تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در تاریخ 18 تا 21 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

بازدیدکنندگان در این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان، محصولات، تجهیزات و صنایع در و پنجره آشنا می شوند. انتظار می رود از سوی بازدید کنندگان استقبال خوبی به عمل آید.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته به معرفی و میزان تأثیر و نقش محصولات در و پنجره ساختمانی در حفظ ، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی کمک می کند.

یکی از تاثیرات برگزاری این نمایشگاه، بالا رفتن سطح آگاهی افراد و تاثیر محصولات در بهینه سازی مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف  و همچنین تلاش برای حفظ ذخایر موجود انرژی در کشور است.

تعداد واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در ارتباط با محصولات در و پنجره هستند بسیار زیاد است و برپایی نمایشگاه تخصصی مجزا از نمایشگاه صنعت ساختمان، برای مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان رضایت خش تر است.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۴

اهداف برگزاری نمایشگاه

یکی از مهم ترین اهداف برگزاری نمایشگاه معرفی ظرفیت های کشور در زمینه تولید،‌ بازرگانی و خدمات مربوط به صنایع در و پنجره، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و مواد اولیه است.

شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش برای جلب حمایت سازمان های دولتی ذیربط از دست اندرکاران صنعت در و پنجره از اهداف دیگر برگزاری نمایشگاه هستند.

ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت های موجود و فراهم کردن زمینه های اشتغال زایی و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی اهداف  برگزاری نمایشگاه محسوب می شوند.

ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقای کیفیت تولید و آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف و همچنین ایجاد یا ارتقای صادرات محصول به سایر کشورها نیز از اهداف برگزاری نمایشگاه به شمار می روند.

تبادل اطلاعات و فناوری های نوین برای تولید محصول باکیفیت میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی در نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه است.

 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.