تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکور اتاق پذیرایی بزرگ بدون پنجره با طراحی لاکچری

دکور اتاق پذیرایی بدون پنجره

دکور اتاق پذیرایی بدون پنجره باید براساس تامین نور کافی باشد، شاید دکور اتاق پذیرایی بزرگ لاکچری بدون مبل کار سختی به نظر برسد ولی امکان پذیر است.

به کار بردن خلاقیت و عناصر دکوراسیونی کاربردی، موجب می شود شما چیدمان جذاب، زیبا و متفاوتی در خانه داشته باشید، آینه قدی در اتاق پذیرایی دیزاین مدرن و شیکی خلق می کند.

پنجره برای ورود نور و تهویه هوا کاربرد دارد و عنصری است که می تواند روی دکوراسیون نقش موثری داشته باشد، ولی در فضای بدون پنجره هم باید بتوانید با ایده های نو محیطی دلنشین ایجاد کنید.

دیوارهای سفید یا رنگ روشن راهکار مناسبی است برای اینکه فضای شما دلبازتر و پرنور به نظر برسد، نورپردازی و استفاده از تجهیزات روشنایی مناسب جذابیت دکوراسیون اتاق پذیرایی را دوچندان می کند.

قاب عکس یا تابلو نقاشی های بزرگ مانند قاب پنجره در چیدمان اتاق پذیرایی عمل کرده، با ایجاد فضای هنری و زیبا، نبود پنجره را تا حدودی جبران می کند.

اتاق-پذیرایی بدون پنجره

دکور اتاق پذیرایی لاکچری

برای داشتن دکور اتاق پذیرایی لاکچری بدون پنجره طراحان از درب استفاده نشود تا نور از بخش های دیگر وارد فضای پذیرایی شما  شود.

نصب درب فرانسوی پنجره ‌دار راهکار مناسبی است تا اتاق‌ ها از یکدیگر تفکیک شوند و مسیر عبور نور کاملا بسته نشود و در عین حال اتاق پذیرایی لاکچری را برای شما به همراه دارد.

نورپردازی مدرن برای دکور اتاق پذیرایی لاکچری بسیار مورد توجه  است، با روش های مناسب و کاربردی می توان کمبود نور را در منزل جبران کرد.

قرار دادن آباژورهای ایستاده در محل مناسب، نورهای تاکیدی روی لوازم دکوری و همچنین استفاده از وسائل تزئینی و اکسسوری های ساده و مدرن دکور اتاق پذیرایی لاکچری را تکمیل می کند.

راهکار هوشمندانه برای اتاق پذیرایی بدون پنجره لاکچری این است که یکی از دیوارهای حائل بین اتاق پذیرایی و اتاق با پنجره را با نصب یک پنجره طراحی کنید تا نور از پنجره آن اتاق به اتاق پذیرایی وارد شود.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

اتاق-پذیرایی-لاکچری

دکور اتاق پذیرایی بدون مبل

شاید در دنیای مدرن امروز دکور اتاق پذیرایی بدون مبل کمی دور از ذهن باشد، اما افراد گاهی برای داشتن فضایی صمیمی و راحت نیاز به این نوع چیدمان دارند.

دکور اتاق پذیرایی بدون مبل درواقع برای فضاهای کوچک مناسب است و ویژگی مهم این نوع چیدمان این است که قابل تغییر بوده و به سرعت و سهولت اجرا می شود.

با قرار دادن تعداد مورد نیاز تشکچه و پشتی می توانید فضای سنتی به وجود بیاورید و اتاق پذیرایی بدون مبل بچینید، می توانید طرح، رنگ و نقش تشکچه ها و پشتی ها را مدرن انتخاب کنید.

از کوسن های بزرگ رنگارنگ و شاد استفاده کنید و فضایی پر انرژی و گرم ایجاد کنید، برای دکور اتاق پذیرایی بدون مبل فضاهای خالی اتاق را با گل و گیاه پر کرده طراوت به محیط خود بدهید.

شما می توانید از پارچه و الیاف مناسب نرم برای درست کردن کوسن های بزرگ با شکل های هندسی مانند دایره، بیضی، مثلث و مربع استفاده کنید و فضای نرم و راحتی برای نشستن و دکور اتاق پذیرایی بدون مبل ایجاد کنید.

اتاق پذیرایی بدون مبل اتاق پذیرایی بزرگ

درب شیشه ای و سقف های کاذب با طرح آسمان در کنار عناصری مانند دیوار و کف رنگ روشن یا سفید می تواند فضای اتاق پذیرایی بزرگ را جذاب و منحصر به فرد کند.

برای اتاق پذیرایی بزرگ می توانید علاوه بر چیدن مبل، از میز غذاخوری استفاده کرده و فضای صرف غذا را با یک پارتیشن دکوری زیبا از مبل ها جدا کنید.

یکی از نکات مهم در چیدمان اتاق پذیرایی بزرگ این است که با داشتن فضای زیاد، به شلوغ کردن و استفاده بیش از حد لوازم تزئینی و دکوری نپردازید و طبق اصول، چیدمان مرتب و زیبایی ایجاد کنید.

استفاده از تابلوها و پرده مناسب، در نظر گرفتن اندازه فرش و مبل و تعداد آنها براساس مساحت اتاق پذیرایی و همچنین کاناپه و مبل تک نفره راحتی چیدمان اتاق پذیرایی بزرگ را زیبا و متعادل طراحی کنید.

اگر اتاق پذیرایی بزرگ ولی با سقف کوتاه مواجه هستید، مبل کوتاه و رنگ روشن و کفپوش تیره ایده آل است، در صورتی که برای اتاق با سقف بلند باید مبل های بزرگ با پایه های بلند در نظر بگیرید.

اتاق پذیرایی بزرگ

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.