تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

دکوراسیون سرخپوستی و خانه رنگی

سبک دکوراسیون سرخپوستی

سبک دکوراسیون سرخپوستی، پالتی پر از رنگ، یکی از سبک های دوست داشتنی با ویژگی های منحصر به فرد، وارد دنیای طراحی و دکوراسیون شده است.

اغلب افراد پس از فعالیت روزانه، در کنار خانواده، آرامش می خواهند، سبک دکوراسیون سرخپوستی فاکتورهای گوناگونی برای آرامش افراد خانه دارد.

سبک زندگی و مشغله افراد، به اعضای خانه کمتر برای دور هم بودن فرصت می دهد، سبک دکوراسیون سرخپوستی فرصت دور همی های دلنشین را فراهم می کند.

در دنیای طراحی و سبک معماری، بسیاری از افراد به دنبال چیدمان متفاوت و داشتن الگوی مناسب برای دکوراسیون منزل خود هستند.

دکوراسیون-سرخپوستی

خانه های ایرانی با طراحی مکزیکی

سبک طراحی مکزیکی شباهت‌های جالبی با خانه‌های ایرانی دارد و با این سبک می توانید رنگ ها را به خانه‌تان بیاورید.

چیدمان با طراحی مکزیکی پر از سمبل، شکل و رنگ است؛ همان طور که فلفل‌ قرمز تند و کلاه‌ های بزرگ مکزیکی از شاخص های مهم هستند.

طراحی مکزیکی جزئیات دارد و ساختن تک‌تک آنها سخت است، هماهنگ کردن رنگ ‌و طرح‌ در این نوع چیدمان، راهکار مناسبی است.

زیبایی هر مکان تمیز و مرتب بودن آن است، یک کاناپه بزرگ در فضای کوچک یا بالعکس، تناسب دکوراسیون را بر هم می زند اما ابتکار و خلاقیت، فضا را زیباتر می کند.

طراحی مکزیکی

خانه مکزیکی

خانه مکزیکی چه بزرگ، چه کوچک، گرم و ‌مهمان ‌نوازانه است، برای تزئین خانه با سبک مکزیکی، باید مهم‌ترین المان‌های این سبک را بدانید.

ایجاد نظم و جلوگیری از شلوغی، معمولا برای نگهداری وسایل اضافی و خرده ریزها فضایی  با طراحی و چیدمان خاص و خلاقانه لازم است.

وسایلی با کاربرد چند منظوره، فضاهای مخفی، مثل نیمکت یا زیر پایی که قسمت نشیمن آن جدا شده و فضای داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد.

تعادل و تناسب در طراحی هر فضا باید رعایت شود، قرار دادن تمام وسایل در یک سمت و خالی ماندن سایر فضا باعث عدم تعادل می‌شود.

سبک-سرخپوستی

تزئین دیوار خانه مکزیکی

تزئین دیوار نشان‌دهنده اصالت است، آینه با قاب دست‌ ساز، کلاه‌ قدیمی، نقاشی های مکزیکی و… را همیشه در یک خانه مکزیکی روی دیوار می بینید.

هرچه برای تزئین دیوار خانه‌ در نظر می گیرید باید خاص‌ و دارای تفکر باشد، گاهی از گلیم ‌های زیبا می توان برای تزئین دیوار خانه استفاده کرد.

نورپردازی و رنگ آمیزی با رنگ های گوناگون، تزئین دیوار با طراحی خاص، دلزدگی و خستگی را از بین برده، نشاط و شادابی ایجاد می کند.

یک خانه مکزیکی، تزئین دیوار با رنگ ‌های سرد و گرم که رنگ‌ های غالب این سبک قرمز، نارنجی، آبی و سبز است.

تزئین دیوار خانه مکزیکی با صنایع دستی؛ گلدوزی، بافت‌هایی با رنگ‌ شاد و متضاد، به عنوان پتو یا رومبلی در خانه پر شده است .

استفاده از کوسن‌ها و فرش‌های دستباف با رنگ‌های تند، مهم‌ترین بخش و المان در یک خانه مکزیکی اصیل است.

خانه-مکزیکی.تزئین-دیوار

کاشی های مکزیکی

اگر خانه‌ شما دوبلکس یا دارای چند پله است، بهتر است فاصله‌ میان‌ پله ‌ها را با کاشی ‌های مکزیکی پر کنید.

نقش‌ روی کاشی های مکزیکی با دست نقاشی شده و معمولا اشکال هندسی است که به شکل تو در تو تکرار می شوند.

اگر پله‌ای در خانه ندارید، می توانید از کاشی های مکزیکی برای دیوار آشپزخانه استفاده کنید تا روح مکزیکی در خانه‌ تان جاری شود.

اگر حیاط یا بالکن بزرگی دارید، گل و درختچه‌های کوچک بکارید، رنگ‌های وابسته به طبیعت یکی از المان‌های کاشی های مکزیکی است.

اگر در آپارتمان برای داشتن گلدان‌های طبیعی فضای مناسب ندارید، می توانید گلدان هایی با رنگ و لعاب کاشی های مکزیکی به خانه‌ تان بیاورید.

کاشی-مکزیکی

دکوپارتمان سبک های مختلف دکوراسیونی را به شما معرفی می کند، الگوی مناسب و دلخواه خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.