تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

مدل های پارکت چوبی خانه

مدل های پارکت خانه

مدل های پارکت خانه برای پوشاندن کف اتاق ها و سایر بخش های خانه، مدل های پارکت چوبی کف پذیرایی دارای تنوع رنگ، جنس و متریال است و ویژگی های خاص خود را دارد.

مدل های پارکت خانه از جنس چوب طبیعی یا غیر طبیعی ولی طرح چوب، پی وی سی و سایر متریال ها برای خانه هایی با سبک مدرن، روستیک، روستایی و … ماسب است.

برخی مدل های پارکت خانه با طراحی پازل گونه فضای زیبا و جذابی در دکوراسیون خانه ایجاد می کنند.

کف خانه را با شکل ها و طرح های مختلفی از منحنی ها و گره های طبیعی درختان و سایر مدل های کاربردی و دلنشین مدرن کنید.

مدل های پارکت خانه تاثیر زیادی در کف و نمای ظاهری و طراحی داخلی خانه دارد و می تواند دکوراسیون خانه را به طور چشمگیری تغییر داده و زیباتر کند.

در کفپوش و مدل های پارکت خانه علاوه بر زیبایی ظاهری و هماهنگی با سبک دکوراسیون،باید رنگ، بافت و جنس آن نیز متناسب با سایر عناصر دکوراتیو خانه باشد.

راحتی و سرعت در نصب مدل های پارکت خانه از یک سو مورد توجه است و از سوی دیگر دوام، کیفیت، شرایط نگهداری و نظافت آسان باید در نظر گرفته شود.

مدل-های-پارکت-خانه

پارکت کف

برای داشتن دکوراسیون منحصر به فرد و چشمگیر برای خانه، از پارکت کف استفاده کنید.

رنگ های متنوع، ترکیب دو یا سه رنگ برای انتخاب پارکت کف گزینه خوبی است برای افرادی که پویایی و نشاط را در محیط زندگی خود می خواهند.

پارکت کف از هر جنس، بافت و رنگی که انتخاب باشد برای خانه با دیوارهای سفید یا سبک مدرن انتخاب مناسبی است.

اگر جزء آن دسته افرادی هستید که فضای هنری را دوست دارید و خانه را پر از تابلو و تزئینات می خواهید پارکت کف را پارکت چوبی انتخاب کنید.

برای تاکید بیشتر و خودنمایی مبلمان و اثاثیه خانه به خصوص در اتاق پذیرایی و نشیمن، از پارکت کف استفاده کنید، چشم نوازی اکسسوری ها، آثار هنری، مجسمه ها و سایر لوازم دکوری را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

طرح های یکپارچه، زیگزاگ، شطرنجی، لوزی و سایر طر ح های چشمگیر برای پارکت کف می تواند فضای جذاب و دلنشینی را ایجاد کند و وقتی روی آنها راه می روید احساس گرما و آرامش داشته باشید.

پارکت کف

مدل های پارکت چوبی

پارکت چوبی یکی از قدیمی ترین انواع کفپوش هاست که از زمان های گذشته تا به امروز همواره مورد توجه طراحان داخلی و دکوراتورها بوده و طرفداران بی شماری در بین دوستداران طبیعت پیدا کرده است.

انواع مدل پارکت چوبی را با طراحی های متنوع و کیفیت بالا می توانید برای زیباتر شدن و نوسازی خانه به کار ببرید، تنوع در رنگ آنها بسیار زیاد است و به دلیل کیفیت و ماندگاری آن برای هر شرایط آب و هوایی قابل نصب و  اجراست.

رنگ پارکت چوبی مانند رنگ دیوار و سقف، در کنار المان های متفاوت دکوراسیونی، همراه با نور در فضای خانه تاثیر خوبی دارند و شما از این ویژگی برای استراحت و آرامش خود استفاده کنید.

برای انتخاب و خرید پارکت چوبی به مقاومت و رنگ پارکت توجه کنید و با رنگ مناسب گرم یا سرد بودن فضا را بر اساس سلیقه و سبک دلخواهتان تنظیم کنید و جلوه خاصی به دکوراسیون خانه ببخشید.

رنگ های روشن و براق برای پارکت چوبی که شاخص سبک کلاسیک است برای خانه هایی با سبک سنتی و لاکچری کاربرد دارد، اگر بیشتر لوازم دکوری و مبلمان خانه شما به رنگ روشن است، بهتر است از پارکت چوبی تیره استفاده کنید.

پارکت چوبی

مدل های پارکت پذیرایی

طرح و جنس و رنگ کفپوش در زیبایی اتاق پذیرایی تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ مدل های پارکت پذیرایی به طرح و رنگ سایر عناصر موجود در دکوراسیون این فضا نظیر رنگ دیوار، سقف و ابعاد این بخش خانه توجه کنید.

اگر رنگ دیوار اتاق پذیرایی شما تیره است بهتر است پارکت پذیرایی را با رنگ های روشن انتخاب کرده، برای پوشاندن کف اتاق تلفیق رنگ های تیره و روشن را به کار بگیرید و فضایی متعادل خلق کنید.

اگر ارتفاع سقف خانه شما کم است، پارکت پذیرایی با رنگ روشن، انتخاب مناسبی است تا ظاهری زیبا و دکوراسیونی ایده آل به خانه بدهید. هرچند برخی افراد ترجیح می دهند کفپوش و دیوارها همرنگ انتخاب شوند.

مدل پارکت پذیرایی با رنگ روشن مانند بژ، کرم، طلایی یا شیری، موجب می شود فضای شما دلبازتر و بزرگ تر به نظر برسد و محیطی بانشاط و پر انرژی در خانه برای شما ایجاد می شود. علاوه بر این آرامش و حس صمیمیت بیشتری برای مهمانان خود فراهم خواهید کرد.

پارکت پذیرایی با طیف رنگی قهوه ای، فضای گرم و بی نظیری را در دکوراسیون خانه ایجاد می کند، به شرطی که از مبلمان رنگ روشن و پنجره های بزرگ یا نورپردازی مناسب برای این فضا استفاده کنید تا خانه ای لوکس و شیک داشته باشید.

پارکت پذیرایی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.