تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

طراحی داخلی ساختمان مدرن با کاغذ دیواری

طراحی داخلی ساختمان با کاغذ دیواری

طراحی داخلی ساختمان با کاغذ دیواری یکی از روش های آسان و کم هزینه است و شما می توانید طراحی داخلی پذیرایی و دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری را براساس سلیقه خود مدرن یا کلاسیک انتخاب کنید.

انتخاب کاغذ دیواری با طرح خاص و متفاوت می تواند طراحی و نمای داخلی منزل شما را زیر و رو کند، دکوراسیون و تزئین دیوار با ایده جذاب و شیک فضایی هیجان انگیز ایجاد خواهد کرد.

کاغذ دیواری در رنگ، طرح و انواع مختلف معمولی، قابل شستشو، سه بعدی و پوستری برای دیوار اتاق خواب و اتاق کودک نیز کاربرد دارد.

برای فضای اتاق خواب، اتاق نشیمن یا پذیرایی، طرح کاغذ دیواری را با رنگ روشن و ساده انتخاب کنید تا اتاقتان بزرگتر به نظر برسد.

کاغذ دیواری از جنس مواد طبیعی مانند الیاف، پنبه و ابریشم انتخاب خوبی است، رنگ های خاکستری و سفید باعث می شود محیطی آرام و باوقار داشته باشید.

طراحی داخلی ساختمان با کاغذ دیواری

طراحی داخلی ساختمان با کاغذ دیواری مدرن

طراحی داخلی ساختمان مدرن با کاغذ دیواری برای دیوار و سقف قابل اجراست ولی با کمی خلاقیت می توانید برای تزئین فضای زیر پله داخل ساختمان، با کاغذ دیواری رنگ روشن و شاد زیبایی خانه را دوچندان کنید.

برای داشتن دکوراسیون متفاوت باید طراحی داخلی مدرن با کاغذ دیواری را در هر یک از قسمت های منزل در نظر بگیرید و از دیوارپوش های مناسب و زیبا استفاده کنید.

می توانید تزئین دیوارها را براساس هماهنگی و هارمونی با سایر عناصر مانند طرح و رنگ کفپوش اتاق اجرا کنید و طراحی داخلی مدرن با کاغذ دیواری را با حساسیت بیشتری انجام بدهید.

کاغذ دیواری های قابل شستشو با رنگ و طرح برجسته، سه بعدی و پوستر انتخاب های مناسبی برای طراحی داخلی ساختمان مدرن با کاغذ دیواری در اتاق نشیمن یا پذیرایی به شمار می روند.

برای داشتن دکوراسیون مدرن با کاغذ دیواری می توانید از نوع مناسب برای سقف‌ کاذب استفاده کنید که اغلب دارای زمینه تیره و طرح ‌های ریز طلایی است و با نورهای سقفی و هالوژن باشکوه و زیبا خواهد شد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

طراحی داخلی مدرن با کاغذ دیواری

طراحی داخلی پذیرایی با کاغذ دیواری

طراحی داخلی پذیرایی با کاغذ دیواری در انواع مدل های طرح دار، گلدار، را راه، سه بعدی و پوستری قابل اجراست و انتخاب هر کدام باید براساس سلیقه شخصی شما و سبک دکوراسیون خانه باشد.

طرح، رنگ و سبک سایر وسایل دکوراسیونی موجود در اتاق پذیرایی، به شما ایده خوبی می دهد تا طراحی داخلی پذیرایی با کاغذ دیواری را به درستی اجرا کنید.

برای طراحی داخلی پذیرایی با کاغذ دیواری از انواع طرح های ریز و درشت استفاده کنید، به شرط آنکه فضای بزرگی در اختیار داشته باشید یا فقط یکی از دیوارها که نقطه عطف دکوراسیون است، با کاغذ دیواری بپوشانید.

اگر می خواهید یکی از دیوارها را با کاغذ دیواری بپوشانید، بهتر است سایر دیوارها را با رنگ های خنثی و روشن مانند طوسی، کرم یا سفید رنگ آمیزی کنید.

می توانید برای طراحی داخلی ساختمان و پذیرایی با کاغذ دیواری از مدل های شطرنجی با رنگ های گرم قهوه ای، شکلاتی یا بژ فضای کلاسیک زیبا و صمیمانه ای ایجاد کنید.

طراحی-داخلی-پذیرایی-با-کاغذ-دیواری

طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان با کاغذ دیواری

دکوراسیون داخلی با کاغذ دیواری باید طوری باشد که رنگ و طرح آن با لوازم و محیط خانه شما هماهنگی داشته باشد، در غیر این صورت فضایی به هم ریخته و ناخوشایند خواهید داشت.

برای پوشاندن ناصافی ها  و ایرادهای روی دیوار، کاغذ دیواری گزینه ایده آلی محسوب می شود، چون رنگ نمی تواند ایرادها را کامل بپوشاند.

برای تزئین دیوار راهروهای باریک کاغذ دیواری طرح دار و رنگ های سفید و طلایی ایده خوبی هستند و فضای شما را روشن تر و شیک تر می کند.

ورودی خانه با کاغذ دیواری طرح های کلاسیک برجسته بسیار زیبا و چشم نواز است و رنگ های زنده و براق جلوه ای خاص برای خوشامدگویی ایجاد می کند.

برای پوشاندن دیوار اتاق خواب و  طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان با کاغذ دیواری تک رنگ ساده مثلا خاکستری که با سرویس خوابتان هماهنگ باشد، آرامش بیشتری ایجاد می کند.

دکوراسیون-داخلی-با-کاغذ-دیواری

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.