تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

مدل های کمد اتاق

مدل های کمد اتاق خواب

یکی از مهم ترین کاربردهای انواع مدل های کمد اتاق خواب این است که برای نظم دادن و مرتب کردن فضا و چیدمانی ساده و آرامش بخش به کمک شما می آید.

نگهداری لباس و برخی وسائل در مدل های کمد اتاق خواب می تواند به محیط زندگی نظم بیشتری بدهد و فضای زیباتری در خانه شما ایجاد کند.

تنوع طرح، مدل و متریال مدل های کمد اتاق خواب به شما قدرت انتخاب بهتر و مناسبی را می دهد تا برای فضای کوچک یا بزرگ و سبک های مختلف دکوراسیونی عنصر دکوراتیو خلاقانه ای را داشته باشید.

برای فضای کوچک بهتر است با مدل های کمد اتاق خواب بیشتر آشنا شوید و از انواع کمد دیواری با درب های ریلی، آکاردئونی یا کشویی استفاده کنید تا فضای کمتری اشغال کند.

رنگ و سبک مدل های کمد اتاق خواب را مانند سایر عناصر دکوراسیونی در خانه، باید هماهنگ در نظر بگیرید و بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب مناسبی داشته باشید. معمولا کمد لباس برای نگهداری لوازم آرایش یا جواهرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد که باید با سرویس خواب ست شود.

یراق آلات و لوازم جانبی مانند اکسسوری های کاربردی می تواند به زیباتر شدن دکوراسیون و فضای شیک خانه شما کمک کند، برای مثال نصب آینه روی درب کمد دیواری گزینه جذاب و مناسبی است.

اکسسوری های نظم دهنده مانند باکس ها و طبقات، فضاهای خوبی ایجاد می کند تا شما در کمد اتاق خواب لوازم و وسائل شخصی مانند کیف، کفش یا رختخواب را مرتب بچینید.

کمد-اتاق-خواب - مدل های کمد اتاق

مدل های کمد اتاق کودک

مدل های کمد اتاق کودک برای نگهداری اسباب بازی، کفش، کتاب و لباس های مختلف است، بنابراین می توانید از طرح های مختلف کمد دیواری در اتاق فرزندتان استفاده کرده، با قرار دادن لوازم و وسائل شلوغی و به هم ریختگی را کم کنید.

اگر انتخاب شما برای کمد اتاق کودک مدل دیواری است، بخش زیادی از فضای دیوار را اشغال می کند و بد نیست به رنگ و طرح آن دقت کنید چون در دکوراسیون اتاق تاثیرگذار است.

شما از هر نوع، جنس و طرحی برای کمد اتاق کودک استفاده می کنید، بدانید یک عنصر دکوراتیو کاربردی و تزئینی را به فضای زندگی فرزندتان اضافه کرده اید، مدل هایی با درب ریلی یا جمع شونده گزینه مناسبی است تا توسط کودک، به راحتی باز و بسته شود.

نکته دیگر برای انتخاب رنگ و طرح کمد اتاق کودک در نظر گرفتن جنسیت فرزندتان که بهتر است برای اتاق دخترانه از رنگ های نارنجی، قرمز، سفید، سبز و صورتی و برای اتاق پسرانه ترکیب رنگ های آبی، طوسی، سفید، سورمه ای، زرد و بنفش استفاده کنید.

برای دسترسی راحت تر بچه ها به وسائل و لباس هایشان و همچنین آموزش استقلال در انتخاب و پوشیدن لباس، بهتر است از باکس های رنگی حصیری، جالباسی و اکسسوری های فانتزی و کودکانه استفاده کنید که قابلیت نصب در مدل های کمد اتاق کودک را دارند.

کمد-اتاق-کودک- مدل های کمد اتاق

مدل های کمد اتاق نوجوان

مدل های کمد اتاق نوجوان دارای تنوع زیادی است که باید طرح و رنگ آن را با توجه به سایر وسایل اتاق خواب او انتخاب شود تا فضایی زیبا و جذاب فراهم شود.

کمد اتاق نوجوان یکی از وسایل ضروری در سرویس خواب دخترانه و پسرانه است و اغلب افراد رنگ و طرح آن را با توجه به جنسیت فرزندشان انتخاب می کنند.

برای انتخاب کمد اتاق نوجوان علاوه بر رنگ و طرح، باید به اندازه و ابعاد آن نیز دقت کنید تا ابعاد آن متناسب با مساحت اتاق باشد و فضای زیادی را اشغال نکند و همچنین فرزندتان برای قرار دادن سایر وسایل خود کمبود جا نداشته باشد.

کمد اتاق نوجوان برای نگهداری لباس، کتاب و لوازم شخصی، ورزشی، کیف و کفش، از به هم ریختگی و شلوغی اتاق جلوگیری می کند، بهترین انتخاب تختخواب و کمد که همراه با دراورهای مدرن، کوچک و ساده است.

 رنگ های متنوع و متضاد به صورت متقارن  جذابیت و زیبایی دکوراسیون اتاق فرزندتان را دوچندان می کند، کمد اتاق نوجوان در مدل های سه تکه سفید و سیاه یا ترکیب رنگ تیره و روشن فضای مطالعه، استراحت و بازی او را از یکنواختی دور می کند.

کمد اتاق نوجوان - مدل های کمد اتاق

کمد اتاق پذیرایی

کمد اتاق پذیرایی نه تنها عنصر تزئینی و دکوراسیونی محسوب می شود بلکه به شما کمک می کند تا فضای مرتب و تمیزی را همیشه برای پذیرایی از مهمان مهیا کنید.

دقت کافی در انتخاب کمد اتاق پذیرایی موجب می شود هماهنگی لازم را در چیدمان و سبک دکوراسیون مبلمان خانه در نظر بگیرید و فضای شاد و هیجان انگیزی خلق کنید.

برای انتخاب رنگ کمد اتاق پذیرایی به رنگ دیوار، کفپوش دقت داشته باشید، تصمیم هوشمندانه این است که یک تم در نظر گرفته و از رنگ سقف، مبل یا پرده الهام بگیرید تا دکوراسیونی شیک و منحصر به فرد خلق کنید.

کمد اتاق پذیرایی را با طرح ها و مدل های مختلف دیواری یا غیر دیواری، از جنس چوب یا ام دی اف انتخاب کنید که دارای درب شیشه ای یا آینه ای است و می توانید برخی وسائل و ظروف را در طبقات داخلی دارای درب نگهداری کنید.

کاربرد دیگر این نوع کمدها، قرار دادن برخی کالاهای تزئینی یا دکوراتیو روی طبقات باز یا بدون درب است که ظاهر لوکس و جذابی به اتاق پذیرایی شما می دهد.

کمد اتاق پذیرایی - مدل های کمد اتاق

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.