تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

مدل های دیوارپوش اتاق نشیمن مدرن

مدل های دیوارپوش اتاق نشیمن 

دیوارپوش اتاق نشیمن مدرن را می توانید براساس سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کنید. برخی مدل های دیوارپوش ترموودی که جنس ضد آب دارند مناسبند.

از انواع گچبری، پتینه کاری، کاغذ دیواری، پی وی سی و آینه تزئینی یا دکوراتیو می توانید برای دیوارپوش اتاق نشیمن استفاده کنید. گچبری برای پوشش دیوار در سبک کلاسیک یا مدرن، قدیمی ‌و پر هزینه است.

با رعایت اصول طراحی دکوراسیون می توانید از دیوارپوش اتاق نشیمن به این شکل بهره ببرید دیواری که در کانون دید افراد است مانند دیوار پشت تلویزیون با دیوارپوش دلخواهتان بپوشانید و بقیه دیوارها سفید رنگ باشند.

همراه با دیوارپوش اتاق نشیمن بهتر است برای تزئین و طراحی داخلی، از نورپردازی دیواری و تجهیزات مدرن استفاده کرده و جلوه دیوار و فضای اتاق نشیمن را دو چندان ‌کنید.

دیوارها نقش بسیار زیادی در دکوراسیون اتاق نشیمن دارند، بنابراین می توانید با انتخاب  انواع دیوارپوش اتاق نشیمن با  سبک مدرن یا کلاسیک و متناسب با فضای مورد نظر، دکوراسیون خانه را باشکوه کنید.

دیوارپوش اتاق نشیمن مدرن

دیوارپوش اتاق نشیمن مدرن

یکی از گزینه های خاص و زیبا برای دیوارپوش اتاق نشیمن چرم است ولی این نوع دیوارپوش، فضای شما را کمی تاریک و و کوچک نشان می دهد.

برای طراحی و تزئین با مدل های دیوارپوش اتاق نشیمن مدرن بهتر است فقط برای یکی از دیوارها آن را استفاده کنید. ترکیب دیوارپوش چرمی با بقیه دیوارهای اتاق می‌تواند فضایی منحصر به فرد و شیک ایجاد کند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

برای انتخاب دیوارپوش اتاق نشیمن مدرن اغلب شومینه، تلویزیون و مبلمان به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود و دیوار پشت آن ‌ها را با متریال های دلخواه مانند سنگ، چوب سرامیک و… بپوشانید.

استفاده از دیوار کوب های طرح چوب یا دیوارپوش چوبی باعث ایجاد محیطی گرم و آرامش بخش در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مدرن می شود.

هماهنگی جنس کفپوش و مبلمان با دیوارپوش اتاق نشیمن می تواند فضای یکدست و جذابی ایجاد کند. استفاده از طرح و رنگ مناسب جلوه بیشتری به چیدمان خانه می دهد.

مدل-های-دیوارپوش-اتاق-نشیمن

مدل های دیوارپوش ترموودی اتاق نشیمن

مدل های دیوارپوش ترموودی اتاق نشیمن برای شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده، به مراقبت کمتری نیاز داشته و طول عمر بسیار طولانی خواهند داشت.

مدل های دیوارپوش ترموودی چوبی اتاق نشیمن با طرح ها و رنگ های متنوع، در فضای خانه فضای گرم و صمیمی ایجاد می کند و با وجود چوب ترمو این طرح ها و سبک های زیبا را می توان در بخش های مختلف اجرا کرد.

دیوارپوش ترموودی چوبی اتاق نشیمن روی ورق های ام دی اف  قابلیت اجرا دارد و برای نمای بیرونی خانه، ورق های پی وی سی چسبانده می شود.

یکی از مزیت های مهم دیوارپوش ترموودی چوبی اتاق نشیمن مقاومت بالای آن در برابر هر گونه پوسیدگی و نداشتن مواد سمی در ساختار آن است.

ساختار دیوارپوش ترموودی چوبی طوری است که ماهیت روغنی دارد و هیچ گونه آبی به خود جذب نمی کند. چوب ترمو در مقابل اشعه ماورای بنفش به شدت رنگ می بازد.

مدل-های-دیوارپوش-ترموودی-اتاق-نشیمن

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.