تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون در سبک مدرن

آشنایی با سبک مدرن در دکوراسیون داخلی

سبک مدرن

در دهه های اخیر در بین طراحان، معماران و مردم  سبک مدرن به سرعت جا باز کرده و بسیاری از عناصر و جزئیات طراحی و معماری را دستخوش تغییر کرده است.

این روزها افراد دیگر به سراغ ساخت طاق گنبدی، هشتی، پنج دری و …در طراحی خانه نمی روند و با روش ها و سبک مدرن دکوراسیون داخلی آپارتمان ها را تغییر می دهند تا فضا برای آرامش و استراحت ساکنان خانه مهیا شود.

با استفاده از سبک مدرن شما می توانید فضاهای کوچک را بزرگتر جلوه دهید و تا جایی که می توانید عناصر اضافه را در دکوراسیون خانه حذف کنید.

سبک مدرن

ویژگی های سبک مدرن  

سبک مدرن برای هر فضایی، حتی  با ابعاد کوچک مناسب است و دارای چیدمان زیبا، ساده و خلوت با نورپردازی بسیار خاص  است.

طراحی به سبک مدرن با تابلوها و اشکال هندسی، استفاده از خطوط  و زوایا شکل می گیرد و رنگ های خاکستری و طوسی که بیشتر نشانگر تکنولوژی و صنعت است کاربرد بیشتری دارد.

تضاد رنگ ها و اشیا در سبک مدرن؛ یعنی قرار دادن عناصر بزرگ و کوچک یا رنگ های تیره و روشن در کنار هم، جذاب و چشمگیر است.

استفاده از تک رنگ های ساده برای کف پوش، دیوار یا پرده ساده از جنس کتان ویژگی های اساسی این سبک به شمار می روند، هرچند خانه با سبک مدرن معمولا پرده ندارد.

در دکوراسیون داخلی به سبک مدرن معمولا از فرش های کوچک، ساده و تک رنگ استفاده می شود. نباید تمام کف اتاق را با فرش پوشاند.

سبک مدرن

سبک مدرن در طراحی داخلی

سبک مدرن در طراحی داخلی چیدملن  و انتخاب مبل را نیز برای شما ساده کرده، بهتر است مبل را ساده و تک رنگ انتخاب کنید و آنها را دور از هم با فاصله بچینید.

از لوازم دکوری و تزئینی کوچک ساده و مفهومی برای دکوراسیون خانه به سبک مدرن استفاده کنید. دست شما برای خرید اکسسوری های مدرن نیز باز است.

سبک مدرن

شاخص های سبک مدرن

برای سرویس بهداشتی و حمام شیرآلات و دوش مدرن و در شیشه ای مواردی هستند که به شما کمک می کند تا با سبک مدرن چیدمان کنید.

به کار گیری جنس های براق مانند شیشه ،آینه و … و همچنین استفاده از رنگ سفید، از شاخص های سبک مدرن در طراحی داخلی محسوب می شوند.

برداشتن دیوار و نصب پنجره های بزرگ شیشه ای که چشم انداز بهتری به شما بدهد، تحول بزرگی در طراحی خانه شماست که همان سبک مدرن نام دارد.

سبک مدرن در حمام

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.