تعاریف دکوراسیونی
دکوپارتمان

6 روش تزیین خانه با وسایل دور ریز

روش تزیین خانه

روش تزیین خانه با لوازم دکوری و اکسسوری های خاص و گران قیمت کار آسان و بی دردسری است اما شما می توانید با کمی خلاقیت و حوصله لوازم دکوری زیبا و جذابی بسازید. خلاقیت در تزیین دیوار خانه و دکوراسیون خانه با وسایل دور ریز قابل توجه است.

از عناصر دوست داشتنی و پرطرفدار برای تزیین خانه جا شمعی، چراغ خواب و آباژور هستند. برای ساخت این وسایل ایده های مختلفی وجود دارد.

استفاده از لیوان های شیشه ای، بطری های شیشه ای، تکه پارچه های نازک دور ریختنی و یک طرح زیبا برای ساخت جا شمعی، چراغ خواب  یا آباژور به شما کمک می کند.

ساخت قفسه های دیواری با استفاده از مواد دور ریختنی مانند چوب های بی استفاده، لاستیک های کوچک بی مصرف، برای تزیین منزل و قرار دادن وسایل دکوری فضای جدیدی را ایجاد کند.

با استفاده از طناب کنفی و سایر وسایل دور ریختنی می توانید وسایل تزیینی مانند گلدان های تزیینی، جا قاشقی، جاکتابی و غیره بسازید.

روش تزیین خانه

روش تزیین دیوار خانه

یکی از ایده های خوب و مناسب برای داشتن دکوراسیون متفاوت تزیین دیوار خانه است که می توانید از هنرهای مختلف آینه کاری و شیشه های رنگی دکوراتیو با طرح های زیبا بهره ببرید.

برای تزیین دیوار منزل می توان از انواع تکه های چوب دور ریختنی، نصب باکس های بی استفاده و ساخت تابلوهای دستی استفاده کنید.

استفاده از چوب‌ های قدیمی و دور ریختنی برای تزیین دیوار خانه و طراحی دکوری جذاب و لوازم روشنایی، به طور چشمگیری فضای اتاق‌ ها را تغییر داده و حال و هوای خاصی به شما و اعضای خانه می بخشد.

داشتن نقاط کانونی خیره کننده در دکوراسیون خانه مدرن با تزیین دیوار خانه و طرح ‌های خاص در بخش های مختلف خانه می تواند زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان کند.

چوب‌ های قدیمی در تغییر دکوراسیون و روش تزیین دیوار خانه عالی به نظر می ‌رسند. جعبه‌ های چوبی، نردبان چوبی قدیمی، پالت‌ها، کرکره‌ها و قطعات چوبی بی مصرف، ایده ‌های منحصر به فرد، شخصی و خلاقانه  به شمار می روند.

بیشتر بخوانید
۱ از ۹۳

روش تزیین-دیوار-خانه

دکوراسیون خانه با وسایل دور ریز

اگر به اطراف خود خوب نگاه کنید، می‌ توانید ایده‌هایی برای استفاده و بازیافت آنچه در خانه دارید، دکوراسیون خانه با وسایل دور ریز را انجام دهید.

فکر کنید چه چیزی را می ‌خواهید به یک اثر هنری تبدیل کرده و از آن استفاده مجدد کنید، برای دکوراسیون خانه با وسایل دور ریز وسایل قدیمی و قطعات دور ریختنی را به یک وسیله دکوری منحصر به فرد، اثر هنری و عنصر کاربردی تبدیل کنید.

آینه یا قاب عکس، ساعت، قفسه، جالباسی، میزهای متنوع، تاج تختخواب یا جداکننده اتاق‌ ها و صفحه ‌های تزئینی ساخته شده از چوب، ایده‌های عالی برای طراحی و دکوراسیون خانه با وسایل دور ریز هستند.

دکوراسیون خانه با وسایل دور ریز می تواند با استفاده از بطری های خالی و لامپ های سوخته، سنگ هایی که از لب ساحل جمع کرده اید برای ساختن گلدان و درست کردن تابلو با قاشق و چنگال های قدیمی ودکور کردن آشپزخانه مناسب باشند.

دکوراسیون خانه-با-وسایل-دور-ریز

خلاقیت در روش تزیین خانه

خلاقیت در تزیین خانه را به کار ببرید و ساخت و تزیین گلدان با بطری، کاموا و دکمه های رنگی را برای بخش های مختلف خانه مانند آشپزخانه یا اتاق نشیمن در نظر بگیرید.

شیشه های مربا، ترشی و مواد غذایی که تمام شده اند را با رنگ های اکریلیک رنگ آمیزی کنید و با لوازم تزیینی مانند روبان و پوشال رنگی آنها را زیباترکنید، با این کار خلاقیت در تزیین خانه را تکمیل کرده اید.

با استفاده از گوش ماهی های و کامواهای رنگی گلوله های کوچک و بزرگ رنگی درست کنید و با خلاقیت در روش تزیین خانه چیدمانی زیبا، ارزان و خاص داشته باشید.

در بطری ها را دور نریزید و با آنها یک قاب زیبا و هنری برای آینه درست کنید. برای ایجاد خلاقیت در تزیین خانه مداد رنگی های کوچک و بی استفاده را مانند یک قاب برای عکس یا نقاشی هنری به کار ببرید.

خلاقیت در تزیین خانه محدودیتی ندارد و شما می توانید از قوطی کنسرو و روزنامه های باطله گرفته تا شانه تخم مرغ و سی دی های مستعمل برای زیبایی و دکور کردن با هنر دست خودتان استفاده کنید.

خلاقیت در روش تزیین خانه

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.