیستی و انتشار کربن داشته است.

دکوراسیون از مد افتاده

شلف های باز

شلف های باز در ظاهر بسیار زیبا به نظر می رسند اما در خانه های امروزی به خصوص در آشپزخانه معمولا آن قدر وسیله داریم که دیگر جای چیدن وسائل تزئینی روی هم نیست.

دکوراسیون از مد افتاده

کاردستی با وسایل دورریختنی

شاید درست کردن کاردستی و تزئین خانه دلنشین باشد، اما این کار پس از مدتی زیبایی و خاصیت دلپذیری خود را از دست می دهد. وقتی فضای خانه از وسایل دورریختنی که با آنها  کاردستی ساختید پر شود، به زودی دکوراسیون خانه جذابیت خود را از دست می دهد.

دکوراسیون از مد افتاده

رنگ های مات

رنگ مات مانند رُز گُلد چند سالی بسیار مد بود و استفاده بیش از حد از آن باعث شد در سال جدید کنار گذاشته شود، امسال مردم بیشتر به سمت رنگ های مات رفتند.

دکوراسیون از مد افتاده

 استفاده از چوب های قدیمی

با اینکه احیای چوب های قدیمی و استفاده از آنها در دکوراسیون به نفع محیط زیست است کمی بیش از حد این شیوه به کار رفت، خوب است از این سبک با خلاقیت بیشتر استفاده شود.

دکوراسیون از مد افتاده

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.