تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

مدل های جدید پنجره دوجداره UPVC

مدل های پنجره دوجداره UPVC

مدل های پنجره دوجداره UPVC  با حفظ انرژی به کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه شما کمک می کنند. براساس طراحی و ابعاد خانه می توانید از پنجره دوجداره  UPVC لولایی و پنجره دوجداره UPVC  کشویی استفاده کنید.

پنجره های دوجداره با جلوگیری از نفوذ آلودگی های صوتی، گرد و غبار و حشرات به داخل ساختمان، محیطی امن و آرام برای افراد خانه فراهم می سازند.

انعطاف پذیری، استحکام و سبک بودن از مزایای پنجره دوجداره UPVC است، همچنین زیبایی ظاهری مدل های پنجره دوجداره UPVC باعث شده تا برای بخش های مختلف خانه از آنها استفاده شده و نمایی چشمگیر برای بنا خلق شود.

رایج ترین مدل های پنجره دوجداره UPVC  مدل ثابت است و برای فضاهای داخلی که نیاز به باز و بسته شدن ندارند، مناسب است. برای ورود نور بیشتر و ایجاد ظاهری مدرن از این نوع پنجره یو پی وی سی استفاده می شود.

یکی از مزیت های مدل های پنجره دوجداره UPVC ثابت، این است که در ابعاد خیلی بزرگ نیز کاربرد داشته و منظره بیشتری از فضای بیرونی را برای شما قابل دیدن می سازند.

یکی دیگر از مدل های پنجره دوجداره UPVC  پنجره تک حالته است که دارای تعویض آسان، یراق آلات و لولاهای مناسب است. این نوع پنجره فقط از یک سمت باز و بسته می شود و قابلیت تغییر جهت باز شدن از راست به چپ یا از چپ به راست را نیز دارد.

مدل-های-پنجره-UPVC

مدل های پنجره دوجداره  UPVC لولایی

پنجره دوجداره  UPVC لولایی خود شامل مدل های مختلف و دارای تنوع رنگ است که درواقع نوع بازشوی متنوعی دارند. پنجره کلنگی، پنجره سایبانی و سایر مدل ها از این دسته هستند.

پنجره دوجداره  UPVC لولایی یا پنجره کلنگی اغلب برای حمام، سرویس بهداشتی و راه پله ها کاربرد دارد. این نوع پنجره دارای ابعاد مختلفی بوده، برای فضاهایی که نیاز به ورود نور و تهویه هوا دارد، مناسب است.

پنجره دوجداره  UPVC لولایی یا پنجره کلنگی قابلیت باز شدن از چهار جهت  را دارد و اگر بخواهید پنجره را از دو جهت باز کنید، می توانید از پنجره های کلنگی دو حالته استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

پنجره دوجداره UPVC لولایی دو حالته پنجره ‌ای است که دارای دو نوع باز شو، به شکل جانبی از سمت راست یا چپ و از بالا یا پایین باز شود.

طراحی یراق آلات پنجره دوجداره  UPVC دو حالته طوری است که می تواند قابلیت هایی مانند عایق بودن در برابر گرما و سرما و امنیت را در بالاترین سطح حفظ کند.

این نوع پنجره قابلیت تنظیم و رگلاژ آسانی برای باز و بسته شدن دارد و همراه امنیت بسیار بالایی، به راحتی توسط کودکان باز و بسته خواهد شد.

پنجره دوجداره UPVC لولایی با شیشه های بزرگ دوجداره، کامل باز می شود و به همین دلیل روشنی بیشتری وارد ساختمان شده، تهویه کامل هوای خانه انجام می شود.

مدل های پنجره دوجداره UPVC لولایی

پنجره دوجداره UPVC کشویی

پنجره دوجداره UPVCکشویی معمولا دارای دولنگه است که این لنگه می تواند ثابت یا متحرک باشد. این نوع پنجره یکی از مدل های پرکاربرد برای پنجره دوجداره آلومینیومی است و از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.

پنجره دوجداره UPVC کشویی با دولنگه متحرک یکی از مدل هایی است  که بسیار پرطرفدار بوده و شما می توانید پنجره را از سمت چپ به راست و از راست به چپ باز کنید.

پنجره دوجداره UPVC کشویی فضای بیرونی بیشتری برای شما ایجاد می کند، چون از دو طرف برای شما قابلیت تماشای مناظر بیرون را دارید و قیمت این مدل پنجره با دولنگه متحرک نسبت به لنگه ثابت کمی گران تر است.

با نصب پنجره دوجداره UPVC کشویی خانه شما بزرگتر به نظر  می رسد و شما می توانید قاب های دیگری با متریال آلومینیوم یا چوب نیز انتخاب کنید. هرچند فریم های UPVC  محکم تر و با دوام تر هستند.

فریم های به کار رفته در پنجره دوجداره UPVC کشویی دارای رنگ و طرح شیک و نگهداری و نصب آسان بوده، از انعطاف پذیری و سازگاری با محیط زیست برخوردارند.

باز و بسته شدن پنجره دوجداره UPVC کشویی فضایی را اشغال نمی کند. این نوع پنجره در دو نوع تک ریل و جفت ریل وجود دارد که برای ممانعت از نفوذ آلودگی هوا، صدا و انتقال دما، مدل های تک حالته و دو حالته هستند.

  مدل های پنجره دوجداره UPVC کشویی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.