تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

طراحی کف

کف پوش

کاربرد طراحی کف

یکی از مواردی که طراحان داخلی و معماران به خانه جانی دوباره می دهند طراحی کف است که با استفاده از انواع مختلف انجام می شود.
تغییر در دکوراسیون خانه همیشه با خرید لوازم جدید و وسائل تزیینی لوکس و گران قیمت انجام نمی شود کاربرد طراحی کف تغییری کوچک در خانه است و ارزان  انجام می شود.
برای طراحی کف باید انواع کف پوش ها، مزایا و معایب آنها را بدانید و با کاربرد آنها آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.
کف پوش مناسب برای خانه شما به میزان رفت و آمد و شرایط آب و هوایی محل سکونت شما بستگی دارد و برای رنگ و طرح مناسب کف خانه خود نیز باید با بقیه موارد دکوراسیونی هماهنگ باشد.

طراحی-کف

پوشش کف خانه

برای پوشش کف بخش های مختلف خانه مانند سرویس بهداشتی و حمام، علاوه بر زیبایی و تناسب رنگ باید به عایق رطوبت و مقاومت آن در برابر آب توجه کنید.
برای پوشش کف خانه به ویژه آشپزخانه و اتاق نشیمن که محل رفت و آمد بیشتری است، باید پای شما احساس راحتی کرده و با راه رفتن روی کف در فصل زمستان احساس سرما نکنید.
پوشاندن کف نه تنها موجب زیبایی فضای خانه می شود بلکه می تواند با ویژگی های مدرن، عایق صدا، گرما و سرما بوده در کاهش مصرف انرژی به شما کمک کند.

پارکت

نصب کف پوش

نصب کف پوش روش های استاندارد دارد و به نوع آن بستگی دارد، معمولا قبل از نصب باید به زیرساخت کف و تمیز بودن آن توجه کرد و سپس برای نصب اقدام کرد.
دوام و مقاومت کف پوش و همچنین طول عمر کف پوش عوامل دیگری هستند که باید برای انتخاب نوع مناسب به آنها دقت کرد، هرچند نگهداری مناسب پس از نصب کف پوش نیز تاثیرگذار است.
جنس، رنگ و طرح کف پوش ها متنوعند و برای بخش های مختلف خانه براساس سبک دکوراسیون و سلیقه شما همچنین به روز بودن می تواند متفاوت باشد.
کف پوش های مدرن این روزها جذابیت زیادی دارند ولی یادتان نرود باید انتخاب آنها مطابق با فضای مورد نظر شما باشد و سعی کنید برای فضای کوچک یا بزرگ هماهنگی رنگ و طرح را رعایت کنید.

نصب کف پوش

بخش های مرتبط

class="bs-shortcode bs-text ">

تصاویر طراحی کف