تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

شیر سرویس بهداشتی اهرمی و توکار مدرن

شیر سرویس بهداشتی اهرمی

شیر سرویس بهداشتی اهرمی و توکار مدرن که مدل اهرمی دارای دو مدل ایستاده و دیواری هستند، قیمت شیرآلات نوع ایستاده اغلب در روشویی و سینک ظرفشویی کاربرد دارد متفاوت است.

شیرآلات سرویس بهداشتی اهرمی دیواری در حمام و توالت بیشتر استفاده می شود، در مدل های اهرمی به جای مغزی از یک کارتریج استفاده شده است.

کارتریج ‌ها دو نوع پلاستیکی و سرامیکی هستند که نوع سرامیکی مرغوبتر است، نوع پلاستیکی شامل رینگ ‌های پلاستیکی o شکل داخل کارتریج استوانه ‌ای برای کنترل جریان آب می شود.

برخی شیرآلات سرویس بهداشتی و سردوش ‌ها دارای چراغ ‌LED هستند که جنبه تزئینی دارد و با توجه به دمای آب، رنگ چراغ‌ ها تغییر می ‌کند.

چراغ ‌ها انرژی خود را از فشار آب به دست آورده و نیاز به برق و باتری ندارند، برخی مدل های شیر سرویس بهداشتی نیز مجهز به سیستم نمایش دمای آب هستند.

شیرآلات سرویس بهداشتی اهرمی

شیر سرویس بهداشتی توکار

شیرآلات سرویس بهداشتی علاوه بر اینکه زیبایی ظاهری فضای حمام و سرویس بهداشتی را افزایش می دهند، کاربرد اساسی دارند.

شیرآلات سرویس بهداشتی توکار نسبت به شیرآلات معمولی دارای مزایای فنی و کیفی فراوانی هستند، چون در داخل دیوار قرار می گیرند و کمتر دچار آسیب های احتمالی می شوند.

شیرآلات سرویس بهداشتی توکار نسبت به شیرآلات کلاسیک اهرمی کارآیی بیشتری دارند و دکوراسیونی زیبا و متفاوت در سرویس بهداشتی و حمام ایجاد می کنند.

اجزای شیرآلات سرویس بهداشتی توکار ازجمله کارتریج، دایورتور و همه لوله و اتصالات در داخل دیوار قرار گرفته و قابل دیدن نیستند.

این شیرآلات در مقایسه با شیر سرویس بهداشتی سنتی و روکار نظافت آسان، پوسیدگی و زنگ زدگی بسیار کمتر، عمر بیشتر، اشغال فضای کمتر و چهره مدرن و زیباتری دارند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

شیرآلات سرویس بهداشتی توکار

شیر سرویس بهداشتی مدرن

شیرآلات سرویس بهداشتی مدرن درواقع انواع شیرآلات سنسور دار یا پدالی هستند که به دلیل عدم تماس با دست پاکیزگی بیشتری را فراهم می کنند.

شیرآلات هوشمند سرویس بهداشتی مدرن که با قرار گرفتن دست زیر آن کار می کنند انتخاب خوبی هستند، چون باعث صرفه جویی در مصرف آب شده و از انتقال باکتری جلوگیری می کنند.

شیرآلات هوشمند سرویس بهداشتی مدرن فشار آب در طبقات بالایی ساختمان را افزایش داده و توسط برق و باتری کار می کنند.

شیر سرویس بهداشتی مدرن اغلب دارای سنسور هستند و وقتی اجسام مقابل آن قرار بگیرند کار می کنند. مدل های پدالی که با برق کار نمی کنند کاربرد بهتری دارند.

در شیرآلات سرویس بهداشتی مدرن آنتی باکتریال عناصری مانند مس و نقره وجود دارد و بهتر است آلیاژ داخل آن سرب کمتری داشته باشد، چون به مرور زمان سرب وارد آب می شود و برای بدن مضر است.

شیرآلات سرویس بهداشتی مدرن

قیمت شیرآلات 

قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی به جنس، نوع و مدل آن ها بستگی دارد، مثلا شیرآلات معمولی ارزان تر از مدل های هوشمند، چشمی و سنسور دار هستند.

انواع روکش‌ برای شیرآلات عبارتند از: برنج، برنز، مس و استیل که قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی استیل استنلس اصل از دیگر مدل ها گران تر و بهتر است.

شیرآلات استیل مقاومت بهتری در برابر پوسیدگی دارند و ظاهر زیباتری داشته، کمتر لکه ‌های آب را نشان می ‌دهد قیمت آنها براساس مدل و کیفیت متغیر است.

برای داشتن دکوراسیون شیک و لاکچری در خانه می توانید با قیمت انواع شیر سرویس بهداشتی مدرن یا کلاسیک و جنس مرغوب آشنا شوید و براساس نیازتان انتخاب مناسبی داشته باشید.

قیمت-شیرآلات-سرویس-بهداشتی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.