تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی

یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از 22 تا 25 شهریور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

برگزاری این نمایشگاه هر سال در تهران بوده، امسال یازدهمین دوره آن با حضور شرکت ها و برند های مختلف داخلی و خارجی در صنعت کفپوش، موکت و فرش ماشینی انجام می شود.

شما می توانید در نمایشگاه بین ‌المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته جدیدترین فرش‌ های ماشینی را با طراحی زیبا و رنگ بندی متنوع ببینید.

بازدید از این نمایشگاه به مدت چهار روز، از ساعت 10 تا 18 امکان پذیر است و انواع کفپوش، موکت و فرش دارای بهترین نقشه‌ و رنگ ‌های با کیفیت که با ماشین آلات به روز تولید شده است، در معرض نمایش قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

آشنایی با صنایع و تجهیزات فرش ماشینی، موکت و کفپوش

برای آشنایی بیشتر با صنایع و تجهیزات فرش ماشینی، موکت و کفپوش غرفه های این نمایشگاه را بازدید کرده و اطلاعات تخصصی تر از انواع مواد اولیه مانند الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی ‌پروبیلن را به دست بیاورید.

شرکت های تولید کننده در این نمایشگاه محصولات خود را همراه با نوآوری ها و متدهای نوین در معرض دید متخصصان، مصرف ‌کنندگان و بازدید کنندگان قرار خواهند داد.

یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته افزایش رادندمان تولید است و توسعه این صنعت در گرو راهیابی به بازارهای جدید صادراتی است.

برگزاری نمایشگاه فرصتی است برای آشنایی با صنایع و تجهیزات صنعت فرش ماشینی، موکت و کفپوش در سطح جهانی و افزایش سطح اطلاعات و تبادل آگاهی فنی را موجب می شود.

بازدید کنندگان، تولید کنندگان و متخصصان با حضور در نمایشگاه می توانند فضای بهتری را برای ایجاد رقابت و توسعه اقتصادی پیدا کنند و بازارهای جهانی را بیشتر و بهتر بشناسند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.