تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

۱۰ایده پاییزی برای دکوراسیون خانه

دکوراسیون پاییزی خانه

تغییر دکوراسیون خانه در هر فصل با افزایش یا کاهش درجه حرارت هوا، یک ضرورت محسوب می شود. فصل پاییز با سرما و استفاده از وسایل گرمایشی مختلف همراه است.

چیدمان هر خانه با توجه به نیاز اعضای خانه، ابعاد، مبلمان و سلیقه افراد طراحی و اجرا می شود، بهتر است برای داشتن چیدمان مناسب خلاقیت داشته و اصول دکوراسیون را نیز به کار ببندید.

پاییز در خانه

ورودی خانه نقش خوشامدگویی و دعوت را به عهده دارد، شاید در فصل سرما یک سبد حصیری پر از بلوط، صدف و سنگ های تزئینی این فضا را گرم وزیبا کند.

تابلو نقاشی هایی را که تصاویر پاییزی دارند به دیوار خانه نصب کرده، آباژورهایی با نور قرمز و زرد در اتاق نشیمن قرار دهید تا تغییر دکوراسیون خانه را با حس آرامش و انرژی تلفیق کنید.

ورودی پاییزی خانه

دکوراسیون اتاق پاییزی

کوسن ها و رومیزی های طرح بافت می تواند ایده خوبی باشد تا در فضای اتاق نشیمن و پذیرایی، حال و هوای پاییزی بدهد و گرمای داخل خانه را برای مهمانان و اعضای آن مطبوع تر کند.

اگر در اتاق نشیمن یا پذیرایی شومینه دارید بهتر است مبل ها را به آن نزدیک تر کرده و پاف هایی به رنگ های گرم فضای گپ و گفت صمیمی برای شب های بلند پاییز برای اعضای خانواده فراهم کنید.

به جای رو تختی و رومیزی های نازک و رنگ روشن، ملحفه  و رومیزی مخملی با پرزهای بلند و رنگ های گرم مانند کرم و قهوه ای، فضای خانه را گرم تر می کند.

اتاق پاییزی

دکوراسیون پاییزی در خانه

دکوراسیون پاییزی در خانه با یکی از عناصر مهم ماند استفاده از پرده های ضخیم و چند لایه کامل می شود. شما می توانید برای جلوگیری ازهدررفت گرما و نگهداری گرمای بیشتر در فضای خانه پرده هایی با رنگ های قهوه ای یا نسکافه ای آویزان کنید.

روزهای پاییزی کوتاه است و کمتر می توان از نور طبیعی استفاده کرد، نصب آینه روشی است که نور در خانه را چند برابر کرده و به خانه فضای گرم تری می بخشد.

دکوراسیون پاییزی

اتاق نشیمن پاییزی

روش مناسب برای دکوراسیون پاییزی در خانه، استفاده از وسایل تزیینی چوبی است که اتاق نشیمن شما را برای نوشیدن چای و قهوه درعصرهای پاییز دلنشین تر می کند.

روشن کردن شمع و استفاده از عطرهای گرم در برخی ساعت های روز یا شب، دکوراسیون پاییزی رمانتیک و فضایی گرمتر در خانه تان ایجاد می کند.

پتو و روتختی پشمی نرم با رنگ های گرم نارنجی و قرمز برای اتاق خواب شما در فصل پاییز، خواب آرام و شیرینی برایتان فراهم خواهد کرد.

کف پوش های سرامیک و سنگ حس سرما ایجاد می کند، صبح پاییزی پس از برخاستن از خواب، حس بهتری خواهید داشت  اگر پایتان را روی قالیچه پشمی و پرزدار کنار تخت خوابتان بگذارید.

اتاق خواب پاییزی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.