تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

اتاق خوابی با رنگ لوکس

رنگ اتاق خواب

هیچ چیزی مانند رنگ اتاق خواب در ایجاد آرامش  و داشتن فضای شیک و دلنشین تاثیر گذار نیست. این موضوع اهمیت بسیار زیادی در طراحی داخلی دارد زیرا به هرحال اتاق خواب تنها مکانی از خانه است که بعداز یک روز سخت کاری می تواند روح و جان تازه ای به ما ببخشد.

همه طراحان معتقدند اتاق خواب باید مکانی باشد که شخص پس از استراحت در آن تجدید قوا کرده و با انرژی بیشتر روز خود را شروع کند. ایجاد چنین محیط زیبا و آرامش بخشی، از آن چیزی که فکرش را می کنید راحت تر است.

دکوپارتمان شما را با تعدادی از نمونه های زیبای اتاق خواب آشنا می­کند که با استفاده از ترکیب های رنگی مناسب و مبلمانی راحت، همه چیز را برای داشتن یک خواب لذت بخش آماده کنند.

اتاق خواب بنفش

اتاق خواب بنفش

اگر خواهان اتاق خواب رمانتیک، عاشقانه و در عین حال مدرن برای فضای خصوصی خود هستید، رنگ بنفش بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

رنگ بنفش، رنگ مدرن و امروزی هم محسوب می شود و یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب است.

رنگ بنفش در توناژهای سردتر باعث ایجاد محیطی صلح آمیز، ملایم و هارمونیک در فضای اتاق خواب می شود و کمتر رنگی قادر است چنین احساسی را در انسان به وجود بیاورد.

علاوه بر این موارد، رنگ بنفش جلوه ای کاملا لوکس به اتاق خواب دو نفره شما می دهد و برای افرادی که قصد مطالعه یا استراحت و تفکر در اتاق خواب را دارند با تقویت حس خلاق بودن در آنها، رسیدن به نتیجه مطلوب و مناسب را باعث می شود.

البته در انتخاب اتاق خواب به رنگ بنفش و مخملی باید به نکاتی توجه کنید تا بهترین دکوراسیون را در اتاق خواب داشته باشید. نکته اول انتخاب توناژ مناسب از رنگ بنفش برای اتاق است.

اتاق خواب بنفش

چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب بنفش

در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب بنفش  دقت کنید؛ رنگ بنفش جاذب نور است، بنابراین برای ایجاد تعادل در محیط از مبلمان با رنگ روشن با سطوح براق استفاده کنید تا هم در محیط نوعی تعادل به وجود آورده باشید و هم به زیبایی اتاق خواب بنفش خود بیافزایید.

توناژهای بسیار متنوع و گوناگونی از رنگ بنفش برای انتخاب وجود دارند که باید با توجه به سلیقه خودتان انتخاب کنید.

نور بازتابیده شده از مبلمان براق و روشن اتاق خواب را به میزان کاملا مناسبی روشن می کند. شاید یکی از بهترین ترکیب ها در اتاق خواب ترکیب رنگ بنفش با سفید یا خاکستری باشد که دکوراسیونی باشکوه و شیک را به وجود می آورد.

اتاق خواب بنفش

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.