تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

مدل های میز و صندلی

میز و صندلی چوبی

مدل های میز و صندلی چوبی تاشو بالکن برای داشتن دکوراسیون شیک و مدرن و  میز و صندلی کودک تغییرات زیبا ایجاد می کند.

انواع مدل های میز و صندلی با رنگ و طرح متنوع می توان برای بخش های مختلف خانه استفاده کرد، چون با هر نوع سبک دکوراسیون و سلیقه جور در می آید.

میز و صندلی چوبی در آشپزخانه یا فضای ناهار خوری با ابعاد مختلف و مدل های خاص و فانتزی کاربرد دارد، شما برای داشتن دکوراسیون ساده و مرتب در فضاهای کوچک می توانید از انواع ظریف و کوچک استفاده کنید.

میز ناهارخوری به شکل گرد برای خانه های کوچک  مناسب است، چون می توانید تعداد صندلی بیشتری دور میز بچینید و ایجاد گرما و صمیمیت بیشتری می کند.

مدل های میز و صندلی چوبی

میز ناهارخوری به شکل مستطیل کلاسیک بوده و حالت رسمی تر به آشپزخانه می دهد،  میز مربع شکل فضای کمتری اشغال می کند و در قسمت های خالی خانه مانند گوشه ای از اتاق نشیمن قرار بگیرد و هماهنگی بیشتری با عناصر دکوراتیو و مبلمان خانه دارد.

برای اینکه فضای کمتری در خانه اشغال شود، مدل های تاشو با متریال چوب وجود دارد و برای برخی فضاها مانند آشپزخانه، بالکن، پاسیو، روف گاردن و سایر فضاهای مورد نظر کاربرد دارد.

مدل های میز و صندلی چوبی را طوری انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، دارای استحکام و  ماندگاری باشد و وزن زیادی نداشته باشد تا به راحتی حمل و نقل آن انجام شود.

میز-و-صندلی-چوبی خانه

مدل های میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک را می توانید از انواع مدل های ساده یا طرح های کودکانه و تصاویر کارتونی انتخاب کنید و رنگ آن را با رنگ مبلمان اتاق فرزندتان ست کنید. برای این کار رنگ پرده، دیوارها، کفپوش و سقف را در نظر بگیرید.

برای انتخاب مناسب میز و صندلی کودک بد نیست به فرم و شکل ظاهری آن و همچنین راحتی و نرم بودن جای نشستن دقت کنید. برای دکوراسیون اتاق فرزندتان و ساعتهایی که برای انجام تکالیف از  میز و صندلی استفاده می کند به مدل های فانتزی تابی، تاشو  فکر کنید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

از جنس های مستحکم و بادوام و همچنین سبک برای میز و صندلی کودک بهره ببرید تا فرزندتان برای داشتن فضایی زیبا و امن در اتاقش، احساس آرامش و لذت را هم داشته باشد.

رنگ های متنوع و شاد در اتاق فرزندتان با استفاده از مدل های مخصوص کودک به رنگ های روشن نمای کلی اتاق را پرانرژی و هیجان انگیز می کند.

میز-و-صندلی-کودکمدل های میز و صندلی تاشو

میز و صندلی تاشو برای فضاهای مختلفی در خانه کاربرد دارد و اغلب در خانه های کوچک که فضای کمتری اشغال می کند، گزینه مناسب و خوبی است.

در آشپزخانه های کوچک نیز می توان از انواع میز و صندلی تاشو به عنوان میز غذاخوری استفاده کرد و پس از صرف غذا، دکوراسیونی خلوت، ساده و مرتب داشت.

اگر برای فضای باز، حیاط و محوطه ویلا یا روف گاردن به دنبال دکوراسیون مینیمال و زیبا هستید، میز و صندلی تاشو ایده مناسبی است.

وزن کم، جا به جایی آسان و قابلیت هماهنگی با سایر عناصر دکوراسیون، ویژگی های قابل توجهی برای میز و صندلی تاشو هستند و انتخاب خوبی برای استفاده از آنها در سفر می باشد.

جنس، رنگ و طرح میز و صندلی تاشو متنوع بوده و برای هر فضا می توان متریال متناسبی انتخاب کرد، برای فضای بیرون از خانه بهتر است از جنس ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت استفاده کنید.

میز-و-صندلی-تاشو

میز و صندلی بالکن

میز و صندلی بالکن عناصر مهمی در دکوراسیون و طراحی داخلی فضای مورد نظر هستند، شما به هر سبکی علاقه مند باشید چه مدرن و چه کلاسیک، بد نیست هماهنگی و اندازه بالکن را در انتخاب مبلمان در نظر بگیرید.

مدل های میز و صندلی بالکن حصیری، چوبی، پلاستیکی و سایر موارد با طرح های راحتی، تابی، معلق یا تاشو می تواند در کنار نیمکت یا مبل تک نفره کوچک و ظریف، فضایی منحصر به فرد ایجاد کند.

برای راحتی و آرامش بیشتر هنگام نشستن، مطالعه یا گپ زدن با اعضای خانواده و دوستان خود، به نوع پارچه، الیاف و جنس میز و صندلی بالکن توجه کنید و تعداد آن را بر اساس نیاز و ابعاد فضای مورد نظر انتخاب کنبد.

بهتر است میز و صندلی بالکن در برابر نور خورشید و رطوبت مقاوم بوده و قابل شستشو باشد. در برخی طراحی ها از میزهای شیشه ای استفاده می شود که شکل ظاهری جذاب و  مدرنی داشته و دکوراسیون لوکس ایجاد می کند.

میز-و-صندلی-بالکن

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.