تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

رنگ کابینت آشپزخانه سال 98

رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه سفید ام دی اف ممبران و چوبی برای طراحی سنتی و کلاسیک با فضاهای بزرگ و طراحی مینیمالیستی و مدرن با فضای کوچک مناسب است.

آبی رنگی است که آرامش بخش بوده و حس و حال جدیدی به خانه شما می بخشد؛ کابینت آبی می تواند ترکیب خوبی با سایر عناصر به رنگ خنثی باشد یا بسیار روشن باشد.

طیف های مختلف خاکستری برای رنگ کابینت در سبک های کلاسیک و مدرن مناسب است. می توانید رنگ کانتر آشپزخانه را سفید براق یا رنگ های تند و تیره انتخاب کنید.

رنگ کابینت را با سلیقه خود انتخاب کنید ولی رنگ های تند و جیغ مانند زرد، نارنجی یا بنفش ممکن است خیلی زود شما را خسته و دلزده کند.

یراق آلات از عناصری هستند که می توانند به راحتی در زیبایی و جذابیت رنگ کابینت تاثیرگذار باشند، رنگ مدل و طرح یراق آلات براساس طرح و رنگ و مدل درب کابینت انتخاب می شوند.

رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت ام دی اف

متریال ام دی اف بسیار پرطرفدار است و رنگ کابینت ام دی اف دارای تنوع بسیاری بوده، دست شما در انتخاب باز می گذارد، اما رنگ انتخابی شما متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد.

طرح و رنگ کابینت ام دی اف روی دکوراسیون منزل اثر می گذارد، چون اولین چیزی است که در بدو ورود به آشپزخانه، نظر افراد را جلب می کند.

بهتر است رنگ کابینت ام دی اف با رنگ سقف، دیوارها، کاغذ دیواری، کف، کاشی و سرامیک و سنگ کانتر هم خوانی داشته باشد.

انتخاب مناسب رنگ کابینت ام دی اف مهم است چون همه فضای دیوار آشپزخانه یا بیشتر آن را، به خود اختصاص می دهد و می توان گفت کابینت ها مکمل دکوراسیون و لوازم منزل هستند.

برای انتخاب رنگ کابینت ام دی اف به نورپردازی و میزان روشنایی آشپزخانه دقت کنید، اگر نور کافی ندارید، از رنگ های روشن استفاده کنید.

رنگ کابینت ام دی اف

بیشتر بخوانید
۱ از ۸۷

رنگ کابینت چوبی

در انتخاب رنگ کابینت چوبی به ابعاد آشپزخانه توجه داشته باشید، برای آشپزخانه کوچک، از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای شما دلباز تر به نظر برسد.

اگر به رنگ های تیره علاقه مندید، می توانید از رنگ های ترکیبی که تم روشن آن بیشتر باشد، برای انتخاب رنگ کابینت چوبی استفاده کنید.

همیشه رنگ کابینت چوبی به حالت طبیعی مورد قبول افراد است ولی کابینت با روکش چوب نیز از کابینت های دوست داشتنی هستند و قابلیت اجرا در طراحی کلاسیک و مدرن را دارند.

کابینت چوبی زیبایی خاصی در رگه های موجود روی خود چوب را دارد که به صورت طبیعی است و چشم نوازی بیشتری را موجب می شود.

رنگ های متنوع تیره مانند قهوه ای، مشکی، بلوطی، گردویی و همچنین رنگ های روشن کرم، بژ، طوسی و سفید برای انتخاب رنگ کابینت چوبی مناسبند.

رنگ کابینت چوبی

رنگ کابینت آشپزخانه ممبران

رنگ کابینت ممبران مانند رنگ‌ سایر نقاط خانه و اتاق‌ها به خصوص کف و پیشخوان آشپزخانه بهتر است هماهنگی و همخوانی داشته باشد.

رنگ کابینت ممبران با رنگ‌های خنثی روشن و رنگ برای سبک کلاسیک بسیار ایده آل است. برخی دکوراتورها معتقدند رنگ خاکستری با ترکیب سیاه ‌و سفید محبوبیت زیادی دارد.

آبی یا سبز خیلی تیره برای رنگ کابینت ممبران گزینه های جذاب و منحصر به فردی هستند، اما یادتان باشد از این رنگ ها زود آنها خسته می شوید، پس با دقت انتخاب کنید.

انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران با توجه به اینکه شما بخواهید آشپزخانه خود را بازسازی کرده یا فقط رنگ جدیدی را انتخاب کنید سلیقه خود را در نظر بگیرید.

رنگ سفید برای کابینت ممبران همیشه شیک است و امکان انعطاف ‌پذیری برای سایر لوازم و مبلمان آشپزخانه را به شما می ‌دهد.

کابینت آشپزخانه ممبران

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.