تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

طراحی شاد برای اتاق نوجوان و جوان

اتاق نوجوان و جوان

اتاق نوجوان و جوان را بهتر است متناسب با علاقه مندی های آنها بچینید و برای این کار از خودشان کمک بگیرید.

انتخاب وسایل و تزئینات اتاق دخترانه و پسرانه کمی کتفاوت است چون دختران به مواردی علاقمند هستند که کاملا با پسران در تضادند.

نوجوان و جوان براساس گرایش به مسابقات ورزشی یا برخی هنرها مانند سینما، موسیقی تاتر و….می توانند برای انتخاب سبک و نوع دکوراسیون اتاق خود تصمیم بگیرند.

انتخاب تخت خواب و مبلمان یکی از مهمترین موارد در چیدمان اتاق جوان و نوجوان است و براساس سلیقه و سبک دلخواه فرزندتان صورت می گیرد.

دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان

تزئین دیوارها

تزئین دیوارها با استیکرهای مورد علاقه یا پوسترهای جذاب در رابطه با فیلم و انیمیشن و…و در مواردی پیشنهاد می شود با ایده ای نو تزئینات دست ساز و خاص را امتحان کنید.

رنگ آمیزی در و دیوار، پرده و مبلمان اتاق یک نوجوان یا جوان می تواند کاملا متفاوت با اجزای دیگر خانه  و منطبق با روحیات او باشد و باید برای آن ایده خاصی در نظر گرفت.

رنگ ها و طراحی های خاص دیوار و فرم قرار گرفتن میز و صندلی یا کمد در اتاق یک نوجوان و جوان می تواند در میزان رضایت و آرامش او و همچنین فضایی مناسب برای درس خواندن تاثیرگذار باشد.

فضای اتاق فرزندتان را طوری بپینید که وقتی با دوستانش در اتاق وقت می گذراند شاد و انرژی بخش باشد و یک محیط امن و خصوصی برای خود داشته باشد.

دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان

طراحی اتاق نوجوان و جوان

طراحی اتاق نوجوان و جوان چه دختر و چه پسر کار راحتی نیست اما با انتخاب رنگ های جذاب و استفاده از وسایل ضروری و شیک می توانید دکوراسیون دوست داشتنی را به فرزندتان هدیه بدهید.

برای دیوار اتاق دخترانه از عکس ها و هنرپیشه های مورد علاقه و همچنین تصاویر مد روز استفاده کنید و برای اتاق پسرانه از عکس قهرمانان ورزشی یا هنرمندان  مورد علاقه شان می توانید برای خوشحال کردنشان بهره ببرید.

برای طراحی اتاق نوجوان و جوان از ترکیب رنگ ها استفاده کنید و برای جذاب تر شدن فضا، از پرده، فرش، روتختی و روبالشی با رنگ ها و طرح های شاد به دکوراسیون اتاق هماهنگی ببخشید.

 دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان

دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان

دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان را با استفاده از شلف های دیواری، جاشمعی و برخی وسایل تزئینی می توانید مدرن و زیبا  انجام دهید.

دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان را هرازگاهی تغییر دهید چون تنوع طلبی و دلزدگی از تکرار در سنین نوجوانی و جوانی طبیعی است.

برای تغییر و تحول یا باید به خرید مبلمان و کالای دکوراتیو رو بیاورید یا خلاقیت داشته و برای مثال برخی وسایل را بازسازی یا تغییر بدهید.

دستگیره های کمد یا کشو، میز تحریر، صندلی و رویه مبل تک نفره در اتاق نوجوان و جوان می تواند با کمی تغییر طراحی خاص گرفته و با سبک های کلاسیک یا مدرن انتخاب شود.

شما هر بودجه و سلیقه ای را که برای دکوراسیون و طراحی اتاق فرزندتان ، باید خلق و خوی نوجوان و جوان خود را در نظر بگیرید.

یادتان باشد برخی نوجوانان و جوانان، اتاق خلوت و ساده را موجب آرامش می دانند و برخی دیگر به دنبال زرق و برق و دکوراسیون شلوغ هستند.

دکوراسیون اتاق نوجوان و جوان

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.