تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

کدام شیرآلات برای آشپزخانه مناسبند؟

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه اتوماتیک باید دارای ویژگی های کاربردی بوده، دوام، کیفیت، زیبایی و بهداشتی  بودن آن را در نظر بگیرید.

اگر شما هم برای انتخاب و خرید شیرآلات دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید مناسب ترین مدل کدام است، این مطلب شما را با انواع شیرآلات آشپزخانه آشنا می کند.

افراد برای خرید شیرآلات آشپزخانه به‌ ظاهر، رنگ، جنس و نوع برند توجه دارند، اما همیشه برند شیرآلات به تنهایی بیانگر و تعیین کننده کیفیت و ماندگاری بالا نیست .

شیرآلات آشپزخانه را براساس سبک دکوراسیون، طراحی، رنگ کابینت و اندازه و مدل سینک می توانید انتخاب کنید، این روزها تنوع طرح، مدل و رنگ شیرآلات با سبک های مدرن و کلاسیک نه تنها برای جذابیت و زیبایی آشپزخانه مورد توجه است، بلکه به عنوان اکسسوری جنبه تزیینی دارد.

شیرآلات آشپزخانه برای استفاده از آب گرم و سرد برای شستشوی ظروف و مواد غذایی کاربرد دارد که در انواع مختلف ساده، اهرمی، پدالی و چشمی وجود دارند و با توجه به اندازه و مدل سینک می توانید مدل مناسبی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

شیرآلات در مدل های متصل به سینک آشپزخانه، شیرآلات متصل به کانتر آشپزخانه و شیرآلات متصل به دیوار مدل هایی هستند که باید با توجه به سبک و طراحی کابینت و نحوه قرار گیری سینک انتخاب شوند.

شیرآلات آشپزخانه

شیرآلات اتوماتیک

شیرآلات اتوماتیک چشمی، از انواع شیرهای مدرن بوده و نسبت به انواع ساده، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که تا 70 درصد مصرف آب را کاهش می دهند.

عملکرد شیرآلات اتوماتیک به این شکل است که نور مادون قرمز ارسال و دریافت می شود، کاربر هنگام استفاده از این نوع شیر، دست خود را در میدان دید سنسورهای مادون قرمز قرار می دهد تا جریان آب اتوماتیک وار و بدون هیچ گونه تماسی برقرار شود.

در صورت ثابت ماندن یک جسم در میدان دید سنسورهای شیرآلات اتوماتیک در مدت زمان مشخص شده، خود به خود جریان آب قطع می شود. همچنین قابلیت استفاده از برق و باتری به صورت همزمان را دارند که در صورت قطع شدن برق از باتری استفاده می ‌کند.

سنسورهای هوشمند در شیرآلات اتوماتیک قابل برنامه ریزی است و دارای نمایشگر هشدار اتمام باتری، آبفشان، شلنگ پیسوار و خروجی آب ۸۰ درجه سانتی گراد است، باتری این مدل شیر با قطع شدن برق نیز از کار نمی افتد.

شیرآلات اتوماتیک

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.