تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در تاریخ 18 تا 21 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

با توجه به روند معماری جهان و معماری پایدار، صنعت سنگ یکی از صنایع دوستدار محیط زیست و متناسب با اقلیم ایران است و برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه فرصت مناسبی است.

با شناخت بهتر و نگاه متفاوت به ظرفیت های بزرگ این صنعت، مصرف کنندگان و طراحان در نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه جایگاه ایران در صنعت سنگ دنیا جایگاه خوبی پیدا خواهد کرد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه استفاده از مصالح بومی بسیار زیبا و سازگار با محیط زیست با طول عمر بالا، یکی از اهداف دست اندرکاران صنعت ساختمان است.

این نمایشگاه هم راستا با این اهداف، نقش خود را در معرفی بهتر صنعت سنگ ایران با بیش از 6000 کارخانه و 1200 معدن با تنوع بی نظیر ایفا می کند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ ایران افزایش حجم مبادلات بازرگانی خارجی و توسعه‌ همکاری‌ های اقتصادی درونی و بیرونی صنف و صنعت سنگ است.

ایجاد رقابت سالم داخلی و بین ‌المللی، تبادل اطلاعات و دانش فنی در زمینه ‌های مختلف صنعت سنگ و همچنین انتقال تکنولوژی موارد دیگری از اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به شمار می آیند.

توسعه و گسترش ارتباطات بین ‌المللی، خدمات نرم ‌افزاری، فنی و مهندسی سنگ در داخل کشور و تلاش برای صادرات آن و همچنین گسترش اطلاعات و آموزش عمومی بازدیدکنندگان از این نمایشگاه از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه هستند.

در دوره های گذشته نمایشـگاه هـای بیـن المللـی و تخصصـی سنگ های تزئینی با رویکرد توسعه صنعت برای صادرات در تهران برگزار شد که حضور 170 شرکت داخلی و 70 شرکت خارجی گواه این امر است.

در دوره گذشته نمایشگاه کشورهای مختلف ازجمله ایتالیا، چین، ترکیه، پرتغال، آلمان، کره جنوبـی، اسپانیـا ، روسیـه، هنـد، لهستان، اتریش، ترکمنستان، عراق، عمان، قزاقستان، سوریـه، افغانستان، سریلانکا و غیره حضور داشتند.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.