تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

مدل پنجره اتاق خواب مدرن

پنجره اتاق خواب

پنجره اتاق خواب مدرن تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد و تزیین مدل پنجره بلند اتاق خواب مدرن مانند موارد دیگری از قبیل رنگ اتاق، سرویس خواب، پرده، نورپردازی، محل قرار گرفتن تختخواب و سایر عناصر قابل اهمیت است.

 نورپردازی در اتاق خواب مهم است و اگر می خواهید در طول روز از نور طبیعی استفاده کنید، بهتر است پرده های ساده و نازک نصب کنید.

داشتن پنجره بلند و بزرگ در اتاق های مختلف خانه به شما کمک می کند فضای بیشتری از بیرون را در معرض دید داشته و فضای دلبازتری ایجاد کنید.

اگر اتاق خواب شما پنجره ندارد یا اندازه پنجره بسیار کوچک است، برای داشتن دکوراسیون زیبا و چشم نواز، می توانید از پرده های بلند با رنگ و طرح شاد و روشن استفاده کنید.

درب شیشه ای بزرگ در اتاق خواب بدون پنجره می تواند میزان نور بیشتری وارد فضای اتاق کرده و دکوراسیون درخشان و پرنوری خلق کند.

مدل پنجره اتاق خواب

پنجره اتاق خواب مدرن

مدل پنجره اتاق خواب مدرن می تواند براساس سلیقه شما و اندازه فضای مورد نظر انتخاب شود و بستگی به نوع بازشوی پنجره بستگی دارد.

استفاده از پرده دو لایه و نصب آن روی پنجره اتاق می تواند فضای سایه روشن ایجاد کند، در طول روز با پارچه نازک نور بیشتر و در طول شب پارچه ضخیم تاریکی و آرامش به شما خواهد داد.

در اتاق های کوچک بهتر است از پنجره با ارتفاع کف پنجره کم از سطح زمین  استفاده کرد تا نور بیشتری وارد شده و منظره بهتری را ببینید.

در انتخاب مدل پنجره سبکی را که با خانه شما هماهنگ باشد، مثلا پنجره کلرستوری که بالاتر از سطح زمین نصب می شود یا پنجره بلند چند قسمتی می تواند دکوراسیون جذاب و زیبایی ایجاد کند.

برای انتخاب طراحی، اندازه و شکل پنجره هیچ قانون خاصی وجود ندارد باید با توجه به فضاهای پر و خالی روی دیوارها، مناسب ترین موقعیت را در نظر بگیرید تا چشم  نواز باشد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۰

پنجره-اتاق-خواب-مدرن

تزیین پنجره اتاق خواب

برای تزیین پنجره اتاق خواب می توانید با والان و کتیبه های پیش ساخته در بالای پرده، ارتفاع بیشتری ایجاد کنید تا پرچین تر به نظر برسد.

استفاده از والان و کتیبه، دکوراسیون باشکوه و رسمی به اتاق شما می بخشد و علاوه بر زیبایی و تزیین پنجره از اتلاف گرما نیز جلوگیری می کند.

والان و کتیبه به تنهایی یا همراه با پرده و زیر پرده، به پنجره نصب شده، روشی مدرن برای جلوگیری از اتلاف انرژی، زیباسازی و تزیین پنجره است که قسمت بالایی پنجره را پوشش می دهد.

با اکسسوری های شیک و کاربردی در ظاهر پرده تغییر ایجاد کرده و فضا را دلنشین و جذاب جلوه دهید. با اضافه شدن به پرده و تزیین پنجره دکوراسیون اتاق نیز متفاوت خواهد بود.

محل قرار گیری و انتخاب مدل پنجره اتاق باید طوری باشد و در قسمتی قرار بگیرد که آفتاب اول صبح برای خواب شما مزاحمت ایجاد نکند.

تزیین-پنجره-اتاق-خواب

پنجره بلند 

پنجره بلند اتاق با شیشه های خاص، به نور فرابنفش خورشید اجازه ورود به فضای شما را نمی دهد، این نور به رنگ و پوشش مبلمان و فضای داخلی خانه آسیب می زند.

فضای بیرون و مناظر زیبا لذت بخش است، وقتی شما از پنجره بلند اتاق که رو به  حیاط یا باغچه ای سر سبز است و طراوت و شادابی فراهم می کند.

از طریق قاب پنجره بلند فضای بیشتری از دیوار با رنگ های متنوعی قابل دیدن است و تاثیر فراوانی در زیبایی و طراوت چیدمان خانه شما می گذارد.

پنجره پانورامیک که ارتفاعی از کف تا سقف دارد، برای خانه هایی با سقف های بلند مناسب است و بهتر است آنها را با پرده توری نپوشانید.

پنجره بلند

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.